Iepazīsti komūnu 2020 - @UselessSakura eboy nokrāsas

Originally published at: Iepazīst komūnu 2020 - @UselessSakura eboy nokrāsas - d6.lv

Čipši, kola, eboy dzīve. Šodien pie mums viesojas @UselessSakura, kurš pastāstīs par savu anime, spēļu piedzīvojumu un, pats pa sevi, arī dzīvi.

Komentējam, uzdodam jautājumus un gaidām nākošās epizodes!

Podkāstā piedalījās: @UselessSakura, @Menestrels, @Mrspambox3

Vairāk izvēles iespējas kur klausīties podkāstu (kā Spotify, Google Podcasts) atradīsi: d6.lv Podkāsts • A podcast on Anchor .

8 Likes

@UselessSakura pag, tad tev ir vai nav kaķis?

1 Like

Viņam ir Šrodingera kaķis. XD

3 Likes

Bija doma ņemt, bet pagaidām nav

Nice clickbait btw @Menestrels

Nosaukuma idejas tika kolektīvi ģenerētas ar mīlestību no Iļģuciema.

1 Like

With love from Ilgezeem!

1 Like

Man patika sakura :D Un Boruta ir mēsls :D anime mož vēl ok, bet manga riktīgs sūds :D

Vai man šķiet, vai tā arī bija ka beigas podkastam ir norautas? o.o

1 Like

It kā nē, tā tas beidzās.

@UselessSakura ir bail no augstuma?

1 Like

agrak bija, del darba pargaja. :)

1 Like

@UselessSakura Es dzirdēju, ka tu meklē otru pusīti, PM me :wink: :smiling_face_with_three_hearts: :laughing:

Padomāšu

@UselessSakura Tev droši vien vajag kādu manu stipro apskāvienu, lai izdomātu par labu man ;D

Nedomāju, tavas iespējas ir kkur 0.01% no 100%

@UselessSakura Mans kokoro :broken_heart::sob:

Nu 0.01% nav 0% takā tev vēl ir cerības

Vai esi kādreiz mēģinājis savu roku ielikt zīmēšanā. Attiecīgi šī foruma tematikā, anime personāži vai pat mangas. Vai bija doma kādreiz radīt savu komiksu/mangu?

Nekad nebija vēlmes zīmēt vai kko savu radīt, es pēc dabas slinks un nevaru fokusēties uz vienu konkrētu lietu pārāk ilgi, takā pat ja sāktu, vidū apstātos. Anime/manga vnk kļuva par vēl viena lietu, kas palīdzēja aizbēgt no realitātes, un kas likās kaut cik interesants (Man grūti atrast kko kas man patīk) xd

1 Like