Zetsuen no Tempest

http://kissanime.com/Uploads/Etc/11-30-2012/525852142453.jpg
Zetsuen no Tempest
Žanrs: Action, Drama, Fantasy, Mystery, Psychological, Shounen
Traileris, ievada klips.

Stāsts ir par Mahiro Fuwa, jaunieti, kura ģimene tika mistiski nogalināta un par viņa draugu kļuva Yoshino Takigawa. Mahiro kontaktējās ar Hakase Kusaribe, Kusaribe ģildes līderi, kura tika atstāta uz neapdzīvotas salas. Mahiro piekrīt palīdzēt Hakase tikt prom no salas un apmaiņā pret to izpildīt vienu viņa prasību - atrast ģimenes slepkavu.

Daudzi dialogi un citāti stāstā ir no Viljama Šekspīra darbiem.

1 Like

Šo seriālu varētu nosaukt par mazliet apsurdu. Visa pasaules iekārta griežas ap vienu koku. Diezgan parastu koku. Galvenais seriāla antagonists ir kults, kurš mēģina gāzt koka varu, piesaucot milzīgus lidojošus dadžus. Neaizmirsīsim arī, ka šo dadžu tuvumā cilvēku miesa pārvēršas par metālu.
Kā jau var noprast seriālā ir maģija. Visiem patīk maģija. Vai ne? Šeit tā darbojas pēc bartera principa. Tu upurē visuvarenajam kokam kādu mantu un dabū pretī maģiju. Jāatceras, ka ne visas lietas ir vienlīdz vērtīgas. Teiksim, krēsls tev nesīs visai maz maģija, toties jaunākais iphone vai laba mašīna nesīs daudz maģijas. Koks ir īstens kapitālists.

Nebija jau tik slikti arī. :smiley:
Man personīgi patika viss seriāls. Viņi superīgi iesaistīja Viljama Šekspīra citātus, domāšanu. Tā psiholoģijas un mistērījas klātbūtne seriālā (vismaz seriāla sākumā) arī ir ļoti lieliska. Seriāls gan uz beigām palika švakāks, tomēr overall man patika.
Protams, šis darbs ne tuvu nestāv kaut kādam Death Note vai Code Geass, bet nav arī tik slikts kā tipiskie 24. epizožu shouneni. :smiley:

Neteiktu, ka pliki citāti padara seriālu filozofisku.

Atkal tu pārspīlē… Sagremo faktu par koku un paskaties plašāk uz šo seriālu. Nebija slikts! :smiley:

1 Like

Saproti tak, ka koki vinjam sveeti. Ja nebuus pareizaa gaismaa atteeloti, tad nekad nederees.

1 Like

Es nepārspīlēju. Es pievēršu uzmanību tikai negatīvajiem seriāla aspektiem. :smile_cat:
Man teiksim patika filozofēšana par mučeli.

Kokos svētumu neredzu, pagānismu nepraktizēju.

Noskatījos savulaik šo šedevru. No ko varētu īsumā teikt. Radīts kārtējā epilepsijas un :salt:metafetamīna momentlīmes tripa sajaukumā, kā rezultātā samērā cerīgs sižets, kurš vietām tomēr izlien no purva un tiek veiksmīgi slīcināts ar vārdiem necenzēta leksika slīktsi $uk@, ka tevi. Huļi atplijies šeit. Vēl sabakstam personāžus kā skrodis nomedītā zaķī.
Un pēkšņi, ka tevi deviņi - kāds idiņš ar caurumdūrēju ir spēlējies un puse scenārijs ir izdurstīts. Nah … būs labi. Slinkums kopiju meklēt. i tā norīs, aplaizot. Nafig skaidrot personāžus… pasauli… ko - motīvi?? Loģika??! Jūs ko ar galvu bērnībā sisti…!?

Sakot runājot anime - cerīga. Ir savi interesantie momenti (kopēja koncepcija/atmosfēra ir jūtama - un tikai tas kaut kādā mērā notur). Tomēr autori kaut kā veiksmīgi izvietojuši “negaidītos sižeta pgriezienus”, kā rezultātā, tomēr sanāk visu noskatīties līdz galam. Taču beigas (pēdējās pāris ep) - pizdec - citu vārdu nav - tāda sižetiskā haltūra. Tāds pofigisms jūtās. Ka tik aizpildīt laiku. Pat ir vesala “filler” epizode. Nezinu - varbūt man bijis neveiksmīgs dub, taču šur un tur pārlasot - :caveman:

Pēc 5 gadiem esmu izdomājis, ka šis bija pelnījis rewatchu… It kā jau nav slikti, so far (12ep) šķiet tikpat mazliet baudāms kā agrāk, lai gan ir arī mazliet apnicīgas detaļas.

Īstā problēma ir mani anime apskati pirms 5 gadiem… No good. :D

1 Like