Jobless Reincarnation otrais cēliens un sezona - vairāk tīņu seksa nekā esmu pieradis redzēt seriālā

Oriģinālmateriāls sastāv no 25 novelēm.

Darbs jau pabeigts. Faithful to the original. o/

1 Like

Hmm, ok, nu tad hz.

Bet vai šovs tiek bāzēts uz mangas vai noveles?

2023-09-19 00_25_44-Mushoku Tensei II_ Isekai Ittara Honki Dasu - MyAnimeList.net

Reāli visi isekaji un daļa fantasy animes ir bāzetas uz light novelēm nevis mangām.
Un to mangas ir arī bāzētas uz tām light novelēm.
Citu žanru animes ir vairāk uz mangām bāzetas. Vai oriģināli kā animes. Bet arī vairākas uz light novelēm.

2 Likes

But the episode ending…
Mha hart :smiling_face_with_tear:

1 Like

Yay. Galvenajam varonim atkal sāka stāvēt. :joy: Mums tas izdevās, mēs sagaidījām galvenās stāsta arkas beigas.

3 Likes

Viņam izdevās! :smiling_face_with_tear:

If You Say So Wow GIF by Identity

Jāpiekrīt video sākumam, ka episkums, protams, otrajā sezonā nokritās.

1 Like

Bet tā arī dzīvē gadās - ne visi pūķi ir reāli pūķi! //winkwonk//
:doughnut:

Otrās sezonas otrās daļas reklāmas rullītis. :D Man nekas nebūtu pret, ja to nosauktu par trešo sezonu. Izskatās, ka galvenais varonis precēs elfu čiepu.

1 Like

Es, skatoties jauno sezonu:

Man otrās sezonas turpinājums sāk atgādināt tos laikus, kad bērnudārzā tika spēlēta ģimene. :D Interesanti vai viņi šajā daļā vispār iepīs kaut kādu došanos piedzīvojumā vai episko cīņu.

2 Likes

Visa sezona viens liels filleris vai OVA, kas nekad nebeidzas.

vismaz patīkams filleris, tāds miermīlīgs progress arī nav peļams.

Es skatījos back to back pirmo un otro sezonu. Pirmajā bija mega piedzīvojumi, character growth, sižeta pagriezieni pa labi, kreisi un atpakaļ. Likeable sekundārie characteri. Skaisti animētas cīņas. Morālas dilemmas. Utt, utjp…

Otrā sezona izmeta lielu daļu formulas laukā pa logu. Foršākie tēli vairs nav uz ekrāna vispār. Fokusa maiņu no tikšanas mājās un ģimenes atrašanu uz Rudeusa daiktu nevērtēju pozitīvi. Smagas morālas dilemmas kaut kur aizmirstas. Pats Rudeusa tēls kā tāds ir problemātisks un, manuprāt, viens no šova vājākajiem punktiem. Un kad viņu ieliek pašā centrā, šovs man vairs īsti nestrādā.

Tas gan, pirmajā sezonā varēja just, ka galvenais ir piedzīvojums ar izmētātu pa to ikdienišķo un daļēji reālistisko.

Otrā sezona rada priekšstatu, ka nu viss, sērija iet uz pseido reālistiska, ikdienas isekai pusi, bet tad tā ne no šā ne no tā aiziet fantāzijas piedzīvojumu auzās, lai tik pēc brītiņa atgrieztos atpakaļ.

Man šis gabals saista, jo otra tāda nav un tas ir gana mežonīgs, lai nebūtu paredzams.

Rudeus ir incel līdz kaulu smadzenēm, taču pateicoties milzīgam maģiskajam talantam un veiksmei, šajā visumā tas kaut kā strādā. :joy:

Jāatzīst gan, ka nav daudz anime isekai šovu, kas būtu pat otrās sezonas līmenī. Isekai sižeti, tēli un world building in general parasti ir vāji.

Gribēju ko līdzīgu atrast, bet visi šovi ar 8+ MAL vērtējumu jau redzēti. Zemāk vērtētus negribas skatīties.