Shonen vai Seinen, ko labāk izvēlaties?

Kādi seriāli jums tuvāki sirdij shonen vai seinen?

Šeit ar shonen domāju action seriālus, kas paredzēti jaunākam skatītāju pulkam un tajos ir mazāk vardarbības, asiņu, seksuālu tēmu. Piemēram, Boku No Hero Academia, One Piece.

Ar seinen domāju action seriālus, kas ir paredzēti mazliet vecākai auditorijai un iekļauj vairāk vardarbību, asinis, seksuālas tēmas. Piemēram, Attack on Titan, Hellsing, Berserker.

2 Likes

Pēc apraksta izskatās, ka vairāk skatos seinen.

man likās, ka tu hentai vairāk skaties ;DD

3 Likes

Nezināju ka loli hentai pie seinen skaitās.

Vienmēr piesaistīja tumšāka atmosfēra ar gore utt, tpc vienmēr seinen>shonen, bet nu shonen labi iet, kad neko īsti negribas, vnk skaties un nedomā.

3 Likes

Es skatos, ka cilvēki ir augstās domās par mani… :rofl: :rofl:

1 Like

Vienmēr saulīt, kā ta savādāk

@UselessSakura Es tagad nezinu vai smietis, vai raudāt :sweat_smile:

Tik īpaši nepievēršu tam uzmanību, Shounen vai Seinen, Shoujo vai Josei, galvenais, ka interesē darbs un ir interesants un patīk.

4 Likes

Es ar @Kanade vienā laivā.

2 Likes

Kad tikko sāku skatīties anime, tad seinen bija tas dēļ, kura turpināju skatīties, bet vēlāk, kad jau uzbriedu tad arī shonenu nācās skatīties, bet protams x3 mazāk nekā seinen.

Seinen vai Shonen mazsvarīgs, ja nav normāls sižets.

Man vairāk iekrīt prātā seines sižeti. Shonen mēdz bieži un daudz slimot no skolas gaitu sižetiem. Tā ierastā padarīšana, ka galvenais varonis vai nu mācās slokā vai arī dodas mācīties kaut kur. Laikam ejot uz priekšu, japāņu skolas galīgi sāk zaudēt asumu.

Man uz sitienu grūtāk iedomāties kādu tik lielu klišeju starp seinen. Vismaz darbi kas man ir patikuši ir gana raibi savos sižetiskajos apstākļos.

Ja stāsts ir labs, tad var skatities jebkuru žanru.

Labākie piemēri - UgunsGrēks un DNA Angel.
Es neskatos ziepju operas un es neskatos 2000ta gada animes, bet bļin, ja plot ir labs, then count me in!

1 Like

why not?

Animācija ir parak out-dated un polts bieži ir parāk vienkārš un naivs :sweat_smile:

Atkarībā vai stāsts, animācija, personāži un muzikālais noformējums man patīk, kā arī kāds noskaņojums pašam. Žanram nav nozīmes.

Nani!?

3 Likes

Ir arī veci Anime, kas ir interesanti. Protams ne visus vecus Anime atradīsi BD 1080p, tikai 480p DVD, un vēl aspect ratio var būt 4:3, un animācija var šķist tāda novecojusi kā Tu saki, bet, ja darbs ir labs un interesants var jau pieciest.

Es gribētu teikt Seinen. Laigan neesmu gore fans, tomēr papildus asins izliešana it tīkamāka. Un arī nedaudz vairāk gribētos redzēt to nopietnību stāstos.
Bet tomēr uzmetot aci savam MAL sarakstam, es teiktu ka redzētais iespējams dalās pusēs.

Bet tai pašā laikā MAL sarakstam ar nevar diži ticēt, jo daļai šovu nemaz nav minēts vai tie ir Shonen vai Seinen. Kā piemēram Durarara!! un Darker than Black, bet redzot kas un kā tur notiek, tie visticamāk ir Seinen darbi. Un senāk manīju ka Akame ga Kill! ir atzīmēta kā Seinen, bet tagad kā Shonen.

Tad nu es teiktu, ka tas ir dalīti, bet iespējams vairākums ir uz Seinen pusi. Es iespējams vairāk acis metu uz Seinen gabaliem, bet ja kāds Shonens liekas tīkams tad jau to ar noskatīšos.


Ja neskaita tik vardarbīgās animes, tad jau ar ir manītas dažas Shonen komēdijas un romantikas un dažas Seinen komēdijas un romantikas.
Kā piemēram komēdijuzi ziņā - Daily Lives of High School Boys kas noteikti vairāk tēmētas uz Shonen pusi, bet kā Seinen, tad Grand Blue.
Romance ziņā - gan jau Toradora! vairāk ir uz Shonen pusi, jo viss notiek skolā, bet Hal uz Seinen pusi, jo viss notiek ar pieaugušiem ļautiņiem.
Laigan romantikas žanrs ir plašāks, jo Shounen-ai, Josei, utt.


Bet nu vienkārši var piekrist šim: