Wintercon III

Wintercon ( pazīstams arī kā “ziemas Unicon” :snowflake: :blush: )
Tiek origanizēts jau trešo gadu. Līdz šim tas katru reizi ir mainījis norises vietas un notiek vienu dienu ap Ziemassvētkiem, taču šoreiz tā nav. :sparkles:

:large_blue_diamond: Wintercon III (7. - 8. Janvārī, (2017) Rīgas Kongresu namā.

:large_blue_diamond: Pasākuma laikā dažādu hobiju piekritēji var dalīties ar iespaidiem un pieredzi, vai arī uzzināt kaut ko jaunu. ^^

:large_blue_diamond: Pasākuma galevnās tematikas – videospēles / kospleji / priekšnesumi / tehnoloģiju izstādes / rokdarbi / veikaliņi / e-sports / komiksi & mangas u.c aktivitātes

Mājaslapa: www.unicon.lv
Facebook event: https://www.facebook.com/events/657555461085031/
Wintercon II videoklips:
https://www.youtube.com/watch?v=Brdjp-4T7a0

Animeforums.lv origanizē gājienu uz Wintercon!
[Vairāk informācijas vēlāk]
FB event: https://www.facebook.com/events/1856195081292718/

:grey_question: :sparkles:

:small_blue_diamond: Kādas ir jūsu domas / ieceres par ši gada winterconu?
:small_orange_diamond: Vai jums patīk divu dienu ideja?
:small_blue_diamond: Vai jūs būsiet uz abām dienām vai arī uz 1. vai 2. dienu?
:small_orange_diamond: Vai jums būs kospleji un ko jūs kosplejosiet? Vai ir plānots priekšnesums?
:small_blue_diamond: Vai jūs domājiet piedalīties kādā unicon organizētajos pasākumu konkursos?

5 Likes

Nu personīgi plānoju iet noteikti :slight_smile:
Diez vai gan sanāks kosplejā jo… let’s face it. Im already broke, un tad būs ziemassvētki :smiley:
Bet apskatīt apkārtni gan ieradīšos :slight_smile:

Aizsūtīju priekšnesuma pieteikumu.
Es ļoti, ļoti ceru, ka to apstiprinās un ceru, ka paspēšu kvalitatīvi pabeigt tērpu. ;n;
Godīgi sakot man tikai top tērps vienai dienai - man nav ne jausmas ko vilkt otrajā dienā…

:heavy_plus_sign: es esmu super priecīga par Cosplay Photo konkursu. Toties viņi varēja nedaudz ātrāk to paziņot… but still… esmu priecīga ^^
Dziļi sirsniņā es ceru, ka kādu dienu viņi sāks organizēt AMV konkursus ;n; truth to be told - tas būtu pretty cool

Uz jautaajuma ziimes, bet iespeejams buushu.

Būšu tikai uz pirmo dienu.

Nez ko par to teiks autortiesību īpašnieki un likumdošana. Cilvēki paņem viņiem nepiederošu video celiņu un uzliek tam pa virsu viņiem visdrīzāk nepiederošu mūzikas celiņu. Savukārt UniCon to publiski izrāda un pelna no tā. :D

Varu jums atbildēt, ka vismaz nekāda dzīvā mūzika nekad nenotiks kādā no Coniem, jo tas būtu drausmīgi liels nodoklis organizatoriem, kuru viņi nevarētu atmaksāt. Par AMV tēmu es gan īsti nevarētu spriest, bet piekrītu @Menestrels ka tur būtu ļoti daudz problēmu ar visu tā naudas un autortiesību nodrošināšanu. Tā ir ka mūs neviens nesponsorē. :smiley:

Būšu un strādāšu tur. Būs arī kospleji uz abām dienām bet uzstāties netaisos.

Isti uz divu dienu coniem neesmu vel sim bijusi jeb tada iespeja nav bijusi ta ka gruti spriest bet ceru,ka nenozelosu jo ir gribesana but uz abam dienam :D nezinu vai paspesu uzsut kostimus abam dienam beeet sogad par lielu prieku man ir doma beidzot sanemt drosmi un uzstaties uz skatuves,tiesa ja manu pieteikumu akceptes ^.^ Pirmas dienas kosplejs pagaidam ir noslepums jo ta ari bus saistita ar manu uzstasanos bet otraja diena beidzot ir izdomats pabeigt Yomi no Zekkyou Gakkyuu

1 Like

Vienmēr par to cosplay ir viens jautājums ko tu darīsi ar kājām? :smiley: vai tomēr izmantosi parastos skolnieču svārkus? :smiley:

1 Like

aaa nee cosplaya triks ir tads nuu cik esmu noverojusi ,ka ja kadam telam ir kads tuksums kipa kermena dalas trukums to aizstaj ar melnu krasu …tadel ari es to izmantosu man bus melni gari svarki kur ari vinas ada bus apliceta virsu tadejadi radot effektu ka vinai tiesam kajas nav :smiley: :smiley:
kipa sadi tam vajadzetu izskatities:
http://puu.sh/sNLVF/b7a7e95ea1.jpg

4 Likes

Es arī esmu par to domājusi…
bet Animatsuri ir arī AMV konkurss… :thinking:

Ohhhhhh…

Nu par WinterCon varu tikai galvot, ka plānojam novietot sevi iekš šīm telpām.
Gājiens uz WinterCon III, cerams, ka būs, šobrīd vienīga problēma - interesants maršrunts un cilveks, kas vēlās pastaigāt ar karogu. :wink:

1 Like

Animatsuri bik savādāks formāts ir kā arī cik zinu viņiem lkm arī sponsori ir so varbūt tapēc tur ir bet Unicon nav

Tev parādīt tabulu ar cenām cik maksās tikai nodeva firmai, kura nodarbojas ar autortiesību aizsardzību? Par cik uz WinterCon grasās ierasties vairāk ka 1000 cilveku, tad viņiem draud iemksa pāri 1000 EUR… Pieņēmu, ka tas ir visai neizdevīgs konkurss.

hm… i see. Žēl.

Bet nu neskatoties uz to, ka tas ir neizdevīgi, tas nemaina būtību, ka tas būtu pretty cool konkurss :'D

no idea. o.o
varbūt…

Es un @Vikonija noteikti būsim uz abām dienām, abās dienās būs gan cosplay, gan uzstāšanās, ja apstiprinās pieteikumus. Ceru, kā mūsu cosplay neļaus jums vilties! :wink:

3 Likes