Meklēju ieteikumus ar finished Anime

Gribētos pēc ilgas prombūtnes atsākt skatīties atkal kaut ko, bet tā kā esmu nu jau vecāka gada gājuma cilvēks ar sliktu atmiņu un mazu pacietību, gribas skatīties, kaut ko, kas ir pabeigts vai arī sezona kura ir, tā teikt, self contained. Kā piemēru latter varu minēt Vinland Saga, kuram esmu redzējis tik pirmo sezonu, bet priekš manis tā jau šķita pietiekami labi iekapsulēja visu story un pat neskatoties tālākās sezonas, nejutīšos, ka esmu kaut ko palaidis garām.

Šeit būs mans lists ar darbiem kurus jau esmu redzējis:

Vienīgi tāds svarīgs note - I really, really hate most of Shounen, tāpēc nekādus Naruto, Boruto, Bleach, etc… nevēlos pat sākt.

3 Likes

Here ya go: jurchiks's Anime List - MyAnimeList.net

2 Likes

Mans personīgais pēdējo gadu tops ir Dorohedoro un Kings Ranking. Tev gan varētu nepatikt kā beidzās Dorohedoro. Man bija norm, jo sezona pēc būtības bija relatīvi epizodiska, taču saņemt atbildes uz visiem lielajiem jautājumiem galīgi nespīd.

Golden Kamuy ir spēcīgs gabals, kurš šķiet jau beidzās. Vēl man nāk prātā Beastars, tas būs tāds psiholoģiskāks gabals. Es gan precīzi neatceros kā tas beidzās. :D

3 Likes

Varbūt ir kāda tematika, kas vairāk interesē? Tā jau visu ko varētu ieteikt, saraksts 100 vien būtu :D

3 Likes

Ja nav iebildumi par ritīgu lauku lēnās dzīves gabalu kurš aizvilks pa taisno uz bērnību kad zemenes bij garšīgākas, ziemas bargākaa utt tad non non biyori arī ir beidzies

2 Likes

Godīgi sakot, grūti pat teikt, kas tagad varētu patikt.

Protams savu dzīvi iesāku ar Code Geass un Evangelion, tā kā diezgan daudz Mecha ir skatīts un paticis.
Oriģinālu gan pārāk grūti saņemties skatīties, šis remake arī diezgan labi gāja pie sirds:

Lai gan neesmu pilnīgs Isekai deģenerāts, tomēr from time to time patīk arī šis žanrs.

Vieglāk jau laikam saprast brīžiem, kas nepatīk, jo kas patīk saprot tikai tad, kad atrod.

Laikam labākai skaidrībai varu nosaukt vienkārši pirmās animes, kas nāk galvā, kad jādomā, kas patīk:

  • Overlord,
  • RE:Zero,
  • Death Parade,
  • Steins;Gate,
  • Initial D,
  • Goblin Slayer,
  • Tsurune,
  • 3-Gatsu no Lion,
  • MegaloBox,
  • Another,
  • Dororo,
  • Konosuba.

Balstoties uz šo varbūt var kādu suggestion pamest.

@H_Hercogs
Slice of Life laikam tā mazāk man piesaista, bet nereti parādās kāds gabals kuru esmu noskatījies un bijis tīri patīkami pārsteigts, so this might be it.

1 Like

Aaa vsp mob 100 tak ar anime ir noslēgusies manuprāt

2 Likes