Wintercon III

njaa ^.^’ diemzel darbs decembri uzkarinaja manu radoso procesu ta ka paspeju tikai savu performancing cosplayu uztaisit bet terps ir iesakts un tiks veidots talak pec wintercona …tad jau redzes kura cona es busu spejiga beidzot vinu uzvilkt …vnk janem un jasapurina sevi beidzot XD

1 Like

Būšu! Tikai, es ceru ka kāds paņems mani bariņā. Vienai klaiņot negribas :S

Naaksi ar mums. Nedomaa tik nokliist.

1 Like

Man šķiet, ka pirmajā dienā man nebūs tāds nopietns kosplejs :frowning:
Es esmu ļoti ieciklējusies uz performance cosplay.

man atkal soreiz uz performnce ir mazliet vieglaks un varu teikt paldies dievam savadak ari to nebutu spejiga pabeigt :slight_smile: :smiley:

1 Like

Diemžēl šogad netieku uz Wintercon. Grafiks pavisam pilns, piedevām sesija it nemaz nelīdz situācijai. :smiley: Kad šodien uzzināju, ka man pirmdien izkritis viens no lielajiem un baisajiem eksāmeniem, pēdējās Wintercon cerības tika zaudētas.

Esmu ne pārāk apmierināta par datumiem. Es vienkārši zinu, ka es neatpūtīšos. Es kosplejošu un parelēli domāšu par sesiju.
bet nu… oh well…
:kawaii_potato:

1 Like

Man tas pats… man tā pēkšņi vairs negribās uz wintercon. Bija doma aiziet uz vienu dienu, bet parēķinot nolēmu nē… nav tā vērts.

Būs jāgaida ko citi pastāstīs un parādīs…

1 Like

Skaties uz to no pozitīvās puses. Vismaz naudu ieekonomējam. Jau kaut kāds starta fonds eksāmenu pārrakstīšanai. :smiley:

1 Like

7 Likes

īsti nekad nav bijis vērts iet, ja vienīgi neesi cospleyu fans ;D

1 Like

Vai arii, ja dabuu biljeti par briivu.

paldies @5umm3r

2 Likes

meh. neko nemaksaju. pnh. :D

Same

Welp, atkal veiksmiigi saslimu cona laikaa, taapeec otraa diena bija moku pilna. Kopumaa bija OK, bet jaasaka, ka divas dienas nebija nepiecieshamas. Vai nu jaaliek kaut kaadi laika ierobezhojumi kosplejam, vai arii vienkaarshi jaasamazina priekshnesumu skaits.
Veikalinju kvalitaate bija apshaubaama, bet krafteru piedaavaatais shkita pietiekami interesants. Bija redzams, ka cilveeki ir centushies un, godiigi sakot, uzskatu, ka vinjiem vajadzeetu speeleet lielaaku lomu kospleja veerteeshanaa, tas ir, ja pashi ir kosplejeri, jo pieacinaatie tiesneshi tikpat kaa nav atrodami. Tas gan vairaak attiecas uz to, ka vinjiem nav savu stendu un liidz ar to zuud vinju veertiiba. Vismaz manaas aciis.
Jebkuraa gadiijumaa esmu ljoti pateiciigs @5umm3r un arii @Brekis2 , ka sniedza man shaadu iespeeju pavadiit laiku kopaa ar @dafqamidoinhr .

2 Likes

Cons bija labs bet nogurdinošs. Bija patīkami tur pavadīt weekendu. Vienīgais, kas man nepatika bija cosplejeri, kuri cosplay ģērbtuvēs uzvedās kā pilnīgas un absolūtas cūkas un atstāja aiz sevis visādus sūdus, bet nu ne jau viņiem tas bija jāvāc :slight_smile: salt intensifies

5 Likes

Es to pamanīju. Izskatījās šausmīgi :'D
(Savas mantiņas gan es savācu aiz sevis ^^ )

2 Likes

Es biju diezgan skeptiska par divu dienu conu ziemā, bet es novērtēju to, ka viņi pamēģināja ko tādu noorganizēt. Tas ko es ievēroju, ka otrajā dienā bija ļoti daudz mazāk cilvēku - tieši skolēni un studenti, bet, manuprāt, iemesls bija tāpēc, ka nākamajā nedēļā sākas skola un sesija. Iepriekšējos gados wintercons notika pirms ziemassvētkiem, kad sākas ziemassvētku brīvlaiki. Tas ko es vēlos teikt - divu dienu wintercons varbūt nav slikta ideja, bet man šķiet ka superīgāk to organizēt iepriekšējo gadu datumos ~20. decembrī.

Man šķiet, ka šāda problēma ir uniconā, nevis winterconā. Šajā conā bija salīdzinot ar uniconu un citiem gadiem daudz mazāk priekšnesumi.
Lai gan es atrodu problēmu nevis tieši priekšnesumu daudzumā, bet gan to ka ir daudz priekšnesumi un daudzi, kas nesaista manas intereses vai arī nav skaisti izplānoti, kas padara mani nedaudz nogarlaikojušos… skarbi bet diemžēl tā gadās. :sweat_smile:
Lai gan šogad - cepuri nost! Bija ļoti daudz superīgu priekšnesumu :3

3 Likes

A post was split to a new topic: WinterCon III (by kikimuffs)

Ok. Es esmu atpūtusies un spējīga uzrakstīt kā man gāja Winterconā.

Ar katru gadu winterconā es redzu aizvien vairāk uzlabojumus. Varu teikt, ka šis bija daudz labāks, ja salīdzina ar iepriekējiem gadiem.
(es runāju tikai par wintercon, jo uzskatu, ka unicon un wintercon nevar salīdzināt, manuprāt, tie ir divi pilnīgi atšķirīgi pasākumi).

Organizēšana:
Man patika, cik ļoti šogad varēja redzēt katra cilvēka mazo pienākumiņu pasākumā. Piemēram, bija noteikti cilvēki, kas atbildēja par skatuvi,
tad citi par garderobi utt, kas neradīja to haosa sajūtu.
Arī par propu novietošanu (tiem kas uzstājās uz skatuves) bija plāniņš kur ko liek utt. That’s so cool! ^^
Dažas lietas programmā kavējās, bet man patika, ka viņi centās pa to laiku izklaidēt publiku. Piemēram, laida AMV vai arī Stage Squad dejoja! Vai arī vienkārši parunājās ar publiku!

Par norises vietu:
Ļoti patika, ka bija pietiekami daudz vietas, izņemot pie krafteriem nedaudz bija grūti pārvietoties, bet kopumā viss bija tiešām labi. Biju baidījusies, ka nebūs chill spoti, bet patiesībā Party Room, bija ļoti jauka vieta, kur atpūsties - it īpaši kad tur notika mini contests vai arī kad parelēli notika cosplay contests un reāli Party Roomā nekas nopietns nekas nenotika. :slight_smile: [nedaudz ironiski, ja Party Room nosaukums liecina, ka tur jābūt kaut kam aktīvam, bet es atpūtos tur xD ]
Runājot vēl par norises vietu… man super likās, ka ir tas otrais stāvs no kura var redzēt pirmo stāvu. Uzreiz telpa liekas tāda plašāka un patīkamāka.

Par kosplejeriem un priekšnesumiem:
Tik daudz, daudz, daudz superīgi kospleji! :blossom:
Es ievēroju, ka atšķirībā no citiem gadiem, priekšnesumos izmantoja audio vai dziesmas arī krievu valodā. (Tas ir neitrāls mans novērojums). Novēroju arī, ka šogad bija daudz mazāk priekšnesumi nekā citus gadus.
Man personīgi īpaši nepārliecināja judges. Es nezinu kā citus vērtēja, bet mūs, ja var tā teikt, diezgan vienaldzīgi(?)… (es pat nemāku to izskaidrot, bet vienkārši nebija sajūta, ka viņiem rūpēja ko esmu taisījusi… )

Par veikaliņiem:
Visur Yuri on ice!! :smiley: kas nav slikti, vienkārši likās nedaudz humoristiski, ka visur viņi bija. It īpaši pie krafteriem.
Veikaliņi bija +/- līdzīgi piedāvājumā kā katru gadu. Izņemot krafteri. Ļoti patika krafteru veikaliņi. Man tagad ir C.C maisiņš! :heart:

Mana mazā pieredze kamēr es biju kosplejā:
Es biju pirmajā dienā nekas. Parasts cilvēciņš, kas bija uzvilcis AOT apmetni. Bija ļoti mīļi redzēt, ka daudzi cilvēki attack on titan apmetņos man sita high five un apskāva mani. :'D
Otrajā dienā es biju C.C (Code Geass). Tas nebija super kvalitatīvs tērps. Daudz, kas tika uztaisīts pēdējā momentā (burtiski), bet es to vairāk pieminēšu savā facebook lapā par aizkulisēm. Kopumā man ir maziņš prieciņš, ka es piepildīju savu mazo sapni un neskatoties uz kvalitāti… tomēr uztaisīju šo tērpu un nepadevos, jo vienu brīdi es gribēju arī atmest ar roku.
Es biju ļoti pārsteigta, neskatoties uz to, ka priekšnesumā es feiloju (Jaucu
kustības utt… es ļoti, ļoti nebiju tik ļoti uztraukusies. Es burtiski trīcēju), mani pārsteidza, ka ļoti daudzi cilvēki mūs fotogrāfēja un taisīja selfijus.

Lietiņas ko es personīgi vairāk vēlējos bija vairāk lietiņas ko darīt starp kospleja paneļiem… teorētiski bija ko darīt, bet mani nepiesaistīja tās. (tas ir katram subjektīvi)
Man patika, ka bija Free! kosplejeru panelis. Žēl, ka es neesmu huge Free! fans, bet man tas likās interesants. Ceru, ka arī nākotnes pasākumos, kas tāds tiks origanizēts ^^
Mana mazā sirdsāpīte bija AF.lv nereklamēšana cona laikā. Es biju gaidījusi vairāk no organizatoru puses, ka varbūt viņi kaut kā iedrošinās apmeklētājiem apmeklēt AF.lv spotiņu. Bet es uzskatu, ka tas ir tikai sākums. Es ceru, ka nākotnē Anime Forums būs vairāk iesaistītāks Unicon dzīvē un varbūt pieminēti pat bukletiņa utt. Tam vajag gan milzīgu iniciatīvu, bet es uzskatu, ka teorētiski tas ir iespējams, ja ir tāds mērķis.

Kopumā tiešām šis cons bija ļoti pozitīvs & super!
Paldies! :sparkles: Tagad jūtos ļoti motivēta pēc wintercona un domāju jau nākamos kosplejus un skatīties anime! ^^

6 Likes