Par to vai var dabūt datoru pa 500 EUR priekš 3D monedēšanas un spēlēm


Kamēr draugam viņa ļautās 40 min Stalker, tikmēr es ēdīšu šo :sweat_smile:

4 Likes

Pat ne stunda, tiešām tik slikti uzvedās?

Man pašai gribas pie kompja, a to visu dienu biju darbā

A viņam nemaz negribas? Bet nu ok, primāri jau jautājums noslēdzas ar to, vai par kompi maksājāt jūs abi kopā, jeb tikai tu pati.

Es pati, par saviem godīgi nopelnītajiem atgrieztajiem nodokļiem :sweat_smile:

Nu tad ko viņš te vispār atļaujas? :rofl:

1 Like

Just have 2 computers :man_shrugging:

Viņam nav ne jausmas kādu pirkt, draugs kompjūteru speciālists nesaka :sweat_smile: man tas draugs palīdzēja izvēlēties :D

Jopcik, vīrietim un nav ne jausmas…

Stacionāro. Būs 3x lētāk.

Vai arī nēēēēēē… :smiley:

1 Like

Viņš tehnikā nav spečuks, ja tie nav vilcieni :rofl:

Oh, he likes trains huh? :lmao:

https://www.youtube.com/watch?v=vyItidbjxLM

2 Likes

He is obsessed with trains :rofl:

Fukken knew it :joy:

1 Like

Viņam ir tkrekls ar to čalīti

Ja nerēķini cenā perifēriju. Uz monitoru, klaviatūru, peli un skaļruņiem sakrāsies summa. GPU gan jau arī būtu jāņem lietots. Šā vai tā ilgtermiņā tas pats pa sevi atmaksājas.

Varu teikt, to pašu ko teicu @H_Hercogs, manuprāt šobrīd spicākais budžeta geimeru portatīvais ir Lenovo LOQ.

Viņam vairāk priekš 3D modelēšanas, bet nu tur tas pats geimeru vajadzīgs, budžets 500€ :melting_face:

Tādā budžetā jāliek kaste vai arī jāmedī kas lietotajā tirgū.
Kastei labi ir tas, ka to tagad var salikt maksimāli budžetīgi un pēc tam, kad ir nauda, var elementāri piemest vairāk atmiņu vai jebko citu. Reāli, ja viņa spēle ir Stalkers, tad varbūt iesākumā arī var izvilkt ar integrēto grafiku un vēlāk piepirkt grafisko karti.
Ja runājam par portatīvo datoru lietotajā tigū, jāver vaļā regulāri ss.com un facebook marketplace, jāskatās labākais ko var dabūt tajā cenā. Ja gribas dzīvot interesanti, var arī izskatīt Steam Deck, bet būs jāiemācas dzīvot ar Linux. :D

2 Likes

Ja 3D modelēšanai izmanto Blender (par citu softu saderibu nemaku teikt) tad varu arī ieteikt jau @Menestrels minēto Steamdeck, ja skatāmies uz šādu budžetu.
Protams kvalitativam darbam tā pat vajadzēs visas perifērijas, bet tīri spēlēšanai neko vairāk nevajadzēs.
Kā arī, nav arī nemaz jāsadzīvo tikai ar Linux, jo ir iespejams uzlikt arī Windows 10 vai 11, gan blakus esošajai OS, gan arī vienkārši uz kvalitatīvu SD karti