Anime pavasara sezonā 2017

Sveiki, foruma biedri!

Šķiet vēl tikko tikai sākās ziemas sezona, bet nu jau tepat aiz stūra glūn pavasaris ar jauniem seriāliem un jaunām sezonām jau esošiem.
Jāsaka gan, ka no ziemas sezonas nekas daudz labs atmiņā nav palicis, godīgi, pat neko nav īsti gribējies skatīties, bet pavasaris jau izskatās vismaz kaut cik cerīgāk kaut dēļ jau minētajām jaunajām sezonām.
Tad nu netērēsim daudz laika un uzskaitīsim, ko katrs esam izvēlējies skatīt jau pēc divām, trim nedēļām.

Sākšu ar:

Lai gan pirmā sezona jaunajam Berserk bija gaužām bēdīga no animācijas un skaņas nozares, kopumā bija pat samērā apmierināts ar piedāvāto. Laikam sen nebiju manījis nevienu gorefest. Tad nu redzēsim, ko nesīs otrā puse jaunajai iterācijai.

Bez problēmām varu apgalvot, ka šis būs mans sezonas top 1, iespējams pat, ka gada. Šķietami vienkāršs un klišejisks stāsts ar tādiem pašiem tēliem, bet tajā pašā laikā tieši tas, kas nepieciešams drūmā laikā. Noteikti iesaku arī lasīt mangu, kas, pašsaprotami, ir daudz tālāk priekšā animei.

Spriežot pēc apraksta, varētu būt @DarKray -bait. Tad nu skatīsim, ko piedāvā un vai maz vērts visā garumā skatīties.

Man kā mūžīgam romantiķim, šis varētu derēt.

Grūti teikt vai šis būs labs. Šāda tipa anime jau ir apspēlēta simtām reižu un beigu rezultāts visām vienāds - nav nobeiguma.

Otrā sezona vizuāli satriecošajama Shingeki no Bahamut: Genesis. Sen gaidīta, beidzot sagaidīta.

Hit or miss. Kārtējās mazās meitenītes, pasaules glābējas, kur pēkšņi uzrodas puisītis pasaules glābējs. Varbūt nebūt tik rozā, kā pirmajā brīdi var šķist.

Nedaudz Hitsugi no Chaika piesitiens. Lai gan raganu tematika kaut kā nepiesaista, redzēsim ko šis pasniegs.

Tas no manis tā kā būtu arī viss.
Ko Jūs plānojat skatīties?

-Emphase

2 Likes

wtf kpc mans bait ?

nja viss sk :smiley:

1 Like

Vienozīmīgi skatīšos Shingeki no Bahamut: Genesis. Pirmā sezona man pat ļoti patika.

2 Likes

jāaa!~ es arī ^^

1 Like

Kā tiko minēju iepriekšējās sezonas topikā, es gaidu full eng dub, tā kā neko diži es tā neskatīšos tuvākajā laikā, bet esmu jau uzmetis aci uz šo to un atzīmējis. Kā arī atzīmējis pāris otrās sezonas, laigan, es vēl neesmu pirmās sezonas noskatījies, kā piemēram, Attack on titan un Shingeki no Bahamut.

Bet pieminot tikai dažas konkrētās.


Skatīšos - Boku no Hero Academia 2nd Season - jo nu eng dub iznākšot reizē ar sub sērijām, tik pāris dienu nobīdes. Bet nu jā, pirmā sezona bija ļoti patīkama.


Ir nedaudz doma uzmest aci šim.


Ja jau esmu redzējis pirmās divas filmas, tad varētu arī šo. Lai gan iespējams vajadzēs tad noskatīties iepriekšējās atkal ;D


Šo es pat iespējams varētu skatīt ar sub jau pašā sākumā ;o

2 Likes

“BLAME!” izskatās interesanti. Polygon Pictures jau parādījusi, ka gana labi tiek galā ar 3D.

1 Like

Manga esot tai lieliska un iespaidīga.
Neesmu lasījis, jo ir doma iegādāties, kaut kad, jo tās jaunajā veidolā nav lētas ;o.

Ja kas, šī te “Blame!” veidotājs ir Nihei Tsutomu, tas pats, kas izveidoja “Sidonia no Kishi
/ Knights of Sidonia”

1 Like

Tādā gadījumā es viennozīmīgi gaidu šo filmu.

Bišk, ko interesantu uzgāju ;o
Rei Hiroe - Black Lagoon veidotās, ir arī animes “Re:Creators” veidotājs, kas iznāks 2017. pavasarī :hushed:

1 Like

“Re:Creators” izskatās neslikti.

1 Like

Neslikti, neslikti…

3 Likes

Izdomāju apstīties Hero Academia otrās sezonas pirmo epizodi un tie jau tik ātri ar dubu pasteigušies, ka tik subam jau esot tik ar 1 epizodi ir jau dubotā versija. Baigi fiksi strādā

Gan jau ieskaņotāji laika gaidā atkal pakāpeniski aizvien vairāk atpaliks.

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul priecē ar izcilu pirmo epizodi.
Re:Creators pirmā epizode godīgi sakot ir ne pārāk, no seriāla sižeta vairs neko labu negaidu. Skolniekam uzskaras planšete un viņš nejauši piesauc karotājzaķi no sava mīļākā anime seriāla. No labās puses skatoties, varoņu dizainam nav ne vainas.

Nu nezinu man gan bahamuta pirmā epizode tomēr nešķita nekas tik īpašs

Te jāņem vērā, ka man arī pirmā sezona visnotaļ patika.

Man ar pirmā pat ļoti patika :smiley:

Ar gribētos gaidīt, taču spriežot pēc treilera - animācija ir kokaina. TV seriālam vēl var piedot, taču pilnajam metram negribētos ko tādu redzēt. Bet ko zin - varbūt uz relīzi tiks ieeļots šis pasākums. Savādāk pēdējos visus CGI darbus ko esmu redzējis - ieskaitot FF Kingsglaive (kura vispār ir FF Advent Children līmenī) sagādājuši nemazums galvas sāpju. Jo tandēmā ir vidusmēra sižetu, tāds pats grafons - ļoti grūti iet.