Yui-metal aiziet no Babymetal

Yui-Mizuno-300x400
J-pop un kawaii-metal cieš spēcīgas pārmaiņas savā sastāvā. Sakarā ar veselības stāvokli Yui Mizuno ilgu laiku nevarēja piedalīties BABYMETAL grupas dzīvē un plānoja atgriezties, kad savedīs kārtība savu stāvokli. Nesen viņas ağents un vēlāk pati mūziķe paziņoja, ka vairs nepiedalīsies grupas dzīvē.

Mūziķes turpmāk plānā ir uzstāties, ka solo izpildītaja ar savu īsto vārdu un eksperementēt arī citos žanros.

Iespējams šāds lēmums ir saistīts ar to, ka Yui-metal personāžs, tāpāt, ka Moa-metal (Mao Kikuti) veido minjonu tēlus. Pirmajā plānā vienmēr bija Su-metal (Suzuka Nakamoto). Neredzot attīstības iespējas aktrisei bija jāpieņem lēmums. Reāli iemesli nav minēti.

Turpmākais grupas liktenis ir nezināms. Jauna cilvēka pieņemšana sastāvā var nepatikt faniem. Uzstāties divetā atkal neatbilst grupas stilam. Atliek gaidīt officiālo atbildi no grupas.

4 Likes

Šāds mūzikas žanrs neiet pie sirds, bet daži gabali ir dzirdēti, izklausās jau ok, diezgan interesanta grupa.

Ak nē! Kārtējā grupa maina sastāvu!! Ko nu darīs pasaule!? Bet kā pareizi minēji - aktrise. Nekad nevienu āzijas grupu - pārsvarā, konkrētu no super populārajām, neesmu uzskatījis par talantiem. Labs casting, labi dizaineri, menedžeri un reklāmisti un wuala. Un fani - sākumā nepatiks, bet pēc tam noteikti rīs un prasīs vēl un piedevām nosodīs meiteni, ka lūk, kā viņa ir nepateicīga maita, paņēma un nodeva savus fanus. Sadedzināt!

Vnk cilvēkam tiešām laikam saghribējam kaut ko citu pamainīt…

Nu, konkrēti Babymetal formējās kā skolas pulciņš un izmēģināja uz sevis vairākus nosaukumus, žanrus un pierādīja sevi konkurencē. Konkrēti šīs gadijums, kā jau minēts, meiteneaiziet, jo veselība neļauj ceļot katru dienu pa zemeslodi un, iespējams, otrs plāns nav īsti viņas mērķis.

Runājot par faniem. Neskatoties uz to, ka ir ekskluzīvi grupas fani. Ir vairākas komūnas Eiropā un Āzijā, kuras grozās ap, konkrēti, Yui. Viņas fanbāze ir pieņemusi šo lēmumu lojāli un visi grupējumi palēnām maina nosaukumus uz viņas vārdu/uzvārdu.

Aktrise viņa ir tikai tāpēc, ka ir pop-idols Japānā. Piekritot, dzidāt uz skatuves tu automātiski piekrīti, ka filmēsies filmās, seriālos, TV-raidījumos un būsi mēdija persona. Tā nu tā debīla valsts darbojās. :smiley:

1 Like

Protams, ja tevi visur bāž kur vien var, tad protams, agru vai velu vai nervi vai fziskais nodos… hmm… vnk nekad neesmu iedziļinājies viņu vēsturē.