Wintercon Cosplay & Dance Competition ideja

Čau!

Man ir tāda stulba (bet potenciāli brīnišķīga) ideja. xD

*Mana ideja ir šāda:

Vajag sadabūt 8 cilvēkus un viņiem ir jāsaģērbjas kā Vocaloidi.

Un tad ir jāiemācās deja dziesmai “Pomp and Circumstance”

Es nezinu man liekas ka tā varētu būt diezgan laba uzstāšanās! xD

*Potenciālās problēmas:

Noteikumos ir rakstīts: “Dance (up to 8 people) – you will also have an opportunity to show us your choreography talents. Maximum performance length – 1 minute 30 seconds.”

Problēmas ir tādas ka 1. Tajā dejā ir 9 cilvēki un 2. tā dziesma ir 3 minūtes gara.

Bet manuprāt to var diezgan viegli izlabot. Vienkārši vienu cilvēku vajag izgriest un dziesma jāpadara īsāka.

*Vocaloidi kas dzied

Hatsune Miku
Megurine Luka
Kagamine Rin
Megpoid Gumi
IA (Piedod es neatradu uzvārdu. Karoč tā meitene kas ir man kā profila bilde xD)

Pēdējos 3 var kā vēlas ^ ^ Džeki arī drīkst protams :smirk: VY2 Yuuma anyone? :smirk: :smiley:

Nu… tā ir mana ideja. Es diezvaj saņemšos un kaut ko šadu sataisīšu, bet ja kāds nezin ko darīt uniconā ar saviem draugiem. Lūdzu xD

-Karamele-

2 Likes

Būtu forši ja @AFC_Grupa ko tādu varētu sadarīt, bet cik zinu viņiem jau ir plāns uz Unicon! Tad nu veiksmi novadīt to līdz gaklam, bet kas attiecas uz šo. Ar nav slikta ideja nākotnei, vai kam īpašākam! ^^

2 Likes

Var jau arī uz Wintercon ja nesanāk uz Unicon tik brīdinu, šitik lielas grupas reti kad līdz conam noturas.

3 Likes

Gandrīz tik pat laba ideja kā K-ON! cover band. :smiley:

2 Likes

Ja nav uz UniCon, jo man abas dienas aizņemtas, es varētu. :slight_smile:

1 Like

Neesmu isti parliecinata par savu cosplay planu …jo ari jau pieteicos uz citu cosplay grupu winteri jaredz vai izdosies…ja nebus varam sito uz winterconu :wink:
Kas attiecas uz noteikumiem tur vel pastrideties jo atceros ka bija atseviska dance sadala ari un tur vareja lidz pat 4min
Vismaz ta vinu majaslapa kautkur staveja rakstits

1 Like

Eu tad varbūt šito tiešām atstāt uz Winterconu? Ja jau varam savākt cilvēkus kuri vēlas no šejienes :wink: Tikai nedrīkst aizmirst :grin:

1 Like

Tas butu great jo butiba man sita deja pasai bija to do lista
Hmm jauzliek atgadinajums xD

YESSSSSSSSS
Es girbu redzēt šo
Šī dziesma, un Megurine Luka… :heart_eyes:

Nekas tāds nav. Vnk vrb veci noteikumi. Uz 9 cilvēkiem vēl moš uztaisīs izņēmumu bet uz 3 min deju neviens neparakstīsies.
Source: Unicon organisation pasākumā dejas apsprieda

Ja uz winterconu tad uzreiz piesakos uz Luka

Ja Wintercon, varu Miku vai Gumi c:

Tad es pie reizes piesakos kā IA

Shhhhhh! Neatklaaj nosleepumus!

1 Like

Negribu būt party pooper, bet sagatavot dejas priekšnesumu ir ļoti sarežģīti, it īpaši ,ja ar to nenodarbojas iekdienā. Cosplay arī jabūt tādam, lai var brīvi kustēties. Vajag daudz un biežus treniņus, līdz ar to jābūt grafikam un jāmeklē telpa, kur var mēģināt. Mēģināt vajadzēs daudz. Saku to savas un @Kitsune pieredzes. Mēs šoreiz pass, pagaidām paliksim pie parastiem priekšnesumiem.

3 Likes

Vēl jau arī ir problēmas ar grupas lielumu. No pieredzes saku ka šitik lielas grupas praktiski nekad līdz conam nenotur. Izjūk tiklīdz kkas beidzot jāsāk darīt

1 Like

Hmm ja vecs info plus tagad kaut ko jaunu vinu majaslapa ir gruti atrast jo visur parsvara vecs info :-/

Ye tur jau labu laiku vajag update. Tpc jāskatās fb jo tā ir main info vieta Uniconam

1 Like

Jee …es piesakos ka Haku

1 Like

Hmm saja bridi es domaju ka sada veida prieksnesumam vajadzetu ari saskanotus abgerbus…ka jums skiet??/