Laimīgu visiem 2019 gadu!

Pa 2018 gadu esmu noskatijies (neskaitot ova,special)

  1. Phantom: Requiem for the Phantom
  2. Suisei no Gargantia
  3. Gyakusatsu Kikan
  4. Violet Evergarden
  5. Quanzhi Gaoshou
  6. Nanatsu no Taizai: Imashime no Fukkatsu
  7. Shingeki no Kyojin Season 3
  8. Freezing
  9. Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu
  10. Buddy Complex
  11. Akatsuki no Yona
  12. Schwarzesmarken
  13. Full Metal Panic! Invisible Victory
  14. B: The Beginning
  15. Devilman: Crybaby
  16. Angolmois: Genkou Kassenki
  17. Darling in the FranXX
  18. Satsuriku no Tenshi
  19. A.I.C.O.: Incarnation
  20. Sirius
  21. Tokyo Ghoul:re 2nd Season
  22. Darker than Black: Kuro no Keiyakusha
  23. IS: Infinite Stratos
  24. Ao no Exorcist
  25. Sword Art Online II
  26. Sword Gai: The Animation
  27. Soul Worker: Your Destiny Awaits
  28. Boku no Hero Academia 3rd Season
  29. Tokyo Ghoul:re
  30. Overlord II
  31. Overlord III
  32. Blame! Movie
  33. Fate/Extra: Last Encore
  34. RErideD: Tokigoe no Derrida
  35. Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru
  36. Persona 5 the Animation
  37. Isekai no Seikishi Monogatari
  38. Shiki
  39. Ao no Exorcist Movie

un veel +2 anime ir pa pedejai serijai janoskatas kopa tipa 41, baac lkm bus jasak MALA pierakstit datumus 4ota atminja sak nedaudz vilt.

4 Likes

Laimīgu 2019. gadu!
Es 2018. gadā noskatījos tikai… 8 anime.
Ieskaitot filmas/ova - 12
Lai gan, es esmu iesācis skatīties 38 anime.

Man 9.klase jāpabeidz labi, tāpēc koncentrējos uz mācībām.

Ja pareizi saskaitīju ar filmām sanāca ap 46 darbiem, ko 2018, esmu redzējis, bet vēl pāris nodropotie darbi un on hold darbi.
Uzskaiti neveikšu, jo gaļaks :c
Šis bija interesants gads priekš manis. Jo šī gada sākums atklāja man sadaļu Dropped anime. Kā arī daudz labi darbi šajā gadā tika noskatīti - Cells at Work, Hinamatsuri, Grand Blue, Bunny Girl Senpai, Megalo Box, Devilman Crybaby(Salīdzinot ar 2017.gadu, šajā gadā bija ko paskatīties).
Btw laimīgu jauno 2019.gadu

1 Like

Lai nākamajā gadā cūka sāktu lidot, anesot pašu neticamāko un neispējamāko!
Tiem kas skatās anime - orģinālus, interesantus un jaunu iedvesmu radītus darbus, kuros autori cenšas un dara neiespējamo! Un sezonā būtu vairāk par vienu skatāmu darbu!
Spēļu cienītājiem - lai lootbox’i, demo versijas par 60$ izzustu! Lai izstrādātāji beidzot saprastu, ka kvalitāte nevis kvantitāte jāsāk atcerēties!
Filmu cienītājiem - ja iznāk trash, tad, lai tas būtu tiešām trash nevis mēsls kuru sauc par trash!
Pārējiem - redzot lidojošu cūku, atcerieties iedomāties neidomājamo! Lai šī cūka tomēr atlido un atnes ko labu. Lai nesavandītu visu, bet palīdzētu darbus darīt!

Bet, kas attiecas uz mani … ap 10 anime (pilnais metrs+TV)šogad noskatītas! Un ne velti - autori galīgi slinki palikuši un pat neenšas vair domāt!

4 Likes

ahhh, Laimīgu! :fireworks:

Tāds pats bēdīgs gads kā pāris pagājušie.
Bija vēlmes un cerības šogad, kur doties un ko padarīt, bet nekas nesanāca.
Šogad beidzot saņēmos un izdarīju kaut ko patīkamu un pirmo reiz dzīvē, bet diemžēl pēc kāda laika saistībā ar to notika kaut kas ļoti nepatīkams, kas ir sagrāvis pašas niecīgākās cerības, vēlmes un motivācijas. </3 … un tas izvērtās kā lāsts, kas lika pat citām sliktām lietām notikt vienai pēc otras.
Kas līdzīgs ar ir noticis pēdējos gados, tomēr šis izvērtās pats sliktākais.

Nebija vēlmes nekur doties, lai skatītu salūtu, bet tomēr sanāca ka piekritu, bet par laimi tomēr tas atkrita un nekur nedošos.

hmm, 2019. Neko pozitīvu es neceru un negaidu vairs. Cerams ka pāris pirmajos mēnešos notiksies viss sliktais, lai pārējā gada daļa ir vienkārši mierīga.

Par animēm. Noskatītas:
Ao no Exorcist: Kyoto Fujouou-hen / Blue Exorcist: Kyoto Saga
Inuyashik
Kekkai Sensen & Beyond / Blood Blockade Battlefront & Beyond + ova
Nanatsu no Taizai / The Seven Deadly Sins (pirmā sezona) + ova + Nanatsu no Taizai: Seisen no Shirushi / The Seven Deadly Sins: Signs of Holy War (4 sēriju turpinājums)
Non Non Biyori + ova
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans 2nd Season - my first Gundam, i cried a lot :'(

Otro reiz noskatījos:
Kekkai Sensen / Blood Blockade Battlefront
Drifters + ova
(Ben-To - par šo es īsti neatceros vai es skatīju otro reiz šogad vai 2017.)

Iesāku šogad, bet iepauzēju:
Grand Blue
Mobile Suit Gundam Unicorn
Witch Hunter Robin - šim es noskatīju 1 sēriju un es nezinu, ja skatīšu tālāk, tāpat nāksies noskatīties to pirmo sēriju vēlreiz xd

Cik daudz mangas un komiksus es iegādājos šogad … es nezinu, bet ļoti maz, man slinkums meklēt un pētīt.
Un tas pats arī par lasīšanu fiziski un virtuāli. Kaut ko jau esmu lasījis, bet slinkums meklēt info un nosaukt visu.
Atsāku lasīt grāmatu “Jam”, bet atkal esmu iepauzējis.

Filmas - Baltu Ciltis.
Seriāli - The End of the F**king World , The Thin Blue Line , Mr. Bean , iespējams kādas sērijas no Last Man on Earth.
Multfilmas:
Bob’s Burgers pāris sezonas skatītas otro reizi un citas pirmo reiz
F is for Family visas trīs sezonas.
Ed, Edd n Eddy
Hilda
Final Space

Spēles kaut kādas ir paspēlētas un kāda ar izieta, bet to kaut kad spēļu topikā pieminēšu.

Laimīgu jums šo Vecgada vakaru un nākošo 2019. gadu. :slight_smile:

You what? Pat @lawra noskatijās un izbaudija. :D

3 Likes

Man ieteica, jo es bēdīgs un tā varētu mani uzmundrināt. Es kādas 6 sērijas vienā dienā noskatījos. Nākošajās dienās bija slinkums turpināt. Kaut kad jau drīz noskatīšos līdz galam. Bet es pagaidām teiktu, ka tas nav 10/10, man tas humors baigi nepiesaista.