Anime fanu mūzikas video

Sveik, sveiki visiem no foruma metalheada :D
Man radās tāda maza ideja. Tie kuri mani mazliet pazīst zina, ka mani traki aizrauj mūzika un anime. Baigi cool ne? Es domāju tos apvienot. Respektīvi es (laikā līdz aptuveni septembrim) gribu izveidot mūzikas video klipu. Par anime. Nu lūk, ko man vajag no jums - jūsu iespējas un atsaucību.
Mans plāns.
1. daļa
Ar jums visiem aiziet uz mēģinājumu (mēģu vietu) Telpa, kurā es zālē visas detaļas sīki izskaidrošu (laiks 3h) mūzikas daļu mēs jau sāksim un noslīpēsim tad. Tur vajadzēs arī video materiālu utt.
2 daļa
2, MAX 3 reizes, jo ceru, ka mājās praktizēsieties - izvēlētie tie, kuri piedalīsies mūzikas spēlēšanā atnāks un izmēģinās mūsu kopā skanējumu utt.
3.daļa
Mēs aiziesim uz studiju tajā pašā telpā un ierakstīsim mūsu materiālu, lai būtu kvalitatīvs skanējums.
Fināla daļā
Mēs samontējam un aukšupielādējam manā youtube kontā

Extra stuff
Man vajag jūsu atsaucību - mūzikas skanējumā es jau piesakos pie main vokal - dodot klipam tādu stipru un heavy rokīgu un metālisku skanējumu, bet es pārveidošu to vieglā un jaudīgā/skanīgā klipā, un Menestrels ir pie main ģitāras.
Liriku es izdomāšu, bet palīdzību pilnveidojumus es uzklausu. :slight_smile:
Jebkādu - saprāta robežās - instrumentu es mierīgi uzklausīšu, un mēģināšu iekļaut, tikai pēc paša vēlēšanās un protams arī back up vocals. Tas viss, ja tik iederas pie kopējā skanējuma.
Videoklipa filmētājs/tāji vajadzīgi.
Video materiāla apstrādātāji.
Krāsaini cilvēki - fonā - arī saprāta robežās
Un citi interesenti ar lomām, kuras vēl nezinu

Tie visi ir vajadzīgi

Pagaidām zināmie cilvēki ar lomām (updaitošu)
@Rain - main vocals un organizaotrs
@Menestrels - mūzikas daļa un ģitārspēle

Citas lietas izrunāsim un es mūsu pirmajā tikšanās reizē izstāstīšu
Tikai zinat, ka tas nav pa brīvu… nauda būs jāieliek, bet jo vairak būsim, jo lētāk… Tikai es arī negribu bazaru, cilvēku skaits būs ierobežots… To es izlemšu, tāpēc tas nav foruma saits.
Mūzika ir par anime tēmu un foruma interesēs
Un man @Menestrels atļāva, tāpēc nevarat mani mest prom.
Tāpēc piesakieties.!
Pirmā tikšanās reize mums būs 4. augustā no 9.00-12.00 Telpā, tiekoties 8.40 pie Origo laiku var mainīt.
Lūdzu jūsu atsaucību :)

4 Likes

Labpraat piedaliishos, bet 4. augustaa es straadaaju no riita. Savaac, kas grib un peec tam izstaasti arii man kas un kaa. :smiley:

Man ir lieka yamaha basģitāra kuru nelietoju vairs, varu iedot paspēlēt uz šā projekta laiku, ja kāds grib pamēģināt/apgūt šo instrumentu, jeb kaut ko ierakstīt, droši bombī ziņu ja ir nepieciešams

Ok. :slight_smile: izklausas labi. :smiley:

Pamēģināt jau vienmēr var. Sliktākajā gadījumā mēģinājums netiks iekļauts gala produktā. :smiley:

Iesaku video ielikt Conu materialu…