Anime pavasara sezonā 2017

Ja 3D ir tava vajā vieta, iesaku turēties pa gabalu no Alice to Zouroku pirmās epizodes. Tajā novērojama pakaļdzīšanās scēna ar deviņdesmito 3D grafiku.

Neesmu noskatījies pats vēl, bet es tik tā, ka izrādās, ka “Blame!” filma nemaz nav oriģinālās mangas adaptācija, bet gan jaunākas versijas, vai arī jaunā manga ir filmu adaptācija, bet nu kaut kādu daļu stāsta un tēlu noteikti ir ņemts no oriģināla, bet cik saprotu, daudz tas specifiskais ar robotiem un briesmoņiem un vēl šo to gan netika paņemts tik daudz.


Bet nu re, kaut kad būšot 2. daļa filmai.

1 Like

Gribu redzēt to otro daļu, jo filma tiešām aizrāva

Tātad ir jēga pieķerties mangai, jo filma man patika.

kurai mangai? Oriģinālajai vai filmas adaptācijai?
uzmetot aci filmas adaptācijas mangai “Blame!: Denki Ryoushi Kiken Kaisou Dasshutsu Sakusen” tā nav atrodama tulkota.
Bet nu jā, oriģinālā “Blame!” ir iztulkota angliski visa. Tai pat jābūt labākai nekā filmai, bet tai pašā laikā arī laikam savādākai šur tur, jo kā minēju, ka it kā oriģinālajā mangā vairāk tika parādīti daudzi tie roboti un briesmoņi, animē mazāk, būs jau savādāk.
un ja kas, it kā oriģinālajā mangā daudz kas tiek vairāk stāstīts ar attēliem, daudzās vietās neesot dialogu, monologu utt., tāda savdabīga manga un tāpēc tieši tāda lieliska esot.

Izskatās,ka man vienīgai nepatika. :sweat_smile:

Domāju, ka daudziem nepatika, galvenokārt jau dēļ tā, ka cgi ir… Bet nu cyber ar nav daudzu žanrs :smiley:

1 Like

CGI teikšu nebija ne vainas un patīkami stilizēts, ja tā var izteikties. Savā budžetā domāju, ka čaļi iekļāvās ļoti labi un teicami. Nu labāks jebkurā gadījumā par Kingslave…

Challange Accepted!

Šajā sezonā noskatījos tikai Eromanga sensei… Nezinu, vai man vajadzētu ar sevi lepoties vai kaunēties :sweat_smile:

Kaut kad laikam arī apskats jāuztaisa, ja kādam interesē :sweat_smile:

1 Like

CGI tikuntā, cik labāks vai sliktāks ļoti daudziem uzreiz iedzina riebumu

Oho, tur ir ko apskatīt? :smiley:

Nu jā, pamata plots un “plots” tur pat bija :smile:

Eromanga the best ipasi ep 11 cross endings

The best trash, maybe :joy:
Aha, man jau epizodes sākumā bija tāds “šis ļoti atgādina Oreimo”. Un pie beigām vienkārši " whaaa? Little sister universe - confirmed" :smile:

1 Like

Ny viņus abus tak taisīja viens un tas pats čalis xD

Zinu, vienkārši nedomāju, ka būs kas vairāk kā netiešas atsauces uz iepriekšējo darbu :smile:

Man ar tas pats no pasha sakuna bija ka parak lidzigs oreimo