Zetsuen no Tempest: Tāpēc ka maģija

Originally published at: https://d6.lv/t/zetsuen-no-tempest-tapec-ka-magija/387

TV/ 24 ep / Action, Mystery, Psychological, Drama, Magic, Fantasy, Shounen Sviestmaizes sveiciens! 2012. gadā animācijas studija Bones nolēma ekranizēt mangu Zetsuen no Tempest,pielīmējot ar naglām Civilization Blaster, kā jau Japānā pieņemts. Un šķietami, nekā nosodāma: maģija, pasaule briesmās, izredzētie, laika paradoksi, citplanētieši, amuleti un cita veida “Moment” līmes rezultāti, no kuriem var nedaudz kuņģis…

2 Likes

Stāsts par zilajiem magiem, starp kuriem ir meiča, kura pa blatu dabūjusi neierobežotu maģijas krājumu. Un sarkanajiem magiem, kuriem šāds izkārtojums nepatīk, tādēļ viņi nafig deportē meiču uz neapdzīvotu salu, lai ietaupītu naudu uz vīzu, un sāk kratot ķēdes piesaukt milzīgus lidojošus dadžus, kas ļoti slikti ietekmē vietējās populācijas veselību.

1 Like

Diez vai labāk pat var pateikt.

Vispaar nedaudz nepareizi. Tie, kas vinju pameta uz taas salas, bija vinjas piederiigie jeb tie pashi zilie magi. Sarkanais mags tajaa briidii bija pazudis, jo taads bija tikai viens. Kaa arii vinji pashi nesauca taas lidojoshaas roziines. Taas tur paraadiijaas, jo tas zilais koks tipa saaka apdraudeet cilveeci, ko zilie magi uzreiz nesaprata un centaas vinju pasargaat no sarkanaa… Vispaar, galiigs sviests tas staasts, bet taapat divreiz noskatiijos, jo patika pirmaa seeriju puse. Visa taa blefoshana un meloshana. Otraa puse nedaudz pieviilaa, bet toties pashi teeli palika nedaudz interesantaaki.