2016 gada pavasara sezona

Ziemas sezonas drīz noslēgsies un pavasara jau ir aiz stūra… Kādas animes domājat skatīties jeb ir hyps par kādu no jaunajām? Ja neskaita anime turpinājumus tad skatos, ka šoreiz samērā maz sanāks :confused: Tikai piecas apskatīšu vai ir vērts skatīties izlasot plot line -.-

http://anichart.net/spring

Kiznaiver

Koutetsujou no Kabaneri

Mayoiga

Bungou Stray Dogs

Joker Game

1 Like

Klāt tavām nosauktajām, es vēl skatīšos:
Initial D Movie: Legend 3 - Mugen
Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge
flying witch
JoJo
Kuromukuro
Zutto Mae Kara Suki Deshita. Kokuhaku Jikkou Iinkai

Nenormāli gaidu visos šos darbus. ;_;

1 Like

Izskatās diezgan weak sezona. Gan jau flying witch par cik j.c. staff ir comfy, kabaneri,jo wit un Sawano mūzika. Kiznaiver, jo trigger un clip art lel. Kuromokoro, jo man patīk P.A. works un šis ir viņu oc. Sakamoto desu ga uz strīpas, jo patika mnaga un ir lasīta, Re: Zero Kara, jo white fox. Laikam turpmāk jābalstās uz studijām, kuras patīk.

Oh, Kuromukuro. izskatās interesanta, kaut kā palaidu garām.

Ak, vēl gaidu Kimi no Na wa, tikai sazin kad viņš vispār domā iznākt. Šīs studijas dizains, animācija vienkārši OP. <3

Ieteiktu visiem skatīties Boku no Heroacademia

1 Like

Vairaak gaidu vasaru. Jaunaa Shokugeki no Souma sezona buus! :3

1 Like

Lasīju mangu, fuck that, nepiesaistīja.

Nu par gaumēm jau nestrīdas. :smiley:

Varbūt paskatīšos to Boku No Hero Academia, izskatās, ka tas varētu būt kaut kas interesnts. Uzmetot aci, bišk atgādina One Punch Man :grinning:.
Vai tā Ace Attorney adaptation anime varētu būt laba? Reiz iesāku vienu no tām spēlēm, bet nekad nepabeidzu :grin:, varbūt beidzot uzzināšu ko vairāk no tā stāsta.
BET. Super hype man ir tikai par vienu no šīm animēm, un visi jau lielākoties zina, par ko es tulīt runāšu :grin:
Jojo 4. daļa: “Diamond is Unbreakable” YES.YES.YES.
Es 1. aprīlī :grin::

(tas tiešām bija iekšā mangā)

2 Likes

Iepriekš nosauktajā, varētu pielikt savā sarakstā arī šādas animes ko vēlos iečekot-
Big Order-izklausās salīdzinoši interesanti ja vien neskaitas ka parasti cilvēki ar superspejam meh
Bungou Stray Dogs-Myster viens no maniem milakajiem zanriem plus tas dark tels izskatas samera cool un interesants
JoJo-protams ka jau viena dala foruma ari es gaidu jauno JoJo dalu ;3
Mayoiga-vel viena misterija tacu jutu ka seit varetu but ar mazu asinu devu tingles
Seisen Cerberus: Ryuukoku no Fatalité-Telu dizains izskatas samera interesants tad iedomajos kapec gan neicekot
Sword Gai-viens no maniem milakajiem telu tipiem ir Swordmans …so cant wait for this one :3:
Coco & Nico-the cats looks cute so why the heck not xD
Kekkai Sensen OVA
Under the Dog- vel nezinu ka justies par sito bet lasot aprakstu domaju ka ir verts iecekot

var iecekot paris animes trailerus seit

1 Like

Pavasara sezona…es knapi esmu iesākusi ziemas sezonu O.o… kur pagāja laiks

1 Like

Šis it kā pirms kāda laika mētājās pie pavasara sezonas, ceru, ka arī drīzumā būs. :confused:

1 Like

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2016/03/27-1/yowamushi-pedal-season-3-visual-is-ready-to-race

1 Like

Ehh, gribu Kabaneri ost par cik Sawano. Pirmo dziesmu pls nao

1 Like

O, rīt sākas cute grills uz močiem arī.