Viedokļi, diskusija Anime industrija

Tatad, es zinu kā šeit ir īstie cilvēki ar vareniem viedokļiem.
Tāpēc izdomāju ka būtu interesanti uzzināt jusu domās par šīs industrijas krišanu.
Iekartojamies mazās debates sajūtās!

Visticamāk ir bijis.V_V

1 Like

Vecs video.

Šis gan svaigs.

1 Like

Bet ideja ir saprotama. :smiley:
Ja godīgi tas sakuma lika man sākt uztraukties.

Anime industrija nemirst, bet jau degradējas gadiem.

Neiesaku uzticēties visādiem random “anime yūtuberiem” ar click-bait title.
Anime turpinās pastāvēt, bet reti labas vairs iznāk un orğinālas, pārsvarā
vairāk adaptē shounen mangas un izlaiž oc yuri. Zelta laiki ir beigušies ;_;

“Ielien atpakaļ mancave un sāk skatīties gunbuster uz lāzer diska”

1 Like

Smiklīgi, ka cilvēki neizprot, ka, ja industrija atšķirās no tā, kas bija agrāk, tad tā nav obligāti krīšana… To var arī saukt par attīstību. :confused:

Varbūt nedaudz par daudz moe, spēlēm tas pats. Cilvēki gaida shin megami tensei kārtīgu un japi ne pa tēmai paziņo šo

kur taisnība? KUR IR NOCTURNE 2?

Just wake me up when this ends.

Laiks rādīs. Beigs industrija ražot labus seriālus, skatīsimies vecos. :smiley: Tie nu ir pietiekoši daudz saražoti.

Vienmēr var noskatīties Haruhi Suzumiya vēlreiz. :smiley:

1 Like

Es jau vecos tik vien skatos un dažus jaunos, ja sezonā kas ir :/. Anime industrija ir netaisnīga.

Dažreiz liekas, ka jaunās anime pašas nezin ko grib…

2 Likes

Tagadējās anime tik tiešām, vienkārši taisa tādus, kuri varētu pārdot savu preci… Un labajiem anime tas merchandise kaut kā neaiziet

Un kā vēl zin. Ienākumus. :smiley:

Labs seriāls no investoru skata punkta ir riskants seriāls. Interesanti arī tas, ka animātoru paliek mazāk, var pat pietrūkt darbaspēka un talanta episka anime izveidei. Anime bez šaubām vairs nekļūs tāda pati kā kādreiz.
Mums to tādu pašu nemaz nevajag, izmaiņas īstenība ļoti laba lieta, ja, protams, šīs izmaiņas nenes totālu industrijas degradāciju un sabrukumu.

Labi, bet kā patērētājam - man tas dažkārt neder.

Skatoties uz pēdējo 2 gadu animēm kas iznākušas, katrā sezonā vismaz kādas 2-3, kuras tiešām ir labas/interesantas un tad kādas 10+, kuras var izmest pa logu. Saprotams tas nav normāli, bet var izdzīvot. Mēs jau te lielākā daļa esam tpt pirāti un varam tukši pļāpāt.

Vai tad animes industrija neiziet uz ienākumiem no figūriņu un citu mantu pārdošanas?

Reku Netflix iepērk labās animes un cik dzirdēju paši taisās finansēt vienu. There is still hope!.

Netflix nesen uzsāka savu darbību Japānā, tāpēc nav dižs brīnums, ka tas sāka ņemties ap anime.

Ja tas ir tas anime, kuru redzēju ienā prewiev, tad neko no tā netflix veidojuma negaidu

Neesmu speciā;i lasījis citu infu par viņu, bet redzot kādas kvalitātes seriālus viņi bliež ārā, esmu pozitīvi noskaņots.

Es arī biju, bet tad ieraudziju to vienu video, kurš bija klāt pie tā apraksta, ka netflix gatavo kautko. Tikšu pie pc mēğināšu atrast

Uz fikso pameklēju infu. Izrādās Netflix pirmā anime ir Sidonia no Kishi (Knights of Sidonia). Hah es tās sērijas dievināju, kad nāca ārā tajā sezona. Tāpar arī ar otro sezonu. Nezinu kā citiem, bet man viņš nenormāli patika.

1 Like