Totally spies! - neviennozīmīgi

TV animācijas seriāls kurš savulaik neatstāja vienaldzīgu daudzus un joprojām sev apkārt pulcē mizlīgu fanu bāzi. Franču seriāls Totally Spies!

Sižets grozās ap trijām pusaudzēm-spiedzēm)(piegiem), Sem (rudmate), Klovera (gaišmataina) un Aleksa (tumšmatainā), kuras strādā organizācijā WOOHP, kuru vada Džerijs, kas cīnās pret pasaules noziedzību. Taču brīvajā laikā mācās elitārā dizaineru vidusskolā.

Pavisam bija izlaistas 6 sezonas, katrā pa 26. epizodēm. Translēta 130 valstīs. Divas videospēles uz Nintendo Game Boy Advance un Nintendo DS. Kaudze komiksu un citas atribūtikas. Protams bez pilnajiem metriem iztikt arī nevarēja.

Pateikt, ka seriāls guva popularitāti ir pateikt neko. ASV, 2003. gads - 1.6 miljons skatītāju vecumā no 4-10 gadiem. Tas ir laikā, kad internetu apsteidza bruņurupucis un cilvēki skatījās televizoru.

Interesants fakts, neskatoties uz to, ka seriāla mērķauditorija bija meitenes, daudzās valstīs galvenais skatītāju īpatsvārs bija zēni. Tā Brazīlijā bija aptuveni 50/50, pie tam nevienā mirklī zēni nebija virzīti pat kā iespējamā mērķauditorija.

Protams, seriāls guva savu popularitāti arī starp pieaugušajiem. Vispār viņa popularitāte, tiek uzskatīts, slēpjas visnotaļ interesantās situācijās un mirkļos, kuros nonāks meitenes. Sākot no BDSM, fury, gigantismi un “nevainīgām pozām”, beidzot ar daudziem citiem fetišiem. Pats fakts, ka meitenes staigā apspīlētos lateksa kostīmos, ne to, ka izsauc daudz jautājumu, bet rada visnotaļ daudz fantāzijas mazgadīgajiem. Šajā sakarā ne reti vecāki sniedza petīcijas, lai seriālu aizklapē.

Un seriālam pat netraucēja kritiķu un citu zinošu cilvēku visnotaļ vidēji novērtējumi. AUtori tā vien šķiet apvienoja visu veiksmīgu - salīdzinošu labu animāciju, anime stilistiku un savu daļu fanservisa ar ironiju.

Negrozīšu galvu un neteikšu, ka seriālu neskatījos tikai dēļ daiļajām būtnēm un to kādās sitācijās viņas nonāk. Bija grēciņš. Bet jāatzīst, autori ne reti forsēja. Jebkurā gadījumā, pat neskatoties uz šiem mirkļiem, pats seriāls arī bija labs, priekš šāda tipa garadarbiem. Pie tam, katra no meitenēm bija ar savu raksturu, kurš palīdzēja vai otrādi atkarībā no situācijas. Kā arī ikdienišķie skolas konfilkti neizpalika. Protams, tie izskatījās savā ziņā smieklīgi tomēr, tam pateicoties jutās dzīvība apkārtnotiekošajā. Kā arī to, kā apkārt esošā pasaule brīžiem reaģēja uz notikumiem.

Vai esat skatījušies šo seriālu? Vai patika, kura bija mīļakie momenti vai kas nepatika. Gaidu atsauksmes un atmiņas par TS!

Uuuuuu… bērnības multene kuru parasti skatījos pie draudzenes jo man nebija Jetix :D Kā arī man patika ka meitenes nēsāja dažādus apģērbus nevis vienus un to pašu kas man mazai būdaimai likās dīvaini :D

Man pat bija līdzīga spoguļa mantiņa kur izlikos ka tas ir mans smiegu gadžets :D Ehhhh… kur tie laiki :D

1 Like

Kaut kad ir redzēts, bet absolūti nekas nav palicis atmiņā.

Man arī šķiet ka bija tas spogulīšu gadžets. :heart:
Bet vislabāk man patika tā datorspēle ar viņām (goda vārds neatceros kur. Zinu ka bija vairāki līmeņi kur bija jātiek cauri stāviem kkādos lielveikalos)

2 Likes

OOOOOO… es pat biju aizmirsusi par to spēli :D Man vēl viņa ļoti patika :D

2 Likes

Mani vispār vienmēr ļoti fascinēja viņu gadžeti. Ko tik nevar iebāzt lūpukrāsas vietā. Te autoriem fantāzija spēlēja labi. Viss pēc Bonda

1 Like

Šis bija tas Jetix seriāls, kuri nekad negaidīji, bet, ja nebija nekā cita ko skatīties, varēja paskatīties. Varētu būt, ka te arī savu lomu spēlēja māsas klātbūtne. Neatceros kāds vija viņas viedoklis par šo seriālu.

No šī te palikusi atmiņā spiegu bušana un gadžeti. Daudzas citas tēmas kas tur bija, gan manai galva paskrēja garām. :D Pat neriskēšu pieminēt citas seriāla sastāvdaļas, jo ļoti riskēju samelot.

šitā? :D

1 Like

Jap, tā pati :star_struck:

Pirmo riez turpat sastapu, pēc kādā no Latvijas telekanāliem bija translācija.