Jobless Reincarnation otrais cēliens un sezona - vairāk tīņu seksa nekā esmu pieradis redzēt seriālā

Turpinot 2021. gada pirmās sezonas tēmu: Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation - kārtējais vidusmēra isekai?

Nepārprotiet seriāls ir labs, tam ir daļēja reālisma piegarša. Fantāzijas isekai visums, kurā ir pa pilnam anime raksturīgo prikolu, klišeju, taču tas arī ik pa brīdim izmet reālistiski cilvēcīgas reakcijas no varoņiem. Kā arī laiks rit salīdzinoši lēni, galvenais varonis aug un ne visu laiku nodarbojas ar kaut ko nopietnu. Šis ir aspekts priekš cienītāja. Tas rada reālismu, taču no otras puses stāsta sižets īsti ne uz kurieni nevirzās.

Pa savam iespaidīgākais laikam ir tas cik ļoti galvenais varonis nav neko iemācījies un paņēmis sev līdzi no iepriekšējās dzīves. Pagaidām reāli šis varēja nebūt isekai, jo galvenais varonis varonis ir pilnīgi nekompetents dzīvošanā un ar brīžiem atklāti draņķīgu personību. :joy: Veidojas drusku situācija kurā galvenais varonis ir maita, taču viņš tiek sveiks cauri dzīvei, jo ir gana maģiski apdāvināts.

Kurš vēl skatās šo seriāla? Ko teiksies?

2 Likes

eeiiiiii - kas tas par klibeitu un ne vārda par to? ;D ;D

Tā nevar!
Bet tai pat laikā, varbūt čalim vnk ir fast save. :smiley:
Vai arī slimo ar Merī Sjū sindromu -nopienta slimība un faktiski ir neārstējama. ;D

2 Likes

Eh, uzreiz mani atkodi. :D

Drusku spoileri, taču galvenais varonis jau vairākas reizes ir pārgulējis vai mēģinājis pārgulēt ar kādu. Pēdējā reize pat bija visnotaļ grafiska. Tā kā tie ir galvenā varoņa tīņa gadi, tas nav kas tāds ko katru dienu redzēsi anime. Seriālā arī netrūkst uzmākšanās un pat mazliet vardarbības… Šis ir seksuāli uzlādēts seriāls, ne līdz galam tādā veidā kā mēs esam pieraduši.

Galvenais varonis ir pa savam klasiskais anime perversais čalis neveiksminieks, kurš ieguvis otro iespēju dzīvē. Nav tik traki kā Redo Healer situācija, bet ir savi prikoli.

2 Likes

But the animation and world building

Bet ja tas ks viņš nesā līdzi pusaugu meitenes apakšveļu ir nedaudz yikes, pat ja tas domāts kā redemption stāsts

2 Likes

Pēdējā epizodē viņs sagūstīja divas zvēru meitenes un tām seksuāli uzmācās. :sweat_smile: Vismaz labi, ka tur nekas nav noticis ar viņa vergu bērnu. Protams, tā vergu situācija pati pa sevi ir fucked up.

Mazliet pārspīlē, tik traki jau tur nebija :sweat_smile:

Labi, uzmākšanās daļa tur nebija galvenā. Bet viņas tur tika turētas gūstā gana ilgi, lai apčurātos… Galvenais čars to visu izdarīja banāli, jo viņš to varēja. He is a fucked up guy. Protams, nav jau tā, ka citi isekai būtu diži labāki. Šim vienkārši ir labāk izstrādāta pasaule un reālisma sajūta.

3 Likes

Reālsima izjūta ir tas kas mani tur šovā. Pasaule ir fantāzijas, bet cilvēki ir īsti, vismaz centra fokusā.

1 Like

Es šim esmu lasījis tikai mangu, bookmarks rāda, ka esmu ticis līdz 50. čapterim, nezinu, kā tas attiecas uz anime. Lasīju sen, vroģe likās ok, atceros to apeņu dāvanu un viņa attieksmi pret tām (kek), bet par vergiem neatceros neko. Mani pa lielam tādos stastos vairāk interesē maģija/fantasy elementi, nevis paši personāži, lai gan slikti personāži var sabojāt visu iespaidu. It īpaši derdzas MC - bezmugurkaulnieki.

Šeit galvenais varonis seriālā ir visai bezmugurkaulains. :D

I’d beg to differ, bet vismaz tiek skaidri parādīti soļi uz stingrāka rakstura iegūšanu

1 Like

Neatceros konkrēti, bet not even remotely the worst, trust me.

1 Like

Opā, jaunākajā, 9 epizodē beidzot galvenā stāsta līnija pavirzījās uz priekšu. Pārspīlējot, man sajūta, ka tā lieta jau kādas 2 sezonas nav gājusi uz priekšu. xD

1 Like

My recent fav anime! <333333 (x1000 <3)

Patīk, ka galvenais varonis ir reāls un ar izteiktiem trūkumiem, nevis kā 99% anime - optimized to be likeable, nepieļauj smagas kļūdas, utt. Atgādina Shinji no Neon Genesis Evangelion šai ziņā - abiem ir izteikti cilvēcīgi trūkumi, kas piedod sava veida dziļumu. Rare good.

4 Likes

Tagad laikam izklausīšos super nepareizi, bet pēdējā sērijā notikumu gaita ir tik ļoti raksturīga meiteņu uzvedības stereotipam: pēc iespējas netiešakā veidā panākt lai otrs pasaka to, ko viņa nevēlās teikt.

Un vai dieniņ, kā es rezonēju ar Rūdi, kad viņš meta vienu priekšlikumu pēc otra, pilnībā nezinošs par patieso situāciju.

4 Likes

Pēdējā epizode pa savam bija stilīga varoņu interakcijas dēļ, bet līdz tam tika vilkta gumija gandrīz visa sezonas garumā. Šī iespējams bija draņķīgākā slēptā identitāte anime seriālā. :D

1 Like

Nezinu kā tev bet slepenā identitāte skatītājiem galīgi nebija slepena, bet taisnība, ka viņi traki iet tangensos. Es saprotu pirmo daļu, bet piemēram rūķu meitēns un figūriņu bizness, un citas afēras tiešām šķita lieki.

Faktiski lore drop varēja jau nomest pie ep7

Njā, es nesajutu baigo pievienoto vērtību no figūriņu veidošanas un zvēru cilvēku dominances cīņām. Lai gan, ja esmu godīgs, nebija ar tik slikti. Mani gan pārsteidza, ka viņi atrisināja savu figūriņu ražošanas problēmu ar bērna verga iegādi. :joy:

Moš mangas materiāla pietrūkst, tāpēc velk gumiju?

I mean, fantasy problems require modern solutions (sweatshops)