Jaunās sezonas bengeri!!

Kādas domas par šo sezonu? kuri šovi mīļākie? vai ir kadi kuri tavus expectations parsniedza/bija sliktaki neka cereji?

1 Like

Lycoris recoil dikti patika. Džons Viks, cute anime girl versija

o es tam kadu 1 vai 2 serijas noskatijos, kaut kaa nepiekeras, bet dzirdu tikai labas lietas tapec mos japamegina atkal

Neesmu vēl paguvis iemest aci. Cik atceros šajā sezonā solījās būt lieli darbi.

Vēl isekai ojisan likās interesants, satīrisks post-isekai. Bet tur tāds production hell, puse sezonas tik iznākusi, otra puse indefinite to be continued

man bralis sito baigi hypeoja, laikam esot loti labs, nez kas production noticis

ir daži tiešām labi!! bet ir arī daži kuri varbūt būtu labāk palikuši neuztaisiti, classroom of the elite tiešām laba otrā sezona to gan varu teikt

Mazliet pietrūkst mistērijas, un salīdzinājumā ar pirmo sezonu pietrūkst… Tā asumiņa.

Neesmu redzējis nevienu sezonu, bet daudziem šķiet ka otrajai sezonai sliktāka animācijas l

Neteiktu ka trūkst animācijas, bet stāsts lielākoties ir statisks. Almost like politics: the animation

Vispār meloju, esmu drusku redzējis Isekai Ojisan / UNCLE FROM ANOTHER WORLD un tas bija gana ok. Man pēc noklusējuma anime komēdijas ne līdz galam iet pie sirds.

es pagaidām tikai 4. serija, mos uz priekšu paliek sliktāk?

SO… about this…

they managed to squeeze action from the whole season in less than 10 minutes, one of greatest action scenes I have seen, un var redzēt, ka ir dzi;li studēts, un par pamatu ņemts cīņu sports.

kuraa serija?? pasas beigas? ja jaa tad tochna jaturpina skatities

Pati jaunākā, man liekās nr11.