BABYMETAL fans

Katram kas uzraksta “BABYMETAL rocks” pa sirsniņai no manis!

1 Like

BABYMETAL rocks!

Manai acij izskatās mazliet ērmīgi. Kā redzu tur ir viena lielā un divas maziņas. Vai arī viņas vien izskatās pēc mazgadīgajām?

1 Like

Su metal (17) (centrālā pozīcijā) ir vecāka, nekā Yuimetal (15) un Maometal(15). Kaut gan neteiktu, ka augums ir īpaši nenormāls priekš JP sievietes.

BABYMETAL rocks

To vecāko es saprotu, bet tās divas mazās gan šķiet šausmīgi par mazu (pietam diezgan liekas šeit) priekš šīm lietām. :smiley:

1 Like

Ir pa amzu vai nav, nav svarīgi. :smiley: Tas ir šova bizness un, kā jebkurā biznesā piedāvajumu rada pieprasijums.

Pieprasījums ir, taču tās mazās meitenes aug, pie tam ātri. Lai saglabātu to mazgadīgo piemīlību, būs vajadzīgi svaigi bērni. :confused: Rodas priekšstats, ka šo grupu veido tikai brends. Tām meitenēm dziedātājām pašām pa sevi vispār vērtība ir?

Nu savu loli izskatu JP sievietes, nebrnies, var saglabāt līdz !!! 40 gadiem !!! , netraucējot veselībai. Un metal sievietes aiz 40, varbūt nebūs tik populāras, bet savu publiku atradīs. KAut gan, parasti visi idol, diemžēl aiziet seriālos un fulmās, vai taisa vaļā savas firmas.

http://www.michiyo34.com/ent.htm piemērs no grupas Morning Musume

BABYMETAL rocks

Man vairāk patīk šī dziesma:

Tas čalis man nedaudz atgādināja šito…

bilde

bet like seriously kas tas bija tiko

un brīdis ,ka man jau likās ka dīvaināk vairs nevar būt

bilde

Tu sapratu galveno domu…