Vinland Saga (ヴィンランド・サガ)

Nosaukums japāniski: ヴィンランド・サガ
Žanri: Action, Adventure, Historical, Drama, Seinen
Epizodes: 24
Izlaišanas gads: 2019

Apraksts: Torifinn’s izauga klausoties jūrnieku stāstus par leģendāru zemi kuras nosaukums ir “Vinland”. Ļaudis saka ka tur zeme ir silta un auglīga, vieta kur nevajadzēs karot, nevis kā viņa dzimtenē Islandē, kur visapkārt ir sniegs ar ledu. Drīzi būs karš, taču viņa tēvs viņam teica “Tev nav neviena ienaidnieka jo tā nav nevienam. Te eksistē neviens kuru vajadzētu sāpināt,” bet puikam augot vecākam viņš saprata ka patiesība ir tālāka par tiem vārdiem.

Manga

Nosakums Vinland Saga
Nosaukums japāniski: ヴィンランド・サガ
Izlaišanas gads: 2005
Autors un mākslinieks: Yukimura Makoto
Žanri: Action, Adventure, Historical, Drama, Seinen

Man patīk otrā op viens covers :D bet pats op arī ir labs :3

2 Likes

Pats pirmais opening bija amazing ,bet nakošie taa nevisai. Un jaa anime ir vnk superiigs. Pirmā sērija nepārāk patika bet ar laiku iepatikaas .

Best anime of summer/fall 2019, iesaku skatītities tiem, kuri vēl nav sākuši. Amazing šovs

It kā vajadzētu noskatīties, bet kad mēģināju ongoing noskatīties pirmo epizodi, bija grūti saņemties turpināt skatīties.

Same. Bet pēc tam aizgāja diezgan labi.

Beidzot nobindžoju arī šo mākslas darbu un bija tā vērts! Diezgan realistisks un brutāls attēlojums par viduslaiku vikingu dzīvi. Patika cīņas, kuras bija relatīvi realistiskas. Neiztika arī bez meksikāņu seriālu elementiem un filozofiskiem jautājumiem. Kopumā ļoti patika un kopumā pēc sev vien zināmiem kritērijiem dotu 9/10 balles!

1 Like