Anime ko skatamies vairak ka vienu reizi Top 3

Hey, tā kā man darba pašlaik nav ko darit izdomāju izveidot šādu tēmu, lai redzētu vai vēl ir cilveki, kas skatās animes vairāk kā vienu reizi, jo pats esmu tāds :slightly_smiling:

Tātad mans top 3 ir :
1.The world god only knows (Parskatita vairak ka 10 reizes)
2.Mahouka Koukou no Rettousei (Parskatita aptuveni 10 reizes)
3.Highschool DXD (Parskatita aptuveni 5-7 reizes)

  1. Sword Art Online - 3 reizes (divu nedeelju laikaa)
  2. Kara no Kyoukai - 2 reizes
  3. Full Metal Panic - 3 reizes

Nezinu. Paaraak biezhi nemeedzu veelreiz kaut ko skatiities.

  1. Black Lagoon 5-7 reizes.
  2. Full Metal Panic (visas 3 sezonas) neskatos pa vienai… 5-7 reizes.
    Hmm… 3. One Outs 5-6 reizes.

hahah :smiley: ah dienžēl neesmu gan, esmu domajis par to, bet kad gribu paskatīties atceros lielāko daļu :smiley:
vot filmas,tā ir cita lieta, ir viena filma kas man ļoti patīk un ik pa laikam noskatos. :smiley:

1 Like
  1. Ergo Proxy - 1 reizi
  2. Black Lagoon - 1 reizi
  3. High School of the Dead - 1 reizi

Es labāk skatos kaut ko jaunu. Ja anime vairs nekā jauna nav, tad ir TV seriāli, filmas, grāmatas, manga, utt, utjp.

3 Likes
  1. Death note - kādas 4-5 reizes.
  2. SAO - iespējams 3 reizes
  3. Code Geass - 2 reizes
1 Like
  1. Princess Mononoke - 3 reizes;
  2. Death Note - 2,5 reizes;
  3. Beybladi - 2 reizes (pirmās 3 sezonas)
2 Likes

im simple man. I see Death Note, i press like.

2 Likes

Ko tu izdarīji? Kādēļ Death note nav pirmajā vietā? ;_;

:smiley: :smiley: Atcerējos par savu mūža mīlu :smiley: :smiley:

Shame on you. :confused:

3 reizes 2 ned laika ka tas visp iespejams :slight_smile:

Welp, iznaaca 1.5h garsh recap, to divreiz noskatiijos un visu pirmo sezonu triis reizes. :smiley: Tas man aiznjeema divas nedeeljas. :smiley:

Apmeeram reizi weekendaa skatiijos. :smiley:

Hmmm…
Man laikam būs

  1. Death Note (2,5 reizes)
  2. Bakuman (2 reizes)
1 Like

Esmu redzējis fma brotherhood 2x, jo pirmo reizi to darīju sen. Evangelion sērijas 3x, berserk filmas 2x. Vairāk laikam neko neesu parskatījis, diezgan liels waste of time, par cik var ko citu noskatīties tā vietā.

2 Likes

Nu vismaz divreiz esmu skatījies (vai vismaz pārskrējis pāri):
Shigatsu wa Kimi no Uso - Pāris reizes redzēta, bet aizvien stipri mana topa augšgalā
Tokyo Ghoul - otro reizi skatoties uzreiz pazuda tas hype un pat sāka nepatikt, jo sāku vairāk iedziļināties iekšā :smiley:
Steins;Gate
Ghost in the Shell (filma)
Hyouka - Vēl aizvien ļoti patika. Skatījies esmu pat vismaz 3 reizes un nezinu, kas man tur tik ļoti patīk
Zankyou no Terror
Fate/Zero

Gan jau ir vēl kādi, bet nu man īsti ar nepatīk pārskatīt, ja uznāk vēlme to darīt, tad vienkārši sāku skatīties kaut ko jaunu.

Oh, jā, gits un akira filmas ir vismaz 3x redzētas, bieži vien rādot kādam draugam.

Man akira gan tā mazāk patika, to tik vienreiz arī esmu noskatījies, kautkā nepatika kā tur notikās lietas

@Mr_Bunny @Lukijs Es kaut kad drīzumā plānoju visu GITS pārskatīties, izņemot Arise, jo tas nesen skatīts un nebija tik labs, cik orģināli. Ja ko tiešām ir vērts skatīties vairākas reizes, tas noteikti ir GITS.

Nez, pietieka ar vienu :smiley: