Par to vai var dabūt datoru pa 500 EUR priekš 3D monedēšanas un spēlēm

Ūja, kas ta tas par budžetu 3D modelēšanas kompim? Par tādu naudu jaunu neko jēdzīgu nedabūsi, tikai lietotu. Vai arī + budžetam.

Tu gan dramatizē, lūk Blender sistēmas prasības.

Viņam vajag kompīti, jo nekad viņam nav bijušas nekāda veida konsoles, ar tām neprot…

1 Like

Stalkers ir tikai manā steam, kurš savienots ar viena drauga steam :sweat_smile: :smiling_imp:

Viņam nav naudas kam dārgākam… Nevar atļauties…

Minimālās vispār neko nenozīmē, tā ir 3D renderēšana. Blenderi var izmantot visādām vienkāršām, lightweight lietām, bet 3D modelēšana, ja vien netaisa super prastas lietas, nav lightweight.

Tad lai pakrāj vēl nedaudz. Par 700-800 naudiņām jau var kkas puslīdz sakarīgs sanākt.
Monitoru var lietotu paņemt, galvenais pirms pirkšanas pie pārdevēja notestēt, un perifērija nav dārga.

Nu nez…nosaukumu protams aizmirsu bet pat uz mana gāja kkada basic 3d modelēšanas software. Laikam tas bij sketchup

Un tehniski blockbench arī skaitās 3d modeling software. Thid baigi low poly

Ko konkrēti viņš taisās modelēt?

Es nezinu, neatceros, viņš man divus programmu nosaukumus bij teicis :sweat_smile: bet nu sāks laikam ar vilcienu modelīšiem…? :thinking:

Ja budžets ir 500 eur un nav sava kompja tad mans minējums ir, ka tie nebūs nekādi uber complicated modeļi kam vajadzēs high-end tower. Probably tas pats Blender vai AutoCAD vien būs, kam protams par ļaunu nenāk jaudīgāka sistēma, bet arī mazjaudīga pārāk netraucēs

1 Like

Ne jau programmu nosaukumus, bet ko tieši viņš tur modelēs. Pajautā viņam konkrēti.

Pēc budžeta par vajadzībām/vēlmēm spriest nevar. Ja jau cilvēks neorientējas datoros…

Es visu vienlaicīgi rakstīju :sweat_smile: gan programmas, gan ko :D

Es gan teiktu, ka par vajadzību šajā gadījumā gan var spriest, vismaz no tāda viedokļa kā, vai tā ir professionāla vajadzība vai arī personiska.
Ja tā būtu professionāl, kaut kā apšaubu, ka cilvēkam nebūtu sava datora, vai arī apziņa cik tāds varētu izmaksāt, bet ja tā ir personīga tad atkal noteikti nebūs tik demanding tās vajadzības, lai būtu jāieķīlā māja. Bet ofc, tie ir tikai mani minējumi un kā patiesībā ir zinās teikt tikai pats cilvēks.

1 Like

Jā, bet precīzāk? “Laikam” nav konkrēti.

Es vienkārši vados no tā, ko es zinu par 3D modelēšanu, un tas nav lightweight prieks, ja vien negribi mocīties ar non-stop lagiem, ko es nevienam nekad nenovēlētu.

1 Like

Es neesmu pārliecināta, ko tieši taisās :sweat_smile:

Tā ģeneralizējot es protams piekrītu, tas pats par sevi tiešām nav lightweight process. Bet tomēr tajā ir arī pietiekami liela variance, lai varētu to darīt arī salīdzinoši zemā budžetā, atkarībā no mērķiem un expectations

1 Like

Nu, ja Tu noskaidrosi tā konkrētāk, tad domājams te būs pietiekami daudzi cilvēki, kas ar prieku palīdzētu atrast kaut ko kas vismaz savā mērā atbildīs prasībām. :slight_smile: