Vinland Saga (ヴィンランド・サガ)

Nosaukums japāniski: ヴィンランド・サガ
Žanri: Action, Adventure, Historical, Drama, Seinen
Epizodes: 24
Izlaišanas gads: 2019

Apraksts: Torifinn’s izauga klausoties jūrnieku stāstus par leģendāru zemi kuras nosaukums ir “Vinland”. Ļaudis saka ka tur zeme ir silta un auglīga, vieta kur nevajadzēs karot, nevis kā viņa dzimtenē Islandē, kur visapkārt ir sniegs ar ledu. Drīzi būs karš, taču viņa tēvs viņam teica “Tev nav neviena ienaidnieka jo tā nav nevienam. Te eksistē neviens kuru vajadzētu sāpināt,” bet puikam augot vecākam viņš saprata ka patiesība ir tālāka par tiem vārdiem.

Manga

Nosakums Vinland Saga
Nosaukums japāniski: ヴィンランド・サガ
Izlaišanas gads: 2005
Autors un mākslinieks: Yukimura Makoto
Žanri: Action, Adventure, Historical, Drama, Seinen

Man patīk otrā op viens covers :D bet pats op arī ir labs :3

2 Likes

Pats pirmais opening bija amazing ,bet nakošie taa nevisai. Un jaa anime ir vnk superiigs. Pirmā sērija nepārāk patika bet ar laiku iepatikaas .

Best anime of summer/fall 2019, iesaku skatītities tiem, kuri vēl nav sākuši. Amazing šovs

It kā vajadzētu noskatīties, bet kad mēģināju ongoing noskatīties pirmo epizodi, bija grūti saņemties turpināt skatīties.

Same. Bet pēc tam aizgāja diezgan labi.

Beidzot nobindžoju arī šo mākslas darbu un bija tā vērts! Diezgan realistisks un brutāls attēlojums par viduslaiku vikingu dzīvi. Patika cīņas, kuras bija relatīvi realistiskas. Neiztika arī bez meksikāņu seriālu elementiem un filozofiskiem jautājumiem. Kopumā ļoti patika un kopumā pēc sev vien zināmiem kritērijiem dotu 9/10 balles!

1 Like

Otrā sezona jau kaut kad tika paziņota.

Bet man interesanti liekas tas, ka atkal lielam darbam no Wit Studio tiek mainīta studija, un atkal uz MAPPA.
Bet cik komentāriem uzmetu aci, tas ir laikam tāpēc ka Wit Studio nav pietiekami daudz naudiņas šādam lielam darbam. They broke un baigos parādos.
Bet arī tiek minēts, ka otro sezonu veidos tie paši cilvēki, tā pati komanda, tik zem citas studijas vārda.

Vaitad tagad nesāksies fermas padarīšana

Jep būs farming simulator :D

Mans review.
Mamma teica, ka čalim ir jāizskatās bišku smukāk nekā pērtiķim. Bruh - this anime is all about it and it amazing. Man patika ka animatori izcēla tricepšus un sejas muskuļus. Man kā slāvu mātītei bija kur mielot acis.

Story īsti svarīgs nebija otrajā sezonā. Sezona tika padarīta labāka parādot kā cilvēki tajā laikā dzīvoja - hell, tagad es zinu kā stādīt rudzus, ja nu ekonomiskā sistēma aiziet pa reni :smiley:

Fascinē kā cilvēki tajos laikos vergoja izdzīvošanai, un ka navienam nebija laika mācībām vai pasaules izzināšanai - tam vienkārši nebija laika! Tikai kungi un vasaļi varēja atļauties zināšanas. Savā ziņā - tādas sērijas liek uzdot jautājumu - kā ir labāk, ka tu vergo savai izdzīvošanai vai vergo mega korporācijai offisā?

Ja kāds var ieteikt līdzīgas sērijas ar seno laiku slice of life, bring it up!

Un še nu man likās, ka tu esi vairāk no vācu puses nevis slāvu. :laughing:

Nē nu mums ik pa brīdim iedod brīvdienas un iespēju vergot krietni ilgāk nekā tajos laikos uz dzīves ilguma rēķina.

1 Like

Tie bicepsi un tricepsi priekš vergiem kuri knapi dabūja ēst likās pa šerpu tho. Tādus ķermeņus vienkārši never uzturēt ēdot tik maz pat ja visu dienu smagi strādā

1 Like

Nav tik traki kā Baki? :D Tur varoņi tīri barojas ar steroīdiem.

Oi, baki jau ir cita klase, nē te muskulatūra ir tīri reālistiska. Bet ne cikvekam kurš knapi kaut ko ēd

1 Like
1 Like