Ko skatīsimies 2019.gada vasaras sezonā?

Es ja godīgi esmu hella hyped par šo vasaras sezonu, bet no visiem anime, kas izies es skatīšos 5.
Te rakstam, ko skatīsies un kāpēc skatīsies, ja protams ir iemesls.

Darbi, ko skatīšos es:

  1. DanMachi season 2(Action, Fantasy, Adventure, Romance, Comedy), takā jau biju rakstījis DanMachi ir mans pirmais anime, ko esmu redzējis, takā tas jau iedod milzīgu +, kā arī pats par sevi DanMachi bija samērā ok darbs.
  1. Dr. Stone(Sci-Fi,Shounen, Adventure) te baigā backstory nav, esmu mazliet dzirdējis par mangu, apraksts sounds cool and im always ready for some shounen trash xD
    dr_stone_anime

3.Vinland Saga(Action, Adventure, Historical, Drama, Seinen). Even tho es neko īsti nezinu, šis darbs ir tas no kā es gaidu visvairāk aka 10/10 worthly content. History about vikings, dark themed aka violence utt.
AS20190331000442_comm

  1. Fire Force(Action, Sci-Fi, Shounen)- šajā es ieinteresējos dēļ main PV, fights looked epic, so i decided that I want to check it out, animācija izskatās cool.
  1. Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaasan wa Suki Desu ka?(Adventure, Comedy, Fantasy)- Isekai anime, about mom and son getting to another world. No shame, skatīšos tikai dēļ MILF faktora xD Žēl Ecchi nav pie žanriem :(

Tie ir 5 darbi, kurus es 100% vismaz uzsākšu skatīties xD
Un man ir vēl viens darbs par ko es neesmu pārliecināts 50/50, iespējams ieskatīšos, jo animācija patīk, neko daudz negaidu no viņa.
Bem

1 Like

Beidzot Boichi bus ari animets darbs. :owocry:

2 Likes

žēl, ka ne tavs mīļākais ne? xD

Nu tas Raqiya arī bija interesants, dr akmeni esmu iesācis lasīt, bet neaizrāva tik ļoti. Jācer uz labu adaptāciju. :3

1 Like

I like synopsis alot. Ceru ka būs mana laika vērts xD Manga 8.05 rating ir kinda daudz, takā tas jau dod cerību, ka var būt ok.

Studija jau var izdomāt uztaisīt pa savam un sačakarēt. :D

1 Like

Hmm, nedomāju, ka viņi grib, lai viņus heito xD Šī studija tgd baigi ceļas ja nemaldos un darbus pēc mangas taisa(story wise).

Likās ka Sun-Ken Rock tavs fav.

Ir jau arī, vnk Raqiya bija gana interesants darbs aswell. Mazliet sasteigts un dīvains, bet interesants. :D

1 Like

Madhouse būtu op. :persevere:


Bez dr. Stone gaidu arī kengan asura. Arī laba manga. :owocry:

2 Likes

:D OP būtu vismaz ielicis linku uz summer anime chartu
pašai jāmeklē, jāpieliek pūles smh

  1. Toaru Kagaku no Accelerator


vienīgais, tēls kas man interesēja Indexā :D kolīdz viņa storyline noslēdzās 1jā sezonā es bailed hard
Pašam savs spinoff? Esmu atkal klāt, plds.

  1. Enen No Shouboutai (-jau linkots šeit, firefighter anime)

Soul Eater direktors, un hot grils (hehe). Jāiečeko.

  1. Dr. Stone (arī augstāk ielinkots)

PV bija pietiekami bizarre lai mani ieinteresētu. Tas balto matu čalis visu laiku izskatās tik agresīvi horny uz pasauli ka man gandrīz bail skatīties.


Vasaras sezona tāda trūcīga :( gan jau, ka uzmetīšu aci kam citam, bet tā pats par sevi neuzrunā gandrīz nekas.

2 Likes

my laziness doesn’t allow me to do such a thing.

es savā postā ielinkoju vienu sauce priekš tevis, i gotcha :D

1 Like

i appreciate your hard work

Pirms ko rakstu gribu teikt ka tās adreses prātu šoreiz baigi čakarē. MAL liekas ka nav viss, Livechart it kaut kas no jūnija, laigan jūnijs ir vasara tomēr tas animēm neskaitās kā vasaras mēnesis. Anichart laikam ko jēdzīgi rāda.

Animes ko es gaidu visvairāk:

Maidens of the Savage Season / Araburu Kisetsu no Otome-domo yo.
Literatūras kluba dalībnieces sāk lasīt grāmatas ar erotiskiem piesitieniem un tas viņām sāk likt domāt un just jaunas sajūtas. Un tas visu vēl vairāk akward un nesaprotamāk padara tas ka viņas ir pubertitātes vecumā.
School, romance, comedy utt.

Why?
Jo man baigi patīk manga, tas art style very nice, un redzot pv tas tiek arī tīkami pārcelts uz animi.

Vinland Saga.
Vikings. Revenge. Fighting.

Šī esot viena no mūsdienu izcilākajām mangām, bet tai pašā laikā ļoti underrated, jo tomēr neesot tik tik populāra kā daudzas citas. Laigan es neesmu pats lasījis, tomēr es ticu tam.
To pat savā veidā salīdzina ar Berserk, laigan šajā nekas nav tik fucked up kā Berserk ;d

Tejina-senpai / Magical Sempai
Clumsy girl tries to do magic tricks. Mūsu galvenais varonis viņai mēģina palīdzēt.
Lasīju mangu, ir ok, ir ar bit boring.
just some ecchi comedy.

Totsukuni no Shoujo / The Girl from the Other Side: Siúil, A Rún
Maza meitene no cilvēku puses nokļūst briesmoņu pusē, kur viņa sastop kādu noslēpumainu briesmoņu vīru kuru sauc par “teacher/sensei”. Viņš rūpējas par viņu.
okey, es nezinu kas tieši un cik daudz tur notiek.
Cik man liekas tad fantasy, slice of life, bet tagi saka supernatural, shounen.

okey. es nezinu kas notika, es esmu apjucis, man likās ka būs 1. sērijas pirmizrāde un tad sērijas. Bet izskatās ka būs tikai ova :/
Šī esot patīkama manga ar baigi specifisku art style. Laigan diemžēl es pats neesmu vēl sācis lasīt, pat ja man plauktā stāv 1. sējums. shame on me.



Bet nu ir arī daļēja interese vai pat gandrīz neesoša, bet tomēr bišk knapi ir.
Enen no Shouboutai / Fire Force - veidojis tas pats kas veidoja Soul Eater. Some nice shounen anime maybe.
Katsute Kami Datta Kemono-tachi e / To the Abandoned Sacred Beasts - maybe some good fantasy militārā anime. biju manījis mangu ap to laiku kad tika izlaista Golden Kamuy, bet neguva tik lielu popularitāti kā GK un šai laikam nav komēdijas.
Cop Craft - jau sen biju pamanījis light noveli MAL, patika covers ;d some cop thing with fantasy, maybe good.
Bem - art style looks nice.
Given - it looks nice, maybe it will be good. laigan tādas man īpaši neinteresē. tas mūzikas, band faktors tik liek interesēt.
Kengan Ashura - esmu lasījis laikam vienu divus chapterus mangai, bija ok. Bet kāpēc cgi? tāpēc ka Baki arī bija uz netflix, un fighting un cgi!?
Sounan Desu ka? - varbūt ši būs tāda ok komēdija.



p.s. i don’t care about Dr Stone ;d

Un ja kas, tik padodu ziņu ka šajā sezonā iznāks tā jaunā Makoto Shinkai filma - Tenki no Ko / Weathering With You

Konosubai ar filma būšot.

Un gribu teikt, ka bišk ieinteresēja Kanata no Astra / Astra Lost in Space ar savu pv , bet tad šodien laikam pamanīju otru pv vai traileri vai kas tas uuuunnn nope … man likās būs some space stuff, drama or what. … bet tur esot baigi komēdija iekšā. It kā mangu veidojis tas kas veidoja sket dance … so i dont care.

1 Like

Skatīšos Toaru Kagaku no Accelerator, jo es gaidiju šo te gadiem ilgi. Ceru, ka būs labāka nekā vilšanās pilna Index trešā sezona.

Pamēģināšo šo te, cause why not.

Šis izskatās intriģējoši. Patīk personāžu dizaini.

Anime vikings? Bring it.

Šo ar gribētos noskatīties, bet man vēl pirmā sezona jānoskatās. Itkā bijusi laba.

1 Like

Pārskrēju cauri sarakstam, kas vasaras sezonā būs, kaut kā tā īsti nekas baigi ļoti acīs neiekrita.

Varbūt šīs varētu noskatīties.

Nu i ko es skatīšos maz.
%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BE

2 Likes
2 Likes

Vēl pamanīju šādu, apraksts ieinteresēja, bet trailer baigo iespaidu neatstāja. Pat nezinu, varbūt varētu paskatīties :thinking:

Vēl šo arī varētu noskatīties, tikai no sākuma jānoskatās pirmā sezona.

Un no Anime filmām šo noskatīšos.