Iepazīsti komūnu 2023 - @jurchiks meme meistars pret datoriem

Cilvēks, gada leģenda, foruma sirsniņu pavēlnieks, tas ir viens un vienīgais @jurchiks! Šo gadu “Iepazīsti komūnu” raidījums nobeidz ar īpaši garo Jurčika epizodi.

Vairāk iespējas noklausīties epizodi vari atrast zem šī te linka: Iepazīsti komūnu 2023 - @jurchiks meme meistars pret datoriem by animeforums.lv podkāsti

Piedalījās: @jurchiks, @Kadiljaks, @Menestrels
Video & audio: @Menestrels

5 Likes

2h 20min? Okay, let’s dig in. :nice:

2 Likes

Jā, par MangaRock bēdīgi. Biju early nopircis lifetime premium versiju par kādiem 5 eiro. Kopš viņš pazuda, vairs neesmu lasījis mangas, jo nav tik ērti vairs.

MyBB forumos īsti neesmu uzturējies, galīgi neparocīgs dzinis liekās. Mani laiki sākās ar IBP 2 versijām, kas Latvijā bija populārākais, ārzemēs gan vairāk sliecās uz vBulletin tajā laikā.
Bija arī daži citi BB alternatīvi, bet tie arī nekur tālu netika. Mazliet vēlāk nāca arī XenForo, bet tas arī visai clunky user experience likās.
Savulaik ļoti patika exs.lv un coding.lv lapas, jo likās awesome redzēt kaut ko custom. Priekš mūsdienām gan jau liekās novecojis pasākums.

1 Like

Man tagad vairums ongoing mangu ir toonily.net, manganelo.com, mangakalot.com un asurascans.com / asura.gg / asuratoon.com.

1 Like

Es lasīju uz telefona. Bija ērta aplikācija, bez reklāmām un ar plašu izvēli saturam.

2 Likes

Es nespēju iedomāties lasīt mangu uz telefona, font size par mazu.

1 Like

@DiviViens
Jedritvainazīt! Te ir arī kāds, kurš bija exs.lv? Kāds niks tev bija? :smiley:

1 Like
1 Like

Ir arī kaut kas priekš iOS? :melting_face:

Nepateikšu vairs. Vismaz 10 gadi jau pagājuši kopš neesmu tur viesojies. :sweat_smile:

1 Like

@jurchiks Vari iemest šeit to krāsaino gliemežu bildi? :D

1 Like

Nosauc timestamp, es neatceros, par ko ir runa. Video tika ierakstīts pirms nedēļas ar kapeikām.

1 Like

Jopcik, es tur vienā brīdī sāku jaukt Squarespace ar Masterworks. Pavisam nesaistītas lietas…

Also, sajaucu, pirmais programmēšanas darbs bija 2011. gada aprīlī, nevis 2012. gada.

1 Like

Āāāāā, sapratu, tu par tiem nudibranch!
Še, skaties: https://www.google.com/search?q=nudibranch&tbm=isch
Es neesmu tiesīgs izvēlēties “labākās” bildes, jo visas ir nenormāli krutas:

2 Likes

@Menestrels vispār jautājums, kāpēc nosaukumā ir “pret datoriem”?

1 Like

Tas simbolizē tavas naida un mīlestības attiecības ar datoriku. :D

1 Like

Nu es neteiktu, ka es ienīstu datorus, vnk strādāšana par programmētāju ir sabojājusi manu hobiju.
Tā jau es no datora iegūstu gandrīz visu.

1 Like