Anime ko skatamies vairak ka vienu reizi Top 3

GITS ir viens no darbiem, kas aizsāka Cyberpunk subžanru, tā ir vērtība! +Es neesmu redzējis remastered filmu versijas.

Filmas, kas gandrīz 1:1 ir anime skaitās?
Ja jā, tad i anime, i filma tikai Puella Magi Madoka Magica.

Man nepatīk atkārtoti skatīties, noskatījos Madoku jo tas turpinājums (Rebellion?) iznāca. Plus, man vajadzēja pārliecinātis, ka es neesmu sacēlusi to animi gaisā, jo man tā ļoti patika :smiley:

Neesi sacēlusi, madoka ir top tier oc.

1 Like

Es tikai filmas varu pārskatīt, SAC un Second GIG kaut kā neprasas pēc otrās reizes. Ja uzliktu skatītos un nesūdzētos, bet varu iztikt vēl.[quote=“Lukijs, post:24, topic:1048, full:true”]
Neesi sacēlusi, madoka ir top tier oc.
[/quote]

Es esmu viens no tiem retajiem kam madoka nepatīk :smiley:

  1. Vampire knight +5x Abas sezonas
  2. Kimi no Todake 4+
  3. Say i love you. 4+
1 Like

+1 Man arī Madoka nepatīk. Neciešu neko, kam ir sakars ar mahou shoujo varbūt izņemot Mahou Shoujo of the End.

1 Like

Hmm pagaidam izskatas ka es @MnjauTheCatso @DiviViens @Mafii ir tie kas parskatijushi kadu animi 5 vai vairak reizes :slight_smile:

2 Likes

Trakie cilvēki :smiley:

Trakie… Dariit vienkaarshi nav ko. :smiley:

Tieši tā :smiley:

Man ir parastās filmas kuras esmu virs 5 skatijies, bet nu ne anime :smiley:

nu ja :slight_smile: ta nu tas ir :slight_smile:

man tas vairak ir ka rituals es vienu no savam 3 animem apmeram reizi 3-4 meneshos vienk panemu un nomaratoneju :smiley:

Īstenībā, es lkm tad kopā 3x esmu skatījusies Madoku - jo tie spaidu darbi, uzspiest citam to skatīties bija jāveic kopā, lai izdotos šī spīzināšana (kā izrādās) 0_0
nesaprotu jūs heiterus

k.gan… teikšu, ka man vng - mīļlietas ir mīļlietas un Madoka ir mana mīļlieta XD

Neesmu heiteris, vienkārši neizbaudiju. Ja būtu heiteris, tad jūs visus sauktu par pamuļķiem, ka tādas lietas patīk :smiley: Bet redzu iemeslu kādēļ tik daudziem tas patīk, mani vienkārši tas nepaķēra

2 Likes

Vienkārši Death Note ir tik labs… :smiley:

nu ja es vinju vienreiz noskatijos bet kka 2reiz skatities nevelk bet atkal shokugeki no souma ir cits sttasts es to animi jau reizes 3 esmu noskatijies :slight_smile:

Death Note ir tik labs, ka redzot tā filmas pirms 5 gadiem, es vēl ar vien neesmu ieinteresēta pat animi noskatīties,

eh… gribētos dot otru iespēju, vrb jālasa manga? - tad grūtāk dalīt uzmanību :smiley:

Cik zinu manga īpaši neatšķirās no anime, izvēlies sev ērtāko. :smiley:

Beigas drusku savādāk pasniegtas. Man ir nopirkts pēdējais vol viņai.