Kā dabūt lai brālis vai māsa skatās anime?

Skatos ar mammu One Piece, bet nekā ar brāli un māsām.
Lai gan esam visi latvisku dub skatījušies vairākām ghibli filmām, kad vēl bija piejamas, neesam īstu anime skatījušies. Ko man piedāvāt skatīties brālim? Viņam ir 25, un nezin neko par otaku culture, tāpēc negribu pārāk japānisku (ecchi, mecha, u.c.) pirmajai anime.
Es domāju kaut ko ko divatā skatīties, vai arī ar visu ģimeni.
Būtu arī labi ja būtu labs english dub.

Gribu zināt jūsu domas par anime skatīšanos ar ģimeni un/vai arī draugiem.

1 Like

nav ne jausmas. es skatos viens.

Bet nu baigi interesanti, ka mamma skatās One Piece ;d

Bet nu vispirms uzzini kādu žanru labāk brālis vai māsas gribētu redzēt un tad izvēlies animi pēc tā.
Un varbūt priekš iesācējiem animi ar jēdzīgu nobeigumu, jo varbūt beigās norautās animes atbaidīs, varbūt.

Neliela problēma ar ir ja grib tikai ar eng dub, jo daudzas ir tik ar sub.

Es īsti nezinu kādu žanru animes viņiem labāk vajadzētu, bet nu ieteikšu šo to no action:
Black Lagoon - gan lieliska ar sub, gan eng dub ir izcils. Var teikt holivudas action filma pārvērsta par animi.
Varbūt Afro Samurai , ja jau oriģināli ir eng un galveno tēlu ierunājis Samuel L. Jackson.
Varbūt ar Cowboy Bebop un Samurai Camploo. eng dub very nice abām.
Ja supervaroņi tīk tad varbūt One Punch Man un My Hero Academia.
hmm. varbūt ar derētu Fullmetal Alchemist , action ar fantasy/supernatural. Tik es nezinu vai 2003 vai brotherhood versija, jo es pats tik esmu noskatījies 2003 versiju.

4 Likes

Ja tā ieminējies par kaut ko latviski. Ir viena Anime latviski vēl pieejama latviešu trakerī, Robotics;Notes. Novilku, jo likās ekskluzīvi, bet nav kaut kā radusies interese viņu skatīties, nemācēšu teikt kāda ir :smiley: Tulkojums ir labāks kā jebkurš eng dub, jo ir ierunāts pa virsu un apakšā dzird japāņu valodu un kopumā izklausās dabiskāk nekā, kad audio nomainīts pret citas valodas audio pavisam.

Jā tā ar ģimeni kopā skatīties, grūti pat ieteikt, varbūt Angel Beats!, Boku dake ga Inai Machi, Charlotte, Hyouka, Noragami, Ryuugajou Nanana no Maizoukin, Suzumiya Haruhi no Yuuutsu, Tasogare Otome x Amnesia, varbūt derētu :thinking: Nezinu vai viņām ir eng dub, jo tam nepievēršu uzmanību, jo skatos tikai japāņu valodā ar eng sub.

Ja par brāli un māsu, varbūt uzprasi kādi žanri viņiem patīk vai kas konkrētāk interesē? Tā jau grūti kaut ko ieteikt.

1 Like

Šie ir labi ieteikumi, lai uzsāktu cilvēkam, kam ir 25. Ieteikt vjg kko, kam nav baigais multenītes vibe, jo visiem pastāv uzskats, kas tas ir nekas vairāk, kā childish cartoons. Tātad shouneni utt. varētu atkrist.
Par Fulmetal Alchemist nu nezn, grūti teikt, neiesaku ar 2009 sākt, jo tajā ir iemesti joki un joku laikā arts var likt tev atmest. 2003 ir labāks variants ar ko sākt, bet viņā nav sakarīga endinga, bet kopumā traģiskās daļas labi parādītas un tur dark theme visu anime, nekā Brotherhood, kas samet kaudzi pat ne tik decent jokes un dark theme viss noiet malā.

Te reāli ir tas ko pieminēja pārējie ir jāzin kas viņam patīk vairāk. Es balstoties uz savu gaumi varu pateikt pāris ieteikumus. Wolf’s Rain labs english dub un anime. Hellsing Ultimate- ar faktoru, ka arī ir ar dažiem jokiem, bet viņi īsti neietekmēs baigi kko.

1 Like

Robotic;Notes ir laba, bet var baigi nogarlaikot.
p.s. Kanade nosauktajā animēm ir pieejami eng dub, izņemot Ryuugajou Nanana no Maizoukin.
Bet vai tās tiešām der visai ģimenei? Zinot vienu otru no tām animēm kaut kā neliekas, ka būtu tā priekš family friendly fun time ;D
p.s. Par Fullmetal Alchemist es biju domājis priekš family fun time, jo tāda ar adventure stilu.

1 Like

Tā vienmēr ir problēma ar interesēm. Vienam patīk rokmūzika citam šlāgeri. Vienam vaniļas saldējums citam šokolādes. Es uzskatu, ja viņam nav intereses anime tad nevajag uzspiest.
Bet. Kas viņam interesē IRL? Basketbols? Iesaki basketbola anime. Šausmu filmas? Iesaki kaut ko no horror/gore anime.
Gandrīz katrai interesei un hobijam vari piemeklēt attiecīgu anime.
Kas mums liekas masterpiece, viņam var likties pilnīgs sūds.

1 Like

ir žanri, kuri vairāk piestāv puišiem, un kuri meitenēm.
OP domāju visiem puišiem varētu patikt. Un tas ka ir tikai 12 sērijas, nebiedes piem, ka one piece ar 1000+ episodēm.

var iesmērēt visu kas myanimelist ir virs 8.00 reitinga.

Tikai jazin kāds žanrs patīk.

2 Likes

Nu viņa vairāk skatās jo man patīk anime, bet viņai arī patīk One Piece komēdiskie elementi.

Nu žanri būtu action un crime (brālim), romance, comedy, adventure (māsām)

No šiem redzu tikai Black Lagoon, Afro Samurai, Cowboy Bebop un Samurai Champloo varētu brālim patikt.

Oh…

Piefiksēšu šis anime.

Piekrītu. Nu viņš spēlē bungas un ir programmetājs, un kā jau ieminējos viņam patiktu action un crime. Tā vismaz vienreiz teica. Nu arī komediju varētu.

Piekrītu.

Šaubos ka viņam OPM patiktu, bet var jau pamēģināt kādreiz.


2 Likes

Pareizi! Beck! Nesen atradu youtube klipu, bet aizmirsu par viņu.

Par to otru nezinu, bet paskatīšos, varbūt brālim patiks.

Nu tāpēc jau teicu, varbūt derētu :smiley:

Brālim, ar crime saistīts nāk prātā tikai Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru. No action Btooom! varētu ieteikt.

Māsām varētu ieteikt Ao Haru Ride.
Vēl var ieteikt Kimi no Na wa, Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai.

1 Like

Visai ģimenei vēl var paņemt

1 Like

Nu jā, tās kuras ieteicu ar tieši derēs viņam.
Kā Kanade saka - Btooom! , jap tā ar varētu patik kā action, bet ja tā, tad arī varbūt Deadman Wonderland, bet nu tai ir supernatural piesitiens.
Ja vienkārši action tad varbūt Jormungand.
Gribētu teikt Baccano! , bet kā iesācējam es īsti nezinu.
Canaan varbūt, tik man personīgi likās tāda pagarlaicīga.
Varbūt ar Zankyou no Terror / Terror in Resonance.
Es šīs neesmu skatījies pats, bet varbūt Joker Game , 91 Days.

Priekš māsas. Cerams ka tiem žanri var būt atseviški viens no otra ;d
Ar eng dub:
Toradora! - comedy, romance.
Gekkan Shoujo Nozaki-kun / Monthly Girls’ Nozaki-kun - comedy, romance, laigan ir kā ir ar to
romance tur.
Tonari no Seki-kun / My Neighbor Seki - comedy.
Bez eng dub:
Isshuukan Friends. / One Week Friends - p.s. savlaicīgi minu ka tā nav romance.
Usagi Drop / Bunny Drop - mīļa tīkama anime.
Non Non Biyori - comedy.
Danshi Koukousei no Nichijou / Daily Lives of High School Boys - comedy
Tonari no Kaibutsu-kun / My Little Monster - comedy, romance .

1 Like

Mby Gungrave xD

2 Likes