21. gs. animei ir vairāk izpausmes līdzekļu nekā pagātnē

Tā atkal ir filma! un hey, ir 21. gs. ir vairāk iespēju, kā pasniegt animi, šai gadījumā viņi gāja pēc super skaistā izskata.

Runājot par vizualizācijām, es šai nolūkā centos noskatīties youtuber Misty Chronexia"Top 10 Best Weird Art Anime", piemēram, Kemonozume, kur Jods uzskata, ka stils ir slinks, kamēr man savā dzīvē esot vairāk redzējusi mākslas stilus, tas liekas ļoti pieņemams un emocionāls pasniegums.

Tagad arī CGI ir vēl viens veids kā pasniegt animi, vai tas ir slikts vien tdļ, ka ir citādāks, vai tdļ, ka vnk nav izkopts, lai spētu būt gana patīkams mūsu uztverei (k.gan man ļoti patīk, kā melni mati tur izskatās, jo formas nevar redzēt, bet to pašu es varu teikt par '99. gada Kenshin, kur mati ir piķa melni, neveidojot formu, man ļoti patīk)

Tām, man nav žēl, ja izskatās, ka mākslinieki palikuši slinkāki, ja vien tas sasauksies ar manām patikšanām :D jo plot man šķiet tpt ir svarīgāks.

1 Like

viņi vairs pie plot pat necenšās, praktiski laižot vienu “stāstu” tikai personāžus pārsaucot, nē protams ir daži šedevri, kas paspēj izcelties, bet pat tos vēlāk autori fana pēc nolažo - sveiciens OPM.

Pēdējā laikā vien dažas studijas ir iemācījušās ar to draudzēties. Tiešām labs piemērs būtu Kingdom - kur sākotnēji acis dursta neveiklais CGI, taču pēc pāris sērijām ļoti tiek pievilkts un beigās izskatās pat labi un piešķir savu raksturu. Viena no vismazāk novērtētākajām anime manā skatījumā - jo stāsts ir tiešām labs.

3 Likes

šī?

vajadzētu uzmest aci.

Es tikmēr mokos ar


:smiley: pat pusē neesmu un jau pauzēju xD Kpc skatos? Nezinu, kissanime piedāvāja un es biju svaigi skatījusies Sidonia :smiley: :smiley: :smiley: …es ticu, ka beigas ir tā vērtas XD

1 Like

yup!!

2 Likes

O jā, kingdom man riktīgi patīk, tik žēl, ka nav turpinājuma

1 Like

Nu, ja nemaldos viss aprāvās at otro sezonu…

1 Like