Iepazīsti komūnu 2023 - @Forge smagā metāla hronikas

Šoreiz iepazīsimies ar īstenu metālgalvu @Forge, kas ir jauns biedrs animeforums.lv komūnā un pa taisno nācis no Metālkāsts podkāsta!

Vairāk vietas kur klausīties šo epziodi kā Spotify: Iepazīsti komūnu 2023 - @Forge smagā metāla hronikas by animeforums.lv podkāsti

Piedalījās: @Forge, @Kadiljaks, @Menestrels
Audio, video apstrāde: @Menestrels


Neaizmirsti arī piesekot Metālkāstam!
https://www.youtube.com/@metalkastslv
Metālkāsts LV | Podcast on Spotify
Metālkāsts LV

7 Likes

Good stuff, metāls, ģitāras - laba tēma :metal:

Tā spēle bija Metal: Hellsinger. Pašam arī baigi patika. Soundtrack super bija.

Nice Iron Maiden posters uz sienas :metal::grin:
Pats arī biju koncertā te pat Rīgā. Brūss pa skatuvi nēsājās pa labi, pa kreisi, kā jaunietis. Priekš viņa vecuma vispār šoks :sweat_smile:

3 Likes

Gan jau jāpamēģina atgriezties, kad būs brīvāks brīdis. Izgāju dažus līmeņus un pametu.

Ievērtēju gameplay, izskatās diezgan forša ideja-unlimmited ammo un mēģināšana šaut sinhroni mūzikas ritmā izklausās jautri :D Kruti arī tas, ka nav vienkārši random dziesmas samestas iekšā, bet ir OST ar zināmiem māksliniekiem uztaisīts.

Biju plānojis kā suvenīru tajā koncertā paņemt Senjutsu CD, bet biju baigi pārsteigts, ka tādus viņi nebija paņēmuši līdzi. Kaut kas jau bija jāpaņem par piemiņu, tāpēc tas karogs likās kā nākamais labākais variants.

Brūss ir zvērs, visu cieņu. Reāli tikai pēdējā encore gabalā izklausījās, ka viņš ir uz miršanas robežas, bet tas ir saprotams un piedodams, ņemot vērā garo setu un to atdevi, kas bija tā visa garumā.

3 Likes

Beidzot skatos visus podkastus, kas palaisti garām.

Par mūziku, tu teici ka metāls tev ir kā nekaitīgs enerģijas lādiņš. Man līdzīgi ir ar Post Punk un Darkwave - šī mūzika man dod dvēselei tik lielu mieru un stabilitāti. Tas ir fenomenāli kā konkrēti žanri tevi var tik emocionāli uzlādēt vai nomierināt.

Tev ir tik foršs Latgaliesu dialekts, I cant, dialekti ir mana vājība. Klausījos kā mūziku :smiley:

Nākamajā Latgales braucienā iebrauksim pie tevis ciemos :))

2 Likes

Piekrītu! Tāpēc es nevaru uzticēties cilvēkiem, kuri saka, ka viņiem mūzika neinteresē un vienkārši klausās kaut ko randomā, kas skan pa radio :D Nē, nu katram savs, protams, bet es nesaprotu kā var neizmantot tādu enerģijas avotu.


Vai tad ir tik traki? :D Man jau liekas, ka esmu dzirdējis daaaudz izteiktākus variantus, bet laikam jau cilvēks tā īsti pats savu akcentu neapzinās :see_no_evil:

3 Likes

Radio baigi neklausos bet man youtube pa lielam ir līdzīgi :sweat_smile:
Man ļoti reti prasās kaut kādu konkrētu sajūtu, mūziku. Tāpēc es ļauju algoritmiem izlemt un tad sanāk tāds žanru un noskaņu kokteilis ka bail, no tumša folkmetāla līdz white girl mūzikai
Albumus lieku oa lielam tik tad kad rokas aizņemtas un arī tad tas saplūst ar flekša vai graviera rūkoņu

1 Like

Radio un random youtube pleilisti, protams, arī nāk ar saviem plusiem. Tā var uzdurties uz kaut ko interesantu, ko citādāk pats visticamāk nebūtu atracis,

Bet nu man ir super izvēlīgas princeses režīms 90% no visa laika-prasās kaut kas konkrēts. Un ja kaut kas/kaut kur fonā skan neatbilstosi tā brīža emocijām/vēlmēm/vajadzībām, tad es iekšēji mirstu :D