Winter 2019. Ko skatīsies?

Īsti nevar spriest vai kkas būs labs or something, bet šī 2019. gada ziema, vismaz priekš manis, izskatās ļoti daudzsološa.
Tpc man palika interesanti uzzināt, ko jūs domājat par ziemas sezonu, un ko plānojat skatīties?
Runājot par sevi, es uzsākšu daudzus anime
The Rising of the Shield Hero


Kārtējais Isekai. Pēc Šī 2018 gada Slime Isekai, manī parādījās interese, ko var gaidīt no citiem Isekai, kas izies, tpc šo nochekošu.
Mysteria Friends
fef141b99bb748f0b278ce182231ae35
Te ir tikai viens iemesls- Tā monster girl looks good, so I just have to watch it for her.
The Promised Neverland

Žandri vilina klāt pie šī te jeb Sci Fi, Mystery. + Synopsis sounds interesting. +Dark anime.
Kakegurui xx

Hot Girls gambling, ok I’m in it xD
Mob Psycho II

First season was good and fun to watch, tpc šo obligāti jāskatās.
Domestic Girlfriend

Kkāds Kuzu no Honkai un Kiss x Sis mix, vismaz pēc synopsis tā liekas, tpc var iechekot.
Boogiepop Never Laughs
dcf8626c9b811d9991b581a90acb34cf1543619237_full
Seems like an interesting dark themed anime.
Kaguya-sama: Love is War

Synopsis skan pārāk kārdinoši, even tho I dont really like romance anime.
Dororo

Samurai anime are usually pretty interesting.
Revisions

Zem jautājuma zīmes, jo mecha un netflix izlaiž visas sērijas uzreiz, es parasti nespēju mechu pabeigt, pat pa vienai sērijai nedēļā jau ir grūti. Bet es vēljoprojām ceru, ka atradīsies kkāds darbs, kaa mainīs manu skatu uz mechu.
The Cost of Smiles
dc3ba2238461d0e0cd493009a7e6e59e6a209453
Šis arī, vnk iecheckot pirmās pāris sērijas, un tad domāt tālāk.
Šie ir tiek, kuros es 100% ieskatīšos, un ir vēl 2 darbi, kuri man ir 50/50- Magical Girl Spec-Ops Asuka un Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue.

3 Likes

Nūūū pēc tavām ieliktajām skatoties uz bildīti un žanru saskaitiju 6 , kuras skatīšos, bet žēļezna tas ir shield hero, jo maģija, monstri, drama, action= my dream again filled, jo warkrafta laikmets vienmēr man ir paticis animēs.

2 Likes

Kā jau esmu pirms tam minējis, es neskatos sezonālās animes, jo negribas skatīt tik pa reizi nedēļā un es labāk gaidu eng dub.

Bet ir interesanti uzmest aci un redzēt kas interesants tiks veidots.

Pasekoju vienam otram youtube video līdzi kur runā par šīs sezonas animēm un ar uzmetu aci sarakstiem un jāsaka, ka šī sezona ir tāda pavāja vai drīzāk patukša, tāda mierīga.
Nu ir 2 karsti turpinājumi un tad kādi 4 karstas adaptācijas, bet pārējais nav neizskatās un neizklaudās nekas īpašs. Nevar teikt ka šī sezona izskatās slikta, jo būs kas labs, bet kaut kā ne īpaši daudz, varbūt ar tas ir labi :man_shrugging: .


Bet nu tā vispārīgi kas mani interesē ir:

Jo man plauktā stāv kādi 5 mangas sējumi, bet tik 1 esmu izlasījis, bet sava interese vēl ir. Varētu pat pamēģināt nopirkt un ieiet light novelēs, laigan tās ir kādas 20 un man vesela mūžība pajietu kamēr pusi izlasītu xd
Bet nu cik saprotu ka šī ir populāra sērija, ne ļoti ļoti, bet savā ziņā ir. It kā ar esot standarta isekai, nekas iespaidīgs, bet ļoti labs tomēr.

Jo samuraji un man patika vizuālais paziņojuma trailerī, laigan tas ir savādāks no pārējiem pv traileriem xd, bet tie ar labi izskatās.
Bet nu interesanti, ka 60’s beigu mangai būs mūsdienu adaptācija un pietam šai mangai, jo to veidoja Osamu Tezuka “the father of manga”.


Tā jau iespējams interesētu Mob Psycho 100 II un Kakegurui×× , bet es neesmu redzējis vēl 1. sezonas.

Būs jau divas kuras ļoti daudzi gaida, Boogiepop wa Warawanai kuru visticamāk vairāk gaida vecāki anime mīļi un Yakusoku no Neverland kuru visticamāk gaida jaunāki anime mīļi.
Man gan nav īpašas intereses tajās.


p.s. @Sakura tai tur vienai ir arī vecāka versija ja kas.

Boogiepop taisa reworku, nevis 2 sezonu, tpc var neskatīties 2000 gada.

Nedaudz paskatījos, kas būs, pēc apraksta šī iekrita acīs. Kāda būs nezinu, tad jau redzēs.

Date A Live trešo sezonu laikam noskatīšos arī. Pirmā sezona bija diezgan nekāda, tikai pirmās pāris epizodes likās daudzsološas, pēc pirmās sezonas nolēmu tālāk arī neskatīties, pēc kāda laika tomēr nolēmu noskatīties otru sezonu, otra sezona bija labāka, interesantāka. Tad jau trešo noskatīšos.

i know. es tik iemetu tev, kamēr jaunā versija nav iznākusi vari noskatīties veco ;d

cik tālu ir shield hero novele? Jo es lasiju mangu, un tur iznāk samērā reti, un anime diez vai tālak par 25 epizodēm tiks.
Nu un The Promised Neverland būs labs.

Neizskatās ka ziemas sezona būs jautra.

Nah, man ir ko skatīties xD

wiki saka ka pagaidām esot 20 noveles ;d

Sen atpakaļ lasīju mangu. Būs jāiečeko. :rofl:

nu tad jāizlasa tās, un var neuztraukties ka animes nāks pa 12 serijām ik pec 3 gadiem :smiley:

Lasīju Slime WebNovel, tāpēc zināju ka būs interesants.

Bet The Rising of The Shield Hero vajadzētu būt vēl labākam, cik atceros no LN.

Neskatīšos Mob, jo neesmu redzējis pirmo.

Par pārējām vēl nezinu.

Varētu pat pamēģināt nopirkt un ieiet light novelēs, laigan tās ir kādas 20 un man vesela mūžība pajietu kamēr pusi izlasītu xd

Es gan dažās nedēļās visu varētu islasīt :grin:

1 Like

Neesmu detalizēti pētījis sarakstus, bet pagaidām mani uzrunā Boogiepop Never Laughs

Varbūt Kakegurui xx, jo esmu redzējis pirmo sezonu, lai gan tā neatstāja spilgtu iespaidu.

1 Like

Oh aizmirsu pieminēt, vienu no maniem top guilty pleasure anime, kuram jauna ova ar 3 episodēm

Chill show.