Vai konos vajadzētu būt 18+ sekcijai? + Kas ir kinskteri?

Kā dabūt - īsa pamācība profesionāliem dolbajobiem

1 Like

Nu bet ja ir tumšs XD.

image

Es tumsā pats no savas čības esmu sabijies.

huh

Par pēdējo tas ir vairāk joks imo, nevar tak būt problēma parādīt kas tev patīk

Well, you might think so, but all long-standing jokes have some truth to them. Ir savtīgi cilvēki, kuri ir ieinteresēti tikai “beigt”, pie kājas par partneri; ir cilvēki, kuri kautrējas; ir cilvēki, kuriem ir kkādas traumas, tāpēc grūti atvērties; un, visbeidzot, ir cilvēki, kuri paši īsti nezin, kas viņiem patīk, jo vai nu nav tā normāli “ietestējuši” savu ķermeni, vai tas nekad pat nav interesējis.

3 Likes

Neizskatās ka kādā no šiem gadījumiem palīdzētu pamācība no trešās puses, vienīgais ko varētu teikt būtu “viss ok, chill, runā ar savu partneri, godīgi un atklāti”, savukārt ar tiem, kuriem partneris nav svarīgs, labāk vispār neko nebūvēt

Seminārs “orgasms, patiesība vai meli”. :D

Cik atceros tas bija par penetratīvo seksu. Man gan nav ne jausmas uz kādu pētījumu tie cipari balstās. Varbūt tie ir buļļa sūdi.

To kā dabūt mitru nūdeli māca citas komūnas. :D Šeit man liekas vairāk būs jauni veidi kā samitrināt to nūdeli.

1 Like

Maksas pasākums ar kink tematiku, tāpēc vnk bioloğijas stunda tur nav xD.
Workšopi un lekcijas arī ir par kink tematiku, bet tur nav tik plika mezglu siešana, ir arī sarunas par boundaries un consent kas ir ļoti svarīgi jā vēlies ar to nodarboties jebkādā pakāpē.

2 Likes

Lekcija - ka vislabāk būt par footrest nesastiepjot muguru

Pavisam noteikti ir. Pat vienu brīdi bija iepazīšanās pasākumi jeb Munch, bet nezinu kas tur tagad notiek kopš pamainījās organizatori

Makes sence. Ne visi cilvēki vispār būs gatavi iet to pašu grumbuļaino kink ceļu, kuru tu varētu vēlēties. Vai arī otrādāk.

Tu smejies, bet tas kinda tā ir. Ir svarīgi zināt, kā droši praktizēt kinku, lai nenodarītu pāri ne sev, ne citam

2 Likes

Štrunts pa mani, galvenais ka citiem labi.

Nu tas tā nestrādā xD
Vajag, lai abiem labi.

1 Like

Man viena meitene stāstīja, kā viņa čalim salauza ribu, kad pirmo reizi mēģināja anālo seksu. Riski ir reāli. :joy:

Es nezinu kādā pozīcijā ir jābūt, lai to dabūtu gatavu xD

Nu ja pēc seksa nepamostos ledus vannā ar pāris orgāniem mazāk tad jau viss ir labi. Pārējais ir sīkumi

As long as you both have fun