Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation - kārtējais vidusmēra isekai?

Kā jau tas ierasts, isekai varonis atmet pekas, nonāk svešā pasaulē un kļūst veiksmīgs savā jaunajā ādā. To un vēl visu ko jūs atradīsies šajā jaunajā ongoing isekai.

Esmu noskatījies 3 epizodes un labākais ko varu teikt, es tās esmu noskatījies. It kā daudz kā laba, dizaini ir asi, animācija animēta, varoņi saistoši. Seriālā izceļas īpaša reālisma piegarša un tas, ka galvenais varonis vēl ir bērna gados. Seriāls it kā ir pilnīgs un galīgs fantāzijas darbs, taču ik pa laikam tas iemet kādu detaļu, kas padara atmosfēru mazliet reālistiskāku. Kā, piemēram, to, ka grāmatas iespējams ir dārgas tādēļ mājā ir tikai dažas no tām. Interesantākai varētu būt tas, ka pats seriāls apspēlē to kā uzvestos jaundzimis bērns ar pieauguša cilvēka prātu nevis hopsā heisā attopamies sazin cik gadus nākotnē pēc varoņa dzimšanas, vai arī varonis jau atceļo pilnībā nobriedis.

Tā pa īstam seriālu izbojā galvenais varonis. Viņš diemžēl ir spilgts hikikamori pārstāvis, kurš vienlīdz ir traumēts un perverss. Kas zīdaiņa kājā izskatās tā specifiski. Kolīdz es iejūtos seriāla galvenais varonis izmet ārā kaut ko tādu, kas mani izmet ārā no pieredzes.

2 Likes

Vienmēr ir patikuši isekai darbi ,tāpēc Es arī šo skatos. Katrā isekai šķiet kautkas jauns ,kaut citi to neierauga, kā arī šis ir ļoti smieklīgs ar 18 + jokiem.

Nenoliedzami galvenā varoņa personība liek justies neērti, bet ir jūtams ka jaunā pasaule to ietekmēs/mainīs. Viennozīmīgi skatīšos vizuālā izpildījuma un reālistisko attiecību/viedokļu dēļ.

1 Like

lidz 4 serijaj man liekas ka labakas pa visu pedejo gadu kas iznacis

Labākais isekai vai labākais kopumā?

1 Like

Anime seriju ko skatos pirmo :slight_smile: sen nesmu gaidijis serijas un aizdomajies par mangas spoileriem

Laikam redzu par ko iet runa, ceturtā epizode jūtami sāka vilkt ārā seriālu - it īpaši sākums. :D Te sāk ost pēc potenciāla.

1 Like

es to saku kops 1 vai otras serijas. Jujutsu Kaisen potencialas konkurets bet tur animacija smukaka bet sizets lenaks + redzs cik daudz udeni lies.

1 Like

Pa manam no pirmās epizodes seriāls ir pārāk aizņemts ar galvenā varoņa deģenerāciju un seksuālām tēmām. Man vajag manu krāšņā fantasy action devu. Tādā ziņā šis pat ne tuvu nestāv Jujutsu Kaisen.

vissmaz nav visspasaules idiotisms un lietu ignoracija.Bet te vairak jautajums kadu “pasaku” man bisku pieedusas “standarta anime plans” ja vini tagat neaizbrauks uz piejuras pilsetu es busu stara :rofl:

1 Like

No tā, ka viņi aizbrauks uz maģisko skolu nebaidies?

Beach episodes ir savi labumiņi…
boobs

1 Like

Ja tevi satrauc krūtis, laikam neesi vēl redzējis ceturto epizodi. Tā teikt, svaigs pievedums.

Ahhhhhh beeeedzzzoooot… vismaz 5 epizodes ir normalas ufffff labs stuffs beidzot atvests var lietot.Gan jau atri beigsies

Kas par lietām, piektā epizode ir riktīgi laba. Seriāls ne tikai izlīda no bedres, tas sāk uzņemt apgriezienus. Man tikai tā liekas, vai arī sen nav bijusi seriālos tsundere? It īpaši tik mežonīga kā šeit.

patikma sajuta kad tavs ieksejas Otaku zin kura anime bus laba :stuck_out_tongue:

nu ko paskatijos nakosas serijas tiesam Mushoku Tensei vienigas pagaja nemanot kaut gan likas ka serija pasausa

Sākums man ļoti neiespaidoja, taču seriālam progresējot, tas kļuvis par ļoti pieklājīgu isekai. No interesantā te ir liels uzsvars uz laika ritējumu, starp epizodēm var paiet gadi. Kā arī te salīdzinoši maz sižeta caurumu. Ir skaidrs, kāpēc galvenais varonis dara to ko viņš dara šajā visumā. Vismaz pagaidām viņš nav ievilkts episkajā kvestā, kuru viņam pašam varbūt nemaz nevajadzētu.

1 Like
  1. daļas beigas bija kā nopulēts briljants, vairumam šovu būto ko pamācīties.