D6.LV Podkāsts - Piesaki savu tēmu un sevi!

Sveicināti!

download

Noteikti esi klausījes kādu no D6.LV Podkāstiem un domājis: “Hei, Jūs tur varētu parunāt par man interesējošo tēmu, nevis par to, ko Jūs tur izdomājat!”

Un es atbildu: “Labi! Tad izsaki to, par ko tu vēlētos dzirdēt!”

Kas tad ir vispār D6.LV Podkāsti?
Tas ir “Iļguciema brālības” @Mrspambox3 @Menestrels @Kadiljaks domu izklāstījums par dažādām aktuālām un mums (vairumā) interesējošām tēmām. Bet ne vienmēr - vēsture rāda arī citu rajonu brāļu un māsu piejaukumus. Kas ir fantastiski! Jo vairāk dažādu domu, jo labāk.

Tad kā viss notiek? Vienkārši:

  1. Ieraksti atbildē sev interesējošu tēmu par kuru tu vēlētos dzirdēt no mums līdz 6. septembrim! Pilnīgi vienalga par ko (pieklājības normas robežās)! Pilnīgi nopietni - šauj vaļā savu labāko ideju!
  2. Demokrātiskā veidā, izvēlēsimies aptaujas veidā no visām tēmām, atrodot to īsto!
  3. Atradām un ierakstam! Tuvākajā laikā, atkarībā no noslodzes.

OK! Bet vai es arī varētu piedalīties?

Ar šo jautājumu pašlaik laužam galvu! @Menestrels nēpārtraukti konsultējas ar orākuliem, lai atrastu to zelta vidu, kā vislabāk rīkoties. (Jo ieraksts notiek pie viņā mājās). Bet hei! Nebēdā draugs! Atstāj Podkāsteriem un sazināsimies ar tevi, lai precizētu detaļas un iespējas. Pagātnē, arī distancēti tikuši ierakstīti podkāsti. Tāpēc - gaidam tevi!

P.S. Un nē - ideju mums ir! Daudz! Bet gribam kā saka - tautisku podkāstu, kas no tautas nācis!

3 Likes

Nu viena doma, kas jau man kādu laiku galvā bijusi ir Netfliks seriālu pārskats. Jo starp atkritumiem tur var atrast zeltu, bet ne visi to var vai grib uz to laiku tērēt. Ja veiksmīgi tikšu uz LV, tad divas nedēļas man būs karantīna un pa to laiku varētu ievākt kaut kādu info.

1 Like

Nenāk prātā neviena konkrēta tēma, bet nu kaut ko par un ap Anime viennozīmīgi. Varbūt vēlāk ienāks prātā kāda tēma.

1 Like

Spēles un Anime

1 Like

Houseki no Kuni :D

1 Like

Nezinu, var vienkārši tēmu Anime is Life :smiley:

1 Like

Kā uzmacīga meitene, kas pārdod šokolādes cepumus atgādinu: piesakiet sev vēlamu tēmu podkāstam! Līdz 6. septembrim! Var būt jebkas: sākot no prognozēm par to ko šodien mans kaķis ēdīs, beidzot ar to kā vislabāk izfrēzēt atslēg caurumu. Vai tomēr interesē vairāk plīšu rotaļlietu industrijas aizkulises. Šaujiet ārā savas trakās idejas!

Vēlies piedalīties podkāstā, atstāj komentārā: Es gribu pļāpāt!

Fate series. Es atceros, kad runājam par 2019 anime, kkas pieminēja, ka šo var par atsevišķu uztaisīt.

Es gribu pļāpāt!

1 Like

Es gribu pļāpāt!

1 Like

Var parunāt par jrpg spēlēm (ja tas nav jau bijis)

Es gribu pļāpāt!!

2 Likes

Nu, nav jau nekādas trakās idejas, bet moš priekš AF not the most typical - bēt man podcast’os parasti patīk klausīties par runātāju personīgo “žizņu” :grin:

Kaut vai par darbu – best/worst darbavieta, best/worst klienti un kolēģi. “Šausmu stāsti”, par ko tagad var pasmieties.
Par “mental health”; kas palīdzējis tikt cauri kkādām figņām.
Par mīļāko mūziku, filmām, mulķikiem, TV kanāliem bernībā un, ko par to domā tagad.
Kā kāda dziesma/filma/utt ietekmēja vispārējo gaumi uz mūžu :grin:
Latviešu YT’eri u.c. influenceri utt. Varbūt ir, ko ieteikt, kkas feins, ko daudzi nezina.
Kaut kas no pieredzes interesants par pilsētām/vietām Latvijā.
Eirovīzija :grin: :grin: :love_you_gesture:

Un es tik gribu klausīties, kā citi pļāvā :sweat_smile:

3 Likes

Kā būtu ar apskatu par anime zelta laikmetu ('90tie un 2000’šo sākums)? Un kas ir tas, kas mainījās.