Anime ko es šobrīd skatos

Chibi kopumā man nepatīk, takā tādēļ arī nepatika :smiley:

1 Like

Iesāku skatīties to par tām meitenēm no maģijas pasaulēm, dropout, jāteic, ka ir normāls musars.

Madoka?

Dropout, bet Madoka arī

Bija jauki to “one week friends” noskatīties otro reizi :slight_smile:


Bet kamēr esmu uz jaukuma, romantikas un subbed animes viļņa, tad nu skatīšu šo.

2 Likes

A post was merged into an existing topic: Anime pavasara sezonā 2017

Es itkā skatos Shirobako, bet esmu iesprūdusi 5 epizodē.
Vai tur tālāk notiek kaut kas interesants un ir vērts skatīties, vai arī visas anime problēmas būs par anime veidošanas procesu? (jo ja tā, tad es iespējams dropošu ) :smile:

Itkā nav tikai tas. Tur ir ar anime taisīšanu problēmas, bet līdz ar to katrai no meitenēm ir savā savas problēmas ar ko viņas iet cauri un kā pārvar utt. šajā itkā parāda anime katru psui, ne pilnīgi katru, bet nu tā virspusēji pietiekoši.

man itkā patīk pašas anime ideja un arī kā skatīties to veidošans procesu, bet man kaut kā pietrūkst iedziļināšanās pašos varoņos. :sweat_smile:
(varbūt tas notiek nedaudz vēlāk?)

Aha vēlāk ir vismaz nedaudz vairāk itkā, vismaz man šķiet ka bija

1 Like

Skatos 神撃のバハムート GENESIS, iepriekš biju nodroppojis, bet tagad izdomāju, ka varētu davilkt un saskatīties līdz pagalam. Tur tas MC baigais fujaks kaitinošais, tā čiepa arī annoying, bet nu vismaz pārējais nesosī pārāk traki.

Tā tava sarunvaloda tā pamatīgi nomainījusies no iepriekšējās, metam nost veco kažoku? ;D

1 Like

Tam ir petty iemesls, bet nu nav svarīgi. Discordā un citās vietās rakstu tā, kā rakstīju iepriekš. Vienkārši man liekas, ka šādi rakstīt ir smieklīgi, jo, acīmredzot, citiem arī tā liekas.

Nezinu, man jau izskatas šausmīgi

1 Like

Bet nu es jau te neesmu vienīgais, kas tā raksta. Un piekrītu, ka ir šausmīgi.

man patika šī anime. no sākuma meitene arī mani nepārliecināja, bet anime laikā diezgan sāka patikt un viss sižets mani piesaistīja. Tagad tā ir viena no manām mīļākajām anime. Gaidu otro sezonu. ^^

Es gan uzreiz noskatījos, pirmās pāris nepatika, bet pēc tam ātri iepatikās, tulīt arī sākšu otro sezonu un ceru, ka būs pat vēl labāka

1 Like

Nepagāja ne desmit gadi,kad es beidzot tiku līdz pēdējai ‘Naruto: Shippuuden’ sērijai. :smile:

Noskatījos 神撃のバハムート GENESIS, beigas bija bēdīgi sliktas, beidzās iztēle draudziņiem. 1. sezona 4/10

Jā beidzot ir gala epizode tam, bet būtu vismaz normālāk beiguši, bet tie maitas tikai uzlika celiņu spinoffam…