Wintercon III

Labās ziņas - visi priekšnesumi tika akceptēti.


Sliktās ziņas priekš manis- man ir bail, ka es savu kospleju neuztaisīšu līdz winterconam :crying_cat_face: :sweat:

2 Likes

Es, protams, būšu uz abām dienām.
Būšu daļa no “Noragami” grupas un kosplejošu no Re:zero. (Uzstāšos arī) :wink:
Biju patiesi priecīga, kad uzzināju par 2 dienu Wintercon, jo sākotnēji jau bija 2 kospleja plāni šim pasākumam, bet vienā dienā kosplejot 2 tēlus ir vareni sarežģīti.
Nevaru sagaidīt arī pārējo apmeklētāju un dalībnieku kosplejus.
Kā arī uzņemt kopīgus foto ar “Yuri on Ice” kospleijeriem. :heart_eyes:

3 Likes

No vienas puses forši, ka būs divas dienas. Man ir maza ziņkārība kā iznāks šis cons. :3
Lai gan no otras puses man personīgi patika , ka Wintercons bija mazāks pasākums un pamatā varēju koncentrēties vairāk uz Unicon. Bet patīkami, ka viņi aug un liek pasākumam attīstīties ~

1 Like

Ka izrādas… nolikşu eksāmenu ekonomika un tad uzreiz jāskrien u pasākumu… smags būs janvāra sākums. :crying_cat_face:

I feel you. Tāpēc man nepārāk apmierina šie pasākuma datumi. :c
Man nākamajās dienās pēc Wintercona būs eksāmeni.

Un man buus atvaljinaajums. :smiley:

ūu~ super! Laimīgais ^^

Es vēl neesmu apskatījis savu grafiku. :sweat_smile:

same

1 Like

#WinterCon III laikā atrodat mani. Un varēsiet nopirkt AnimeForums.lv speciālo WinterCon III nozīmīti par pašizmaksu!!! :wink: Gājiena dalībniekiem - bezmaksas.
Speciāls piedāvajums veciem labiem foruma biedriem, kas reģistrējas pirms 26.dec. Jaunajiem lietotājiem. 26.dec un velāk badge cena būs 80 centi. :slight_smile:
Also, tradicionāli, pasākumu nozīmītes var dabūt tikai ierodoties tajā pasākumā.
P.S. pašizmaksu aprēķināšu, kad saņemšu rēķinu(~50enti)! :wink:

4 Likes

Vai par Wintercon III gājienu būs atsevišķs topics? :thinking:

I mean… tādu nopietnu topicu, kur forši ir aprakstīts maršruts utt. :sweat_smile:
itkā jau var rediģēt jau esošo topicu. vienkārši, manuprāt, vajag vietiņu, kur tiek forši pateikta informācija, lai nav kaut kādi pārpratumi ^^

@m1raz?

Tā ir viena no manām mīļākajām manga! I am looking forward to seeing you in this cosplay!

2 Likes

Par to ko domāt par šo winterconu nezinu, jo izvēlētā vieta man nepatīk un no Parvas dzirdēju, ka nebūs boardgames vai normālu vietu, kur pasēdēt, so thats a bit soso.
būšu uz abām dienām un uzstāšos arī, pirmajā dienā black haired Kaneki (TG)
Otrajā - Makoto Tachibana ( Free! Iwatobi swim club) + būšu arī Free! panelī, so u all are free to check that out ;3
keke

2 Likes

Tas skaistais moments, kad tu taisi kospleju un beidzot pamani, ka tavs veidojums beidzot pēc kaut kā izskatās :sparkles: :sweat_smile:

1 Like

Iečekoju sarakstu ar cosplayiem. Nav slikti, par dažiem pat parādās mazas hype pazīmes.

3 Likes

#AnimeForums.lv galdinš atrodams 10. zonā ( Pie Craft galdiņiem :wink: )!

4 Likes

Not goin to be there because life is just saying

4 Likes