Top 100 anime internationally

The Anime Man sekotāji, iespējams, jau būs redzējuši Top 100 anime in Japan, kurā, kā jau nosaukums norāda, kas ir apkopots. Taču šoreiz The Anime Man lūdz visu mūsu palīdzību izveidot Top 100 anime internationally, vien aizpildot mazu aptauju.
Likās interesanta ideja, tāpēc nošēroju šo info arī jums. :3:

Aptauja - https://goo.gl/forms/ofd80PVBQdIZRDG63

2 Likes

Kāpēc gan nē, lai gan man ir aizdomas, ka šī aptauja kalpos tikai viena reakcijas video izveides labad.

1 Like

Comments left me like:

2 Likes

Patiesībā visai grūti izvēlēties, par ko balsot :sweat_smile:
Jo, piemēram, man ļoti, ļoti patīk Jojo (labi, to jau gandrīz visi te zina :joy:), bet es nebalsotu par to kā vislabāko anime pasaulē… Es izvēlētos tādu, kurai ir izcila animācija (savam laikam), dziļāka doma un lielisks stāsts. Diemžēl neko tādu neesmu noskatījusies, jo vairāk meklēju vienkāršas, priecīgas sērijas, ar kurām novērsties no ikdienas :sweat_smile:

1 Like

Mani vispār ļoti mulsina, ko viņš vēlas tieši. Vienu brīdi viņš saka lābākās anime, citu brīdi mīļākās anime. Tas nav tas pats. Man ir mīļākās anime, bet tās nav labākās sižetā utt. (līdzīga situācija kā ar tavu Jojo piemēru).
Vēl ir problēma, ka ir šausmīgi grūti salīdzintāt pilnīgi atsevišķus žanrus. Kā arī ko darīt, ja es vēl neesmu redzējusi šo “labāko anime”?
Man personīgi liekas, ka šis poll būs ļoti subjektīvs un iespējams vinnēs anime, kas ir myanimelist augšdaļā, vai arī anime ar vislielākajiem fandomiem.

1 Like

Welp… es īsti neaizdomājos par visu šo un vienkārši ierakstīju 5 anime kuras man bja mal kā mīļākās lai gan man ir pat mīļākas animes :smiley:

2 Likes

Vienkaarshi iemetu taas piecas, kas man tajaa briidii ienaaca praataa.

1 Like

Mal augšdaļā tituli tādēļ arī ir aukšdaļā, jo daudziem viņi patīk internacionāli. Es paskatos tos topa augšgala titulus un pārsvarā lielāko daļu esmu redzējis un arī leilākajai daļai arī man ir tie lielie atzīmju cipari. Šajā topā noteikti mazāk gintamas būs to es 100% zinu :smiley:

1 Like