Par 2023. gada septembra lietotāju kļūst.. 🥁

Kas jauns komūnā! Skatoties uz pagājušā mēneša, septembra topu par mēneša lietotāju kļūst… :drum: :drum: :drum:

:1st_place_medal: @H_Hercogs :tada: Viņš kļūst par foruma Demonu karali :D līdz nākošā topa rezultātiem, saņemot prestižo mēneša lietotāja statusu.

Kā godājams sāncensis otro vietu ieņem :2nd_place_medal: @jurchiks un trešo es, :3rd_place_medal: @Menestrels.

Nākošais, 2023. gada oktobra tops


Kas tie tādi par punktiem un kā es tos varu iegūt?

Šie punkti pirmo reizi klusiņām parādījās pagājušajā mēnesī un es klusiņām vēroju kā tie tiek skaitīti. Punktu mērķis ir atspoguļot lietotāju aktivitāti forumā ar dažiem izņēmumiem. Punkti tiek saņemti par visām galvenajām darbībām tiešsaistē. Punktu uzskaitē nepiedalās publiski neredzamie ieraksti - tiešās ziņas, slēgtās kategorijas. Respektīvi neviens nevar slepus sev izaudzēt punktus. Kā arī dažas nu ļoti spamīgajas tēmas ir izņemtas no sacensībām, jo tajās var ļoti viegli un ātri audzēt punktus. izklaides kolekcijas Ja šīs tēmas sacenstos, šīs sacensības kļūtu par lielākā meme meistara balvu. :D

Ejot uz priekšu uzskaites parametri var mainīties, taču galvenais princips nemainīsies - to mērķis ir atspoguļot dalību komūnā. Darbību vērtība ir aptuveni šāda: Jaunas tēmas > ieraksti > reakcijas/apmeklējumi. Šobrīd jaunas tēmas izveide ir pati vērtīgāka punktu ziņā, kam seko ieraksti un visbeidzot pārējās aktivitātes.

5 Likes

Pateicos pateicos

Lol bet kāpēc dēmona tituls? haha :D

1 Like

Jo tas pēc sajūtas ir pats izplatītākais karaļa veids fantāzijas anime. :D

2 Likes

Būs jāsāk bliest filmu reviews.
Jau labu laiku gribu uzrakstīt esejas par dažām filmām :face_in_clouds::grimacing:

Šoziem, jauna isekai " Es atdzimu jaunā pasaulē un man jāuzveic dēmonu karalis caur filmu apskatiem"

Šo sadaļu speciāli dēļ punktiem uztaisīji?

Jup.

I feel nerfed :sob:

Why Me Crying GIF by Team Coco

3 Likes

Varētu atsevišķi uztaisīt tādu :rofl:

Bikucīt. :D Šis gan nekādi neietekmēs tavus rezultātu gada topā.

Nu labi, tbh kamēr neviens par to topu neieminās, tikmēr es par to nedomāju. Ātri aizmirstās.

Apsveicu ar demona statusu! :rofl: :+1:

2 Likes