Iztēles stūris: Dzīve otrā pusē ekrānam

“Kas patiesībā notiek kad @Menestrels saņem ziedojumu”

Visapkārt klusums, @Menestrels guļ, nakts vidū pēkšņi pie sienas sāk skanēt sirēna(ne skaļi, bet pietiekami, lai pamostos) , visa istaba izgaismojas ar sarkanu gaismu, dators pats ieslēdzas, tam virsū matriksa kods(vismaz 4 monitori, piektais nedaudz tālāk pie sienas lēnām iesist) , @Menestrels paceļ riktīgi vecu telefona klausuli, notiek intensīva saruna, viņam parādās sviedri uz sejas, stress un sarunas svarīgums, ļoti nospiedoši jūtams telpā, pēkšņi dzirdama nekontrolēta kvaliatūras skaņa, @Menestrels aktīvi strādā, klusums, viņš mierīgi noliek klausuli, vēl pāris, nu jau mierīgāki taustiņu klikšķi un beidzot izelpa, @Menestrels ir kādam piešķīris @patrons

Es iespējams neesmu saticis nevienu no jums dzīvē, bet man iztēlē sēž, ka šādi @Menestrels dzīvo (palūdzu atļauju vai ar savu iztēli par viņa darbu varu dalīties)

Kāds noteikti kādu personīgi pazīst, bet kā Jūs iztēlojaties @Menestrels vai kāda cita AF biedra dzīvi otrpus monitora? Varbūt pat to kas notiek serverī, kāpēc kaut kas viņā pazūd vai mainās, rūķis vainīgs?

P. S. (hug)

7 Likes

Aha - fanfiki par @Menestrels … uhhh… mjā.

Kad kūtrais lietotājs
Forumu raugot
Ar Menestrelu kopā
Dziesma nāca šī

Laikā, kad Menestrels kodēja
Hentai zināju es
Fanfikus rakstīdams
Viņa daili tverot.

Sapņos nāca viņš
Sarkanajās apenēs
Cēla mani rokās
Dāvājot man siltumu

Kamēr citi sapņo
Par statusu cēlo
Mani viņš aicnāja
Maku manu paglabāt

Iemet Menestrelim
Monētu vienu
Monētu vienu
Iemet Menestrelim
Monētu vienu

Tikmēr citviet
Cīnoties ar botiem
Liekot lietā varu
Viņš banhammeru vilka

Sliktos spēra ārā
Labos slavināja
Statusus tiem deva
Sirsniņas liekot

Dienu nakti strādājot
Saturu ražojot
Viņš sapņoja par atpūtu
Vien dodiet viņam pārējo.

Tas ir stāsts par Menestreli
Laikam…

P.S. Zinu nav īsti ritmā - bet, jūtu ka sekos revīzija šim veikumam.

8 Likes

Neuztraucies katkādā pseidoreālistiskā ritmā izlasīju. Centos iejusties līdz pikantajai daļai, nokaunējos, bet trešo

jau izlasīju klusām, ar izjūtu.
:smiley:
Intereses pēc, daudz esi dzejojis?

P. S. Nevaru gan vienīgi ielaikot vēl 21h, bet noteikti ielaikošu.

@Menestrels parFormaSimbolu.

Tik labs :D Šo tēmu būs ļoti interesanti lasīt :D

2 Likes

Es nezinu kāpēc šo lasīju ‘‘Toss a coin to a witcher’’ melodijas pavadījumā, bet izklausījas manā galvā ļoti labi pat :D

4 Likes

Now I cannot unsee it.

2 Likes

@Kadiljaks Es nez kpc iedomajos šo indivīdu ka strīmeri. Ka viņš katru dienu sēz pie PC un taisa podcastus un strīmo spēles, un komentē anime kadā Youtube kanālā, kur ir miljons subscribers. Bet tā kā viņš vēlās turēt savu identitāti slepenu, viņš nav dalījises ar savu slaveno kanālu.

@Onii_chan Viņš man liekas to vien dara kā strāda. 24/7. Viņš man liekas stradā pie kāda slepena ministrijas kiberprojekta. Viņš gan jau uz savām skudrām liks čipus un spiegos krievijas kremli.

@m1raz Viņa korgijs man liekas ir ciplanētietis. Viņš spiego cilvekus un mēra cilveku pozitīvās emocijas. Un tā kā viņš bija par tā dārza aizstāvēšanu, kas ir Teikā, man liekas ka viņš jau sak vākt cilveku grupu, kas ies protestēt pret tur uzcelto ēku.

@Kristianux Boi, tev visp ir skola??? Tu to vien dari kā strādā :thinking::joy: Saņemies! Skola japabeidz!

@DarKray Šitas čuvaks jau sen ir atvēris savu restorānu…es tā vismaz domāju…jo nav redzēts ne AF ne Līgā. Gan jau ka tgd peldās naudā💁

@haachikooo Es viņu iedomājos kādā lielā lielā dzīvoklī, kur visur ir spilveni, lampiņas un plīšu rotaļļietas. Viņai ir sava drēbju līnija īsa auguma cilvēkiem un tgd izbauda dzīvi ar pilnu krūti.

@Sargengeliskedaas Tas ir Geralds, kas izdomāja kļūt par otaku. Viņam ir apnicis kapāt monstrus un mīcīties ar 100gadīgu raganu, tpc viņš atvēra portālu uz Latviju un tgd izbauda šprotes, zaļumballes un piratizētu AoT Season 4.

@Brekis2 Boiii, this guy. Tur var trioloģiju uzrakstīt. Bet viņš gan jau ka taisa jaunu mūziku, ko blastot vasarā, kad kovids beigsies.

@5umm3r ai, nekas interesants :D

P.S @Sargengeliskedaas labs stasts :fire::fire:

7 Likes

es arīī galvā to dungoju ;DD

tik tuvu patiesībai tho ;DD are you spying on me? ;D

kaut kādā dienā arī par jums visiem sarakstīšu - šodien man miedziņš nāk. :kawaii_potato:

3 Likes

:smiley:
Tik daudz informācijas par lietotājiem, ko nezinu tagad visos meklēšu kādas norādes tam.

Nice, prieks ka patika, iepazīšu kādu tuvāk noteikti uzrakstīšu un turpināšu līdzīgā garā šo tēmu.

(hug)

1 Like

Es tagad to nožēloju, jo tagad jau visu dienu skan galvā tā melodija :D

@Jua @haachikooo - to teicāt Jūs. Ne es. :wink:

Šajā sakarā man nav sniedzamu komentāru, lūdzu sazināties ar manu menedžeri tālākajos jautājumos.

Šo to, pa retam, kad impulss iesit. Bet tie ir vairāk - kā teikt - esošo iekšējo konfilkti vadīti. Bet neesmu pagaidām gatavs viņus atklāt…

BONUSA DAĻA

@5umm3r Riktīga tāda biznesa lēdija, haizivs. Grauj un ietekmē finanšu tirgus un cilvēkus noved līdz asarām. Večiem olas izgriež arā ar plikām rokām. Īsumā - netuvoties! Bīstāmāka par jebko, ja uzvilkusi ādas kostīmu (baumo ka no bijušā taisīts) - nebūs labi, kāds šodien mirs. Kāpēc forumā tāda uti puķi? Vienīgais interneta nostūris kur nav nobanota. Pat dziļākie “darknet” iemītnieki apmeklē ilgstoši psihiatru un dzer nervu zāles. Vai arī viņai ir viltīgs plāns - iefiltrēties un vēlāk pārpirkt visu šo kantori ar visām iekšām.

7 Likes

How the hack u know about that?

3 Likes

Blaaa…es esmu tik draudīga? :joy:💁:fire: Noice​:fire:But ye…man netuvoties…es kožu :new_moon_with_face:

2 Likes

pamēģināšu savu fantāziju pakustināt ;D
tātad:
@Maass otrpusekrānam pamostas ar rokenrola džinglu fonā, izpūrušiem matiem, vēl nenovilktu ādas jaku no vakardienas, blakus gultā guļ mick jagger un pīpo papirosu. maass izrāpjas no gultas, samiegojusies un vēl švillā aiziet līdz vannas istabai, kur vannā sēž billie joe no green day un strinkšķina ģitāru.
@Kadiljaks atnāk no darba, atver durvis un viņam pretī skrien 8 pūkaini noslēpumi, kas bļauj “dod ēst!” ;DD kadiljaks novelk jaku un uzvelk mantiju, iesēžas savā lielajā klubkrēslā, viņa kalpone pienes konjaku un jautā ko sers kadiljaks vēlēsies vakariņās. viņš nopūšas un saka “pagrabā ir marinēti gurķīši, atnes”.
@Menestrels tumsā, klusi slapstoties ir nokļuvis virtuvē, kur savārījis griķus. viņš klusi paņem bļodiņu, sapilda to ar griķiem un tik pat klusi lavās pie datora, kur šajā brīdī viņš lasa sazvērestības teorijas par to, kurš tad uztaisījis bitcoin. ēdot griķus, viņš nosmej “neviens pat nav iedomāsies, ka tas biju es…”
@xHorrorGirlx noliekusi galvu pār šujmašīnu un cītīgi šuj savu jaunāko šedevru, kura dizainu pirms pāris dienām apstiprināja brends gucci sadarbībā ar adiddas. kamēr viņa klusi šuj, fonā no skapja iznāk casual dead lost soul un prasa, kad būs vakariņas.
@Jua no pagultes izvelk papīru kalnus, skices, klades, burtnīcas un sāk ieskicēt jaunākās epizodes mangai, kuras publicitāte un tirāža jau ir apstiprināta shueisha izdevniecībā japānā. Jua nopūšas un pie sevis padomā “aij, vispār tiktok paskatīties gribētos”
@5umm3r sagatavo glāzi ar viskiju, viņai zvana telefons, tā ir Merkele, kura saka “job is done”. tad summer atver savus bankas kontus, kuros viņa klusībā transfero miljonus no LV kontiem uz šveices, jo investori ir sašķobījuši tirgu, kuru dēļ viņai nākas mainīt dažu valstu ekonomisko stāvokli.
@UselessSakura klusā tumšā pagalma stūrī satiek noslēpumainu personu, viņi apmainās ar paciņām. kad nonācis mājās, uselessakura paciņu atver, tajā ir svaigs, neatvērts, vēl iepakojumā saglabāts 2021.gada kalendārs ar plikām anime dāmām. ;D uslessakura pie sevis nodomā “brīnišķīgi, tieši tas ko vēlējos”.
@Shadowrise tikko pabeidzis testēt jaunāko datorspēli no kompānijas Blizzard, kur viņš ir apstiprināts par galveno game tester in EU.
@Onii_chan sadarbībā ar @SitarUs ir radījuši jaunāko dzinēju, kas darbojas uz ūdens un elektrības bāzes, kas principā ir ar rotējošu magnētisko lauku, tādejādi tas ir motors ar nebeidzamo enerģiju tajā ;D abi saprot, ka to vajag patentēt, ko viņi arī izdara.

10 Likes

Bet kāpēc tieši Blizzard? :joy:
Tagad zināšu uz ko tiekties :smiley:

BĻAAA…lasot @Kadiljaks backroundu, es savā galvā skaidri dzirdēju Kadiljaka balsi sakot “pagrabā ir gurķīši…” :joy::joy:

Tāks, kurš tev izpļāpājās par manu operāciju? Kur ir tas šmurgulis :rage:

VNE! Tie divi 100% ir kaut ko sabūvējuši :joy:

1 Like

Kādā veidā kod, tā ka blakus jābūt mazohistam vai ar litru spirtotā? :smiley:

Pretty accurate tbh

Viss atkarīgs, ar kādu nodomu tu, mirstīgais, esi atnācis un sācis ar mani runāt :D
Ja ar labu prātu, tad tiksi attalgots ar zināšanām;
Bet, ja iekāre un ļaunums ir pārņēmis tavu garu, tad spirtotais tur nepalīdzēs, tikai Tvaika iela 2 :slightly_smiling_face: