Iepazīsti komūnu 2020 - @Jua tikai X mangas mēnesī

Originally published at: Iepazīsti komūnu 2020 - @Jua tikai X mangas mēnesī - d6.lv

Šoreiz īstens Latgales bērns @Jua mums pastāstīs par anime, ļoti daudz mangas un cita veida komiksiem.

Podkāstā piedalījās: @Jua, @Menestrels, @Mrspambox3

Vairāk izvēles iespējas kur klausīties podkāstu (kā Spotify, Google Podcasts) atradīsi: d6.lv Podkāsts • A podcast on Anchor .Meklē mūs komūnas forumā animeforums.lv.

8 Likes

Joprojām neticu, ka tā ir @Jua , gan jau @Menestrels izmantoja kārtējo AI ar balsi.

2 Likes

@Jua mans liecinieks.

Pirmā dzirdēšana.

Nē, @Jua, kā tu tā!? Mans kokoro. :broken_heart:

2 Likes

Melot nav smuki :D

2 Likes

Liecināt par pašu sevi… izklausās legāli.

Pašlaik klausoties gan mazliet balss pazūd. Ek šī Discord kompresija.

Te pat drīzāk pie vainas varētu būt Discord automātiskā balss līmeņa noteikšanas fīča. Nākotnē jāpamēģina tā izslēgt un jāpaklausās vai sanāk sakarīgāk.

@Jua Cik es noklausijos, izklausās vienkāršs cilvēks. Jautājums, vai esi spēlējusi The Sims, ja esi kāds tev viedoklis par šo spēli, kāds mērķis ir tai spēlei. Es zinu kad mana māsa ir spēlējusi, bet es nekādi nevarēju saprast kāpēc spēlēt spēli kur nav mērķa.

1 Like

Es esmu spēlējusi sims, tieši trešo un ceturto daļu, vislabāk patika trešā daļa :D
Bet man viņa ļoti ātri apnīkst, jo tur nekas nenotiek :D

Es jautāju, jo mēģinu saprast kam tur jānotiek īsti.

“Menestrelam būs daudz ko graizīt ierakstā” un tā Menestrels neko neizgrieza, needitēja ;D

3 Likes

welp tur loti daudz kas notika paraleri un tu vel nezini kads bija orginals :smiley:

Principā tu sataisi savu sim, tad viņa māju, un tad tu spēlē sima dzīvi :D Es pati arī vēlos uzzināt kā var to spēli ilgi spēlēt XD

1 Like

“…fuu, kas tas par saitu, un noraidīju Menestrels uzaicinājumu…”

Menestrels, klausoties:

image

7 Likes

Šis nu gan bija garš podkāsts. Es varēju jau trīs dienu vērtu ikdienas apgaitas izdarīt Genshin Impact. XD

5 Likes

Tu ko, tai bija jābūt pirmajai lietai, ko izslēgt. Ar automātisko pat uz minimumu reizēm pazūd balss.

Par tēmu - es arī izvēlos lasīt mangu, jo anime sanāk lēnāk un mangā vairāk detaļu.
Turklāt mangas vienmēr būs vairāk par anime, t.i. būs vairāk, ko lasīt.
Man šobrīd nosacīti “reading” sarakstā ir 200+ mangas/manhwas/manhuas, kuras es savulaik biju izlasījis līdz pēdējam čapteram (pārsvarā 100+ chapteri katrai, ļoti reti lasu kko, kam ir mazāk par 50 čapteriem), diemžēl daudzas bija @ mangarock, kurš pirms gada nosprāga, un bukmārkos nav normāli chapteru numuri, nevar tā vienkārši pārslēgties uz jebkuru citu manga readeri.
Tāpat ir arī “to read” sarakstā 120+ mangas/manhwas/manhuas, bet tur ir tādas, kurām esmu izlasījis 100+ čapterus, bet ne līdz pēdējam, piemērs bildē:
image

Es baaaaigi sen neesmu apdeitojis MyAnimeList, bet tur ir stulba problēma, ka tur nevar pievienot manhwas/manhuas, tur ir gandrīz ekskluzīvi japāņu mangas, un tās pašas tikai tādas, kuras officially published, bet ir mangas, kuras ir self-published tikai internetā, un tādas nav MAL, afaik.

P.S. Manhua/manhwa bonuss ir tajā, ka tās tiek biežāk apdeitotas - reizi nedēļā vai pat biežāk, piemēram, Martial Peak apdeitojas praktiski katru dienu 2+ čapteri, Apotheosis vismaz pāris reizes nedēļā. Mangas tikmēr standartā reizi mēnesī, retāk divās nedēļās.

2 Likes

True, true. Nākas saglabāt daudz ko notepadā, un tādam kā man, tas viss saglabāts vairākos notepados un sazin kur izmētāti pa visu pc xd.
Bet Anime-Planet ir iespējams atrast vairākas random mangas, un manhwas, manhuas. Tādā ziņā labāks par MAL, bet man personīgi labāk tīk MAL dizaina un kādu citu sīkumu dēļ.

Man tas viss ir vnk bukmārkos, nepierakstu nekur citur.
Es pierakstu tikai completed stuff, bet mangas mūsdienās visas iet forever :smiley:
Ir doma mēģināt pārslēgties uz https://kitsu.io/, jo tur noteikti ir vairāk satura un vispār lapa moderna, bet TĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀDS SLINKUMS :smiley:

1 Like