Anime kuri pelnījuši vēl vienu sezonu vai kuriem gribētu redzēt kādu turpinājumu?

nja, piekritu- bet reali butu forsi ja serijas butu vel drusku dazas nu ktkadas 4 serijas par to (spoilerisi) human instrumentality project, jo man kad skatijos serijas bija loti interesanti kas notiks pectam, kad shinjis tomer pienems pasauli ar citiem cilvekiem- varetu kadu turpinajumu seriju beigam uztaisit, jo ja es filmam neparpratu domu vai nebiju akla tad man skiet, ka nepapildinaja sadas beigas

Vēl varu pievienot Bokutachi no Remake. Seriāls beidzās tā ka prasītos vēl pēc vienas sērijas, kādas OVA vai filmas kur parādītu kāda galu galā iznāktu nākotne tagad.

Kinda late, bet man gribētos redzēt “Rakudai Kishi No Calvary/Chivalry of failed knight” otro sezonu, tāpat kā “Undefeated Bahamut Chronicles/ Saijaku muhai no Bahamut” arī s2 gribētos redzēt…

Viena no tām sērijām, kurām manga kaut kur vēl sākumā. Anime bija nosegusi 4 no 6. Interesanti, ka pati manga cik noprotu ar klusē. Tāpēc - ceram, gaidam, bet cerības nelolojam.

Btoom! - zinu, ka viss atcelts, bet tomēr.
Noragami - 2022 iznāca nākamais sējums, ir nelielas cerības.
Blood lad - neatminos,kas šim par vainu bija, bet patika stils, tāpēc neatteiktos.