Labas animes pieaugušajiem

Same here…

lol tāds heitera video… bet es zinu tikai vienu anime no šo piecu filmu saraksta ;o

mfw visas zināmas, tikai patlabor nav redzēta.

1 Like

Hm, Madhouse ražotas 25 animes… no kurām esmu redzējusi tikai 9 ;o un pāris pat šķita, ka neesmu dzirdējusi, ne reizi ;o

ja jau saucas, ka līdz nāvei jāredz, tad jau jebkura vecuma grupai vajadzētu derēt, jo īpaši vecākai, kad vari vairāk izjust stāstu (ja jau topā ir Monster ^.^) #manytosee #lesstimetowatch

1 Like

bāc, šai topā priekš manis ir tik daudzn eredzētu anime! ka vēlējos šeit ar to padalīties (nezināju kur ( pašas veidota tēma ir labākais kakts ^.^)) Vismaz top 2 esmu redzējusi, haha :D

un atkal laiks vajadzīgs T^T kā man patīk šo darbu piedāvatā vizuālā dāžādība, gribu redzēt, bet jāšuj tgd T_T #todolist

2 Likes

Uz normāliem clickbaitiem raujies youtube.

īstenībā šais gadījumos, nē, tie clickbaiti mani galīgi neinteresē, mani uzrunā nosaukumi - vai arī nosaukumi skaitās clickbaiti šai gadījumā? :smiley:

plus, tas ir MistyChronexia, viņš man ir ierādījis daudzas animes ^.^

Nu, tās nesauc par “weird art”, bet par “artsy” anime :confused:

Koe no Katachi palasīji?

nezinu tādu terminu “artsy” un “weird” gana labi pakaidro, ka tas nav domāts default…

:3 nav man laika lasīt… Bet, ja visiem patīk, tad man jau arī patiks, gan jau, ka smagi būs lasīt, jo man ne pārāk patīk skolnieku drāmas…

Cik nu skolnieku. Tur disabled abuse uzsit pa jūtiņu.

tieši tdļ es to saucu par skolnieku drāmu @_@ K.gan taisnība šāda diskriminācija iet arī sociāli pēcāk, bet skola ir viena vide, kas ir jāapmeklē 5 dienas nedēļā apmēram līdz 8h dienā, kas diezgan daudz liek būt kontaktā ar tiem skolas biedriem… un ja šie skolas biedri vēl ir cilvēkbērni, kas pieaug…

Palasi vienkārši kad vari un beidz spekulēt :smiley:

1 Like

Time of Eve - anime, kas ne ar ko neizceļas un sižeta ka tāda idejiski nav. Nē tas ir… bet viņš nav kategorisks. Un pie tam piemīt dīvaina lieta ko var saukt par dvēseli. Anime lai arī ir vienkārša, bet viņa ir sadzīviska un liek sevi nostādīt personāžu vietā. Iesaku ikvienam, kurš meklē kaut ko savdabīgu, nezinādams pat ko. Kā arī citiem, kas tīko pēc vienkārša, bet valdzinoša stāsta.

4 Likes

Viens no maniem all time favorītiem. :thumbsup:

Bus jaieceko

Laba filmiņa. Ja tai vēl būtu bijis mazliet nopietnāks visums, vispār būtu super filma.