Iztēles stūris: Dzīve otrā pusē ekrānam

i dunno ;DD for funz

man ir savi konekšeni ;DD

1 Like

Par savu prātu nezinu, labs vai ļauns, viennozīmīgi samaitāts (rofl)
Hmmm, ieintriģēja zināšanas, pat tik ļoti, ka jājautā kādu ciemakukuli ņemt līdzi? :wink:

(hug)

Sorry, ieeja slēgta uz nenoteiktu laiku :eyes:
Lūdzu, sazinaties ar manu sekretāri - @Kristianux

Hmmm, kaut kas ne tā laikam aizgāja.

Ar tavu izskatu man galvā tas izspelējās Geralta balsī

1 Like

tenor (1)

1 Like

Jūtos, stipri līdzīgi… :D
Īsti nezinu, kas un kā, bet sēžu un domāju…

(hug)

Jā, šitas čibriks @Kristianux nemāk fāzes salabot. Nesen tika korķi izsisti, un visa sistēma aizgaja pa pieskari.

Tāpec, diemžēl, klientus uz antīko zināšanu iegūšanu nespējam pieņemt.

Deam un tās vēl bija antīkas… :smiley:

Kosplejot Geraltu viss antīkais noderētu…

(hug)

Oi oi, vari braukt virsū man, bet ne manam darbam! :upside_down_face:

Tad kādēļ manas fāzes nav salabotas, huh? Par ko es tev maksāju??
Man darījums ar Merkeli bija jādara Maķītī, tikai tāpec, ka birojā nebija elektrības :sob:

1 Like

Neviens jau nezin ka tu mikroimigrantiem nemaksā. Nav naudas, nav darba

1 Like

Stāsts par @5umm3r

Ārā nedaudz no mācies, var just, ka kāds kontrolē laikapstākļus, jo visas prognozes mainās ik pēc pāris minūtēm, šķiet, ka tās atkarīgas no kāda garastāvokļa. @5umm3r sēž krēslā, nodarbojas ar 21gs wichcraft, antīkās zināšanas datorā, “austiņas ir mūsdienu aizvietojums cepurei, tehnoloģijas attīstās visur”.
Mākoņi izgaist, Agnese ir saņēmusi svarīgu zvanu, pāris roku kustības (tastatūra ir tīri simboliski novietota vientiešu acīm) un @5umm3r pieslēdzas @Menestrels piektajam monitoram, pārbauda bitcoin vērtību un veic kārtējo zvanu, tikmēr viņas kaķis nāk mīļoties ( *@5umm3r ataust atmiņā pirmā reize, kad viņu ieraudzīja. Tas bija sen, sen atpakaļ, ejot pa ielu iekrita acīs kaķēns, kam priekš Agneses redzes spējām noslēpts mikrofons, kaķēnam tobrīd bija vārds " Acoustic Kitty" *)
Jā, nodomā @5umm3r , tas bija mirklis, kad beidzot apstrādājot rūpīgi un pārveidojot pretēji tehnoloģiju ieguvu galus CIA.
Laikapstākļi ir nomierinājušies, istabas vidū, zem liela led bezvadu paneļa apļa, @5umm3r vēlreiz pārbauda Barona uzlādes līmeni un progresu mākslīgā intelekta augšuplādei. Viss norit pēc plāna 2021 gada vasarai, viss norit pēc plāna…
@5umm3r uzliek AMV- The witchtrip un sāk kustēties mūzikas ritma, kas citiem šķistu dejošana, bet patiesībā ir ļoti konkrēti koardinētas kustības un jau pēc mirkļa sākas atmiņu dzēšana un manipulācija, pagātni neizmainīs, bet nākotni…
Un tālāk… emm… tad…
Hmmm, neatceros kas…
kur es esmu … kad?

2 Likes

Ak vai, witchtrip sen nebija klausīts. Lasot iedomājos arī IC3PEAK dziesmas :fire:


1 Like

Jopcik… Es iesāku klausīties ckazka, ejot pa mežu, ja šis man kautkāda mirkli spotify izleks, Es ar sirdi aiziešu… :cold_sweat:

Lel izklausās pēc manis, kaut kas jādara, meh, pāris sekundu video, davai :D

saame ;D next thing you know, 3 stundas pagājušas :joy::clap:

1 Like

Un tad oh well, ja jau pazaudēju laiku tad vēl pasēdēšu :D

Sākumā vilcinājos, jo ilgu laiku biju prom, bet no otras puses vairāk ko iztēlei aizpildīt, so here goes!

pre-post edit: looks like this is gonna get long.

Foruma krustmāte-feja @Menestrels :

tumsa… vienīga tumsa. Menestreļa apziņa peld tukšumā…
Pēkšņi kņudoša sajūta sāk celties vēdera dobumā, viņa būtība lēnām izkustās… kustība ar pieaugošu ātrumu rauj viņu nezināmā virzienā…

Gaisma!

Menestrels pēķšni sajūt izsalkumu… izsalkumu? Viņš paverās apkārt… Viņu ietver šaura telpa, un pretī deg maza sarkana gaismiņa… Serveris? Atmiņā sāk atgriezties apziņa par mērķi šajā atrašanās vietā. Simulācija tika pārtraukta? Serveris atkal ir nodedzinājis nervu komunikatoru.

… aplejot Ramen nūdeles viņš apsēžās novalkātā datorkrēslā… “kas ir tas, kas tik ļoti pietrūkst, vai tikai zaudējot veselo saprātu un atsakoties no cilvēcības ir iespējams ietekmēt virtuālo vidi…”
… kārtējais mēģinājums radīt Forumu valdošu intelektu kārtējo reizi ir izgāzies…

@5umm3r :

Klubs, piesātināts ar vīraka dūmiem un kaislīgu, sarkanu gaismu, fonā ekstāzē lokās dejotāju kermeņi, bet VIŅA, VIŅA sēž polsterētā satīna krēsla ar augstu atzveltni, dzintara krāsas konjaka glāzi rokā.
Viņas priekšā- uz ceļiem saknupusi figūra.
-"Vai tu apzinies, ko esi pastrādājis? Es tevi ņēmu paspārnē, devu tev brīvību, bet tu… "
-“Lūdzu, piedošanu, tas vairs nekad neatkārtosies!”
-“Lūgšanas tevi neglābs, tos, kas uz bujānu izsauc miličus, neviens nežēlos. Bet nebēdā, es došu tavai dvēselei mieru…”
Sakņupušo personu aģents uzvalkā aiz rokas pavada prom no krēsla, ārā no kluba

VIŅA nosmīkņā…
-"Jau domāju, ka Barons sāks niķoties garlaicības dēļ, sen neesmu atvēlējusi viņam spēļmantiņu… "

@UselessSakura :

Kādā tālā mansijā, tukša kamīna priekšā sēž @UselessSakura , siltumu viņam nevajag, jo tā dzīslās tek tikai aukstas asinis, kurās vienīgo siltumu spēj ieviest vienīgi labi kaislīgs ecchi seriāls…
Viņš dzer tēju, ko ir atšķaidījis ar šļuku spirta, jo kā savādāk saglabāt labu veselību. Pēc laika pieceļās kājās, un īsiem soļiem tuvojās logam. To sasniedzis viņš uzmet skatienu kaimiņu ēkai, nelielai koka ēkai ar šīfera jumtu. @UselessSakura klusi pasmaida, jo viņš bija tas, kurš no kaimiņa atpirka 300 Bitcoin par 100$ gadus atpakaļ…

@anon81076694 :

Tikko pabeidzis universitāti devās ceļojumā pa pasauli lai atklātu seno civilizāciju tehnoloģijas.
Cauri Dienvidamerikas lietusmežiem, cauri Ziemeļāfrikas tuksnešiem, Cauri Eirāzijas tundras klajumiem…

Un pēc ekspedīcijās pavadītiem gadiem viņš nu ir atgriezies laimīgajā zemē, Latvijā, ar mērķia dibināt savu galeriju-muzeju veltītu atklājumiem no ekspedīcijām.
Atklāšanas dienā mēs redzam viņu gaumīgā linu uzvalkā, atglauztiem matiem starojot pieredzējuša ceļotāja auru mazliet piekārtojam Mozus rakstīto mangu uz akmens plāksnes, un tuvojoties atklājās telpa ar eksponātiem: pirmslaiku tamagochi, akmens un kaula figūriņām, un protams uz liela formāta drukātām bildēm ko @anon81076694 pats ir uzņēmis.

@Sargengeliskedaas :

Augumā garš tēls pārvietojās pa vecpilsētas ielām.
Kā svaigi asināta zobens, tā mati atstaro spožo mēness gaismu, viņa gaida ir plūstoša, bet ar asiem periodiskiem uzrāvieniem, kas liek domāt ka viņš slīd pa raupjo bruģa segumu neizdalot ne skaņas.
Tam prātā ir tikai viena lieta… Viņš murmina… un murmina…
Pretī nākošie izskatās acīmredzami noraizējušuies, daži par pārvietojās uz pretējo ietvi vai izvēlās kādu sānielu…
Bet tas ko tēls meklē… ir… apskāviens no tuva cilvēka…

@haachikooo un @xHorrorGirlx :

Viņas slepenībā ir māsas, kuras Forumā runā viena otras vietā, jo patiesībā @haachikooo skatās dark horror, bet @xHorrorGirlx slice of life.

…well, my fantasy juices ran out…

7 Likes

Vecīt…boi…madafaka…es savu stāstu FAKEN UZZĪMĒŠU…Kad man būs planšete atkal :DDD

Dubultais cepums tev :rice_cracker::rice_cracker::rice_cracker: