Labas animes pieaugušajiem

Sveiki, par to, ka ir tēma “Anime priekš pieaugušiem iesācējiem”, tad, man šķiet, ka būtu jauki, ja būtu sadaļa, kur minētu animes, kas pilngadīgajiem ne-iesācējiem ir labas ;D

Tai subjektīvi būtu jābūt ar labu dialogu, labu sižetu


Piemēram, nopietnas kā Berserk, Gantz, Psycho-Pass vai izklaidējošas kā Samurai Champloo, Chobits, Kill la Kill…

…jūsu ieteikumi? :slight_smile:

1 Like

Daudz @_@
Death Note
GunGrave
Claimore

slikums rakstit vairāk

Multenes pieaugušajiem? :smiley: Ahhh… cilvēki negrib samierināties ar to, ka mēs, anime fani, esam pieaugušie, kuri nevēlās izaugt… :smiley: Anime pamatauditorija ir 15yo tai arī taisa visas anime :smiley:

1 Like

//ttd Tu nenoskatījies latviešu darinājumu “Akmeņi manās kabatās”

smagi(Berserk)
Eureka Seven(PIRMO sezonu TIKAI galigi super subjektiivs…)
Planetes
Fullmetal Alchemist
Wolf’s Rain TV
Zegapain vai Neon Genesis Evangelion(prieks gudriem cilveekiem parak stiprs mid fuck ja iedzilinas)
ghost in shell
Black Lagoon
Ergo Proxy
Rumbling Hearts(best drama)
Last Exile

videji(Chobits)
Beck: Mongolian Chop Squad
Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin
Sakamichi no Apollon
Elfen Lied
XXXHOLiC
Eden of The East
Gankutsuou

depends(Samurai Champloo)
FLCL
Welcome to the N.H.K
Clannad
Monogatari
Hotarubi no Mori e
Spice and Wolf
5 Centimeters per Second
Time of Eve

komentarus ari vajga ?

1 Like

Neteiktu, ka Gantz bija tur kas īsti nopietns :confused: Būtu viņu izbaudījis, kad hormoni baigi lēkāja, bet tagad, kad pirms pus gada noskatījos šķita diezgan noteiktai auditorijai un manuprāt tā nebija +20

Hmm, bet kaut kas, ko ieteikt:
Mononoke
Baccano!
Zankyou no Terror
Phantom: Requiem for the Phantom
Aoi Bungaku Series
Usagi Drop

Nu šie ir pāris “On top of my head” nosaukumi

1 Like

Monster? ;s

1 Like

neiekluva manu top 200 lista :frowning:

+1

mai-chan’s daily life

1 Like

Kpc google atrod tikai mangu? un man nāk prātā Marķīza de Sada daiļrade pēc apraskta un vienas google bildes XDD

viņai ir uztaisīta filma, apsties treileri :smiley: :smiley: Tad vairs nekad neuzticēsies man. :smiley:

1 Like

Animes pieaugušajiem :smiling_imp: sākšu ar to, ja ir vēlme iepazīstināt pieņemsim vecākus ar anime, piedāvāju sekojošu variantu, sākumā uzliec kaut ko klasisku, pieņemsim - Spirited Away un, lai viņi sajustu kāds ir kontrasts, pēc tam var uzlikt Discipline Red Line.

Taču lai neaizbiedētu:

Spirited Away
Grave of the fireflys
Howl no Ugoku Shiro
Akira (interesanta anime ar savu specifiku)
Asura (arī specifiska, pat ļoti, tomēr liek aizdomāties par dzīvi)
Jin-Rou
Stranger: Mukou Hadan
Toki wo Kakeru Shoujo
Tonari no Totoro
Wonderful Days

Uzskaitīju speciāli pilnmetrāžas, pacik diez vai kāds iepazīšanās nolūkos spēs izturēt sērij veida animes (neskaitot pa rokas pirkstiem saskaitāmus (ne) šedevrus), tākā pusotru stundas filmu būtu vieglāk noturēt uzmanības centrā.

1 Like

hehe. es šo ierakstu bijusi domājusi tiem, kas jau skatăs animes. bet grib ne tīneidžeru sižetu… :smiley:
Paldies par anime filmu sarakstu :slight_smile:

Nu mans saraksts no tā nezaudē ^^

Tā filma it kā nebija slikta, dizains man pat ļoti patika, bet tomēr no sižeta pat vairs neko nevaru atcerēties. Es tavā sarakstā šo filmu aizvietotu ar Summer Wars. Filma par ģimenes vērtībām, es teiktu, ka šis labāk iederētos pie anime, kas domātas pieaugušajiem.

No Summer wars es arī neko īpaši neatceros - un tur esošās ģimenes vērtības, kā manā skatījumā, tika atcerētes teju pēdējā mirklī, no sērijas - nelaime notiek, tad ir ģimene. Varbūt man radās kļūdīgs priekštats.

Savukārt Meitene cilpotāja laikā, viņa savā ziņā ir nepiespiesta un aizraujoša tieši " pieaugušajiem" , kas ir retums. Nu tas tā…

Pats neatceros sīkās detaļas, bet bija aptuveni šādi. Ģimene bija kopā, protams, gadās strīdi, gadās ķezas un kāds kaut kur paklīst, bet kad tas ir visvairāk nepieciešams, pat izklīdusi ģimene apvienojās un saliedējās.
Gluži nevarētu teikt, ka tikai problēmā viņi visi sanāca kopā, tas vienkārši viņus tikai satuvināja vēl tuvāk.

Tikko noskatījos Bakemono no Ko un arī ļoti laba filma, bija vērts visu šo laiku gaidīt.

Izlasot virsakstu, domāju, ka šeit ies runa par hentai :grin:.
Ja par anime pieaugušajiem var saukt anime, kas ir pārāk rupja, lai rādītu bērniem, viena no tādām ir Detroit Metal City (Tā gan laikam skaitās ova?). Daži joki aiziet daudz par tālu, bet es sen nebiju tā smējusies :grin:. Arī metāla cienītājiem varētu patikt.

3 Likes