Valheim vai citos vārdos Terraria 2.0

Pārsteidzoši, bet spēle, kura nav AAA standarts un ir Early Access, ir kļuvusi par supertrendu.
No slavenā un visiem zināmā GOAT Simulator izdevēja Coffee Stain Publishing jūsu priekam un zemē-izmestam-laikam - Valheim!

positive

Steam komūnas pārsteidzošais daudzums pozitīvo atsauksmju vien liek domāt, ka spēle ir kaut kas nebijis, aizraujošs un, varbūt pat, grandiozs.

Un protams, man kā sandbox spēļu cienītājam vajadzēja izmēģināt par ko tas tracis ir sacelts.

Pirmais, kas pārsteidz ir tas, ka spēle gandrīz neko nesver un sistēmas prasības ir ļoti pieticīgas:
MINIMUM:

Summary
  • Requires a 64-bit processor and operating system

  • OS: Windows 7 or later

  • Processor: 2.6 GHz Quad Core or similar

  • Memory: 8 GB RAM

  • Graphics: GeForce GTX 950 or Radeon HD 7970

  • DirectX: Version 11

  • Storage: 1 GB available space

RECOMMENDED:

Summary
  • Requires a 64-bit processor and operating system

  • OS: Windows 7 or later

  • Processor: i5 3GHz or Ryzen 5 3GHz

  • Memory: 16 GB RAM

  • Graphics: GeForce GTX 1060 or Radeon RX 580

  • DirectX: Version 11

  • Network: Broadband Internet connection

  • Storage: 1 GB available space

Nākamais pārsteidzošais faktors - cena - 16.79 eiro.
Pārsteidzošs, jo šķita, ka tik populārai spēlei bija jābūt dārgākai.

Bet protams, kad iegāju spēlē sapratu, ka cena ir ļoti atbilstoša.
Grafiskā ziņā šī spēle noteikti atpaliek no mūsdienu standartiem. Diezgan pikseļota un UI (user inteface) arī atgāgina kaut ko no agrīnajiem 2000-jiem. Protams ir brīži, kad šī spēle parāda, ka pat ar šo minimālismu tā ir ļoti badāma.

Sailormoon

Kā jau minēju, esmu sandbox cienītājs ar 440 stundām Terraria no manas dzīves. Ko ar to gribu pateikt ir tas, ka izbaudīju šo spēli un noteikti ieteiktu to citiem. Pati ideja nav jauna, spēle šķiet ne ar ko īpašu neizceļas no citām survival/sandbox spēlēm, bet manā galvā tā ir Terraria 2.0. Tu ģenerē pasauli, pamāzām izpēti to, sit bosus, lai spēle progresētu un tu varētu dabūt labākas lietas. Un protams tu vari spēlēt kopā ar draugiem, kas šo visu padara vēl interesantāku. Arī fakts, ka pašlaik spēle ir Early Access posmā, rodas cerība, ka visi mazie sīkumi, kas krīt uz nerviem (retu reizi lago utt.) tiks laboti un novērsti.

Tātad, mans viedoklis - Ja tev patika Terraria, tad tev patiks šī spēle, bet nevienam arī nemēģinātu barot propogandu, ka spēle ir kaut kas, kas noteikti ir jāizmēģina.

4 Likes

Ye, ir ok. Gaidu, kad vēl kontents iznāks, jo būvēšana un/ vai sākšana no jauna mani pārāk nevilina.

Pasaules ģenerācija kā AAA spēlei, ar PS1 grafiku, Terraria mehāniku, ievietojas uz USB atmiņu (pietiks ar 2gb) un Vikingu motīviem. Ko vēl vajag. Spēle tiešām ģeniāla.

1 Like

Tad kāpēc tev viņa vēl atrodas wishlistā? :smiley:

Vislabāk tomēr patīk spēles fizika. Izsmērēt gaydwarfus pa bruģi ar krītošiem kokiem nekad neapnīk.

1 Like

Es vēl neesmu gana tālu ticis lai bruģi uzliktu… :cry:
:laughing:

Ar čuvaku divātā jau izgājām. Viņš gan visvairāk darba izdarīja tieši infrastruktūras ziņā.

Kādas 20 stundas spēlē ir pavadītas, ar draugiem ir ļoti forši. :D

Nuu… man ta viņa atrodas. Bet citiem gan nē. ^^

Līdz sai spēlei rokas vel neaizgāja, bet plānos ir.

1 Like

Transporting goods… :smiley:

Neaizmirsti pa ceļam nomedīt serpentu. :smiley:

To es darīšu, kad tikšu pie harpūnas, negribu pazaudēt zvīņas, kad nositu viņu ūdenī.

Tas laikam ir visvienkāršākais veids kā to izdarīt.