Šmucraide 0. epizode - par projektu un īpaši šmucīgais pirmais ieraksts

Podkāstu ražošanas pūķis ir pamodies kā vēl nekad. Šur un tur esam publicējuši pa kādam podkāstam jau gadiem. Lielākoties tīri foruma robežās, taču šoreiz situācija ir mazliet savādāka. Top jauna sērija, kuras starts būs visai šmucīgs, taču tā jau ir ieplānota pus gadu uz priekšu ar vēl šajā interneta nostūrī neredzētu kvalitātes līmeni.

Stādu priekšā jūsu uzmanībai 0. šmucraides epizodi.

Ierakstā piedalījās: @Menestrels, @Kadiljaks, @Mrspambox3
Ieraksts un skaņas apstrāde: @Menestrels
Montāža: @Mrspambox3

Visu mūsu ierakstu klāstu atradīsi: d6.lv & animeforums.lv podkāsti • A podcast on Spotify for Podcasters

5 Likes

Tas skaitās kā “Trash Taste” LV edition?

1 Like

Ar krietni nacionālāku noskaņu. Ar laiku esmu nonācis pie tā, ka krietni interesantāk runāt par to, kas notiek te pat uz vietas.

1 Like

Neuztver personīgi, bet tu tik komiski garš izskaties tajos kadros Menestrel.

1 Like

Tā tā admin asins, mēs esam gara dzimta. :D Ļoti novērtēju atsauci! Arī @N0_0rie jau pa šo man izteicās, tikai krietni maigākā formā.

Pat par šo neiedomājos, tur laikam sanāk tā, ka es tīri esmu garāks un vēl sēžu uz garāka krēsla. xD Nākošnedēļ ņemu atslēgas un pārvācos uz jaunām telpām, kas nav mans dzīvoklis. Tur būs vairāk brīvības noformējumam.

Tev uz spilvena uz grīdas sanāks sēdēt xd

Bet pats esmu gara auguma, metrs deviņdesmit cik tur, saprotu to sāpi. But hey, volītī noder(nezinu vai tu spēlē, un vai tik ķecerīgas lietas drīkst pieminēt šādās aprindās)

Kā es mentāli redzu Menestreli nosēdinātu uz grīdas pie galda
1_4692108

7 Likes

Sāpi? Kādēļ gan lai mani interesētu īsāku dzīvības formu viedoklis? :rofl:

1 Like

5 Likes

Arguments.

“kamēr neplīst nost, viss ir labi” ;D