D6.lv podkāsts - iepazīsti komūnu 2020 - Menestrels

Originally published at: https://d6.lv/t/d6-lv-podkasts-iepazisti-komunu-2020-menestrels/1965

Jaunā gadā jāizmēģina kas jauns. Šoreiz piedāvāsim jums iepazīties ar aktīvu pagājušā gada biedru, kā arī vienu no komūnas veidotājiem un uzturētājiem – Menestreli!

Komentē, uzdod jautājumus, ja vēlaties lai mēs šo turpinām un iekļaujam vairāk cilvēkus!

Podkāstā piedalījās: @Menestrels, @Kadiljaks, @Mrspambox3
Vairāk izvēles iespējas kur klausīties podkāstu (kā Spotify, Google Podcasts) atradīsi: https://anchor.fm/d6lv .Meklē…

9 Likes

vai tad nav arī citus gadus bijis aktīvs? :thinking: un šogad vairs nebūs aktīvs? kas tās par mistiskajām referencēm?

2 Likes

Šī ir jauna sērija, kurā saucu runāt par dzīvi biedrus kas ar savu aktivitāti izcēlušies pagājušo gad. Tā nu sanāca, ka es esmu pirmā eksperimentālā jūrascūciņa šim te visam.

tfu, sirdstrieku gandrīz dabuju ;D

1 Like

Eh tie laiki kad biju aktīvs lietotājs…

Kāds menedžeris, tu animeforuma daddy(tētuks). Man of culture cuz of ufotable works u called xD
Btw tie kas neklausijas podcast, te @Menestrels apsolijas, podcast beigās, atbildēt uz visiem jaut šajā topikā, taka tik spļaujat vaļā(Piedod būšu tas ļaunais, kas atklāj noslēpumu) xdddd

2 Likes

es kautrējos to teikt publiski, bet yes :D :D :D

tu jau nesaki ka viņš ir tavs tētuks, takā viss kārtība, ja kopējs, tad nav ko kautrēties.

2 Likes

Ok. Balstoties uz podkāsta lūgumu uzdot jautājumu te būs viens no maniem: Kādas filmas tu skaties? Vai ir kāds žanrs, kuru skatītos labprātīgāk pār citiem (Drama, Sci-fi, Fantasy, Action, Horror, u.c.)?

Ne īsti menedžeris bet gan jau līderis? :D
Diez gan interesanti uzzināt par paša foruma sākumu, ahhhh… tāda nostalģija par rūķīti tā pietrūkst viņa :D
Principā visiem anime iesākas ar pokemoniem, bet kā jau minēja pokemoni neaizrauj uz citām animēm bet naruto gan, jo es pati arī tieši dēļ naruto sāku interesēties par anime :D

Kā arī pirmo reizi uzzināju ko nozīmē Menestrelis, visu laiku domāju ka tā mūzika ikona bija randomā ielikta jo tev patika :D

Emmm… ja jau ir jāuzdod jautājums, tad kad turpināsi tulkot mangas/animes jo ir daudzas iesāktas bet neiztulkotas līdz galam vai es kaut ko palaidu garām? :D

2 Likes

Kā jauniņajam, bija intresanti paklausīties kā radās forums. Jautājums, vai mangu arī lasi ?

11 Likes

Var uzdot kādu jautājumu. Tāds nekas baigi prātā nenāk, ok, lai jau būtu tāds filozofiski nenopietns.
Vai pēc 50 gadiem arī skaitīsies Anime un būsi uzticīgs Anime pasaulei? Kā saka Anime is Life, tad jau līdz kapa malai :D

54fbbbaf38a41a92e226edf6926c656dfac19059

6 Likes

Paldies, asariņa pat nobira :owocry:

Es mazliet klusiņām paskatīšos cik jautājumu te parādīsies un cik garas atbildes uz tiem varētu būt. Ja garas atbildes, var sanākt otrā epizode. xD

1 Like

Kad pirmo reizi pierakstījos, bez maz vai momentā saņēmu iepazīstināšanas vēstuli no @Menestrels, jebšu pirmais kontakts, kas raisa jautājumu, kas ir @Menestrels “Senpai” forumā?

Gaidu uzaicinājumu. :sunglasses:

Yuuuuu… principā varēja uztaisīt tādu nelielu iepazīšanos un tad skatītis ko cilvēki uzdot un tad veidot otro video :smiley:
Vai arī pa taisno teikt kas būs nākamais un lai cilvēki saraksta kas viņiem interesē viņā, un no tiem jautājumiem veidojas audio :D

1 Like

mmm juutu veidojas jauns jauks podkasta veids ja vien mums butu vairak ar ko parunat :thinking: