[Metāls] Mūzikas fandoms

[Šeit būs ievads]

Tēma paredzēta apspriest metāla mūzikas jaunumus un aktualitātes, dalīties ar savām iemīļotajām dziesmām un izpildītājiem, ieplānot kādu kopīgu metāla koncerta apmeklējumu un daudz dažādām cita veida sarunām.
Lai gan tēmas nosaukums ir metāls, varam droši apspriest arī visus tā apakšžanrus, kā arī roku.

5 Likes

Kāds vēl plāno apmeklēt šo?
Ja vien nebūs kārtējā datuma pārlikšana. Man liekas viņi 2 gadus jau mēģina Latvijā uzstāties. :D

@Shadowrise kā patīk? Bilde gan no tikko uztaisīta, kas bija pusgadu atpakaļ. :cowboy_hat_face:


Protams, man ir arī Sabaton merch.


Divas lietas laikam bija arī no Powerwolf mercha + galda spēle ar viņu tematiku.

4 Likes

Tomēr uztaisīji Metal fandomu nice.
Tetovējums arī nice.
Par tādu galda spēli pat nezināju

Ko pašlaik klausies aizgāja mazliet beztēmā, tādēļ jā… Slinkajā variantā uztaisīju. :D

Spēli tikai nesen dabūju, vēl nav sanācis atrast draugus ar ko uzspēlēt. :D

2 Likes

Mans samērā nesenais atklājums - Gojira.

3 Likes

Un šo arī nesen man ieteica. Nezinu kādēļ nebiju dzirdējis par šo iepriekš.

1 Like

Manuprāt ļoti underrated latviešu grupa

Ar latviešu metālu ir interesanti. Pati mūzika tā kā būtu okay, bet vokāls latviski izklausās nepareizi. :D
Atceros, ka dzelzs vilks sāka ar šāda veida mūziku, bet klausīties no viņiem varu jaunākas dziesmas - balerīna, vienas nakts meitene, auksto staru gaismā u.tml.

1 Like

Man tieši tā pati problēma ar latviešu mūziku :sweat_smile:

Viena no pāris dziesmām, kuru no viņiem zinu

1 Like

Ha, tieši tagad arī klausos. :sneezing_face:

1 Like

“NOW I CAN SEE THE WHAALES”
Man youtube comment section patika tai dziesmai :sweat_smile:

Kā ne pārāk lielam Deathcore cienītājam, šī grupa atstāja labu iespaidu

1 Like

What? Really?

Es savukārt diezgan daudz latviešus klausos un man patīk ka dzied latviski. Angliski apnīk klausīties visu laiku.Piemēram Ocean path pirmais albums likās tik labs, simfoniskais metāls ar lielu latvju tautasdziesmu devu. Otrajā nekā no tā nebija, generic simfo metāls vien bija

Es gan arī mongoļu the HU, Japāņu band maid, lovebites un Ningen Isu un veselu vācu varzu klausos, so valoda man daudz ko neietekmē

Tas vairāk attiecas tieši uz žanru. Latviešiem īsti nesanāk tā kliegšana mikrofonos. Latviešu dziesmas - popu, repu, country u.c. varu klausīties bez problēmām.
Arī japāņu un korejiešu valoda netraucē klausīties dažādus žanrus.

image

4 Likes

Jāatzīst, ka pēdējā laikā arī esmu uzsēdies uz japāņu Roka/Metāla.
Fear And Loathing In Las Vegas, Maximum The Hormone, Band Maid un vairāki citi.

Pēdējā laikā esmu uzsēdies uz chill mūziku. Tīri patīkami vakaros paklausīties un pachilot pēc garas darba dienas, kad smagāka mūzika ir ikdienišķa nepieciešamība, lai paciestu apkārt notiekošo jezgu.

Šitas ir tāds middle finger GloryHammeram, ka šo atlaida, I love it

1 Like