2ANNAS internacionālais īsfilmu festivāls

Skatījos Forum Cinemas jaunās filmas, uzgāju šādu:
https://www.forumcinemas.lv/event/303995/title/bērnu_īsfilmu_konkursa_programma_mēs_kopā/
Tikai viens seanss, svētdien, 7. aprīlī, 11:00, 11. auditorijā.
Vietu pagaidām ir daudz, pieejamās vietas: 210/235.

Apsveru domu uz šo aiziet, jo kaut kas citādāks, un dažādībai dzīvē jābūt.

Papildus tam vēl šie izskatās interesanti varianti:

Vpročem, man tur viss izskatās interesanti. Pašlaik apsveru domu nopirkt biļetes uz sekojošajiem:




Nākošnedēļ arī vesela kaudze, tur gan vells viņ zin, kā būs, vai vairs būs palikusi enerģija.

Programmā ir ārkārtīgi daudz filmu, uz visām klātienē būtu sarežģīti un nogurdinoši tikt, tāpēc viņi piedāvā pēc fakta, par maksu, skatīties tās filmas tiešsaistē: Catalog | 2ANNAS ISFF Virtual Cinema
Bet zin kā, tas tomēr nav tas.

Attiecīgi jautājums - vai kāds nav ieinteresēts kompānijas pēc piebiedroties uz jebko no šī, un ja jā, tad uz ko?

2 Likes

Paņēmu šīs biļetes sestdien:


(kinda abloms, ka sēdvietas nevar izvēlēties, potenciāls risks apsēsties sūdīgās vietās)
un šīs svētdien:

interesanti, ka paveicās dabūt 11. vietu 10. rindā visiem četriem seansiem.
Visiem šiem seansiem bija kaut kādas rezervētas vietas vai nu 1.+2. rindā, vai 8.+9. rindā, pieņemu, ka žūrijai un kkādiem pieaicinātajiem viesiem, bet izņemot rezervētās vietas, vienā seansā bija 2 citi normālie apmeklētāji un vēl vienā bija 3 normālie. Negaidīti mazs apmeklējums, bet tas nozīmē, ka vietas ir pieejamas atliku likām, vajag tikai gribēt.

Edit: fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuck yooooooou Citadele! Abi maksājumi neizgāja cauri, jo fkn “2 stundas tiks veikti uzlabojumu darbi”. Are you fucking kidding me…
Edit 2: ok, Forum Cinemas tomēr pēc ilgas domāšanas aizgāja, māk apstrādāt šādas situācijas, bet biļešu serviss apdirsās.
image
Griežas šādi jau minūtes 20… Jācer, ka pēc 2h beigs griezties veiksmīgi.

Edit 3: Kaifs, biļešu serviss naudu noskaitīja, bet biļetes neatsūtīja. Aizsūtīju e-pastu biļešu servisam.


Noskatījos šos divus seansus. Arvienvārdsakot - underwhelming.
Daudz dīvainību, ambiguous story, no real endings, not even to a single movie, stāstiem basically nebija morāles… Vienkārši kaut kas safilmēts, un atstāts kā ir, open to interpretation. Jāsaka, ka es šādu kino nesaprotu. Bija daži samērā ok gabali, no tiem vienkārši prasījās vairāk, prasījās kaut kādu nobeigumu, bet… nebija.
Vēl šovakar atliek šis:

Vismaz te ceru ieraudzīt kaut ko jēdzīgāku; kā minimums, more trippy.

1 Like

Psihodēliskais seanss vakar bija feins, un šodien jau esmu noskatījies bērnu filmas, kuras visas, izņemot vienu, arī bija ļoti labas.

Tā vienīgā, kura man nepatika, bija filma par puiku ap 11-12g.v., kurš sapņoja par drag… Like, seriously, do NOT fucking normalize that shit, ESPECIALLY when the majority of the audience is kids!!!

2 Likes

Es atvainojos,kas tev par drag ir pretī??

Tas NAV kaut kas, ko būtu jārāda bērniem!

1 Like

Drag kultūra ir balstīta uz dejošanu pieaugušo priekšā un saņemt par to naudu pupturos un biksītēs.

Ja mēs skatamies Ru-Pauls Drag Race, tur katra trešā reference ir sex-joke.

Attiecīgi, tas ir tā pat kā sludināt prostitūciju mazām meitenēm.

Es būtu par Drag bērniem, ja tas būtu family friendly version, kā piemēram to ir panācis Cosplay geek pasaulē, kur bērni arī ģērbas, par ko vien vēlas, bet tas ir sirsnīgi un piemīlīgi (Puisītis saģērbies kā Anya vai kā Princess Peach, vai kā puiši ģērbas maid kostīmos), bet Drag pilnīgi un galīgi nav family-friendly.

Attiecīgi, es būšu @jurchiks pusē, ko tādu sludināt bērniem ir nepieņemami…

Un @jurchiks neteica ka tas ir kaut kas slikts, vienkārši dažām lietām jāpaliek pieaugušo pasaulē

1 Like

Piekrītu ka tas viss drag pasākums nav donāts bērniem, jo tas tomēr ir seksuāli uzlādēts in provakatīvs. Tas tev nav Imanta Babīte vai jaunkrievu večiņas

1 Like

Tieši tā. Drag ir fetišs, un fetiši nav priekš bērniem, it īpaši ne ~10-12 gadīgiem, kādu te auditorijā uz to brīdi bija vairākums (maz apmeklētāju).
Kad pieaugs, un ja tik ļoti interesēs - ok, your choice, bet ne agrāk.

Anyway, noskatījos jauniešu filmas, tur viss bija labi, izņemot vienu momentu, kur meitene 0uikam meikapu smērēja uz sejas, bet tur viņi viens otru meikapoja un tas tika pasniegts kā make-up tutorial (viņi ierakstīja video), bet pa jokam. To vēl var kaut cik mēģināt attaisnot kā vnk spēlēšanos.

1 Like

Drag ir iesmiešana par dzimumu stereotipiem, tas nenozīmē ka performancei ir jābūt 18+

1 Like

Gribētu arī pieminēt, ka LV diez vai bet citās valstīs ir arī family friendly drag pasākumi.

Ja naudas mešana uz stage ir “family friendly”, tad lūdzu visos skolas pasākumos es vēlos lai manam nākotnes bērnam dārziņā dziedot “Kas dārzā, kas dārzā” met naudiņu un man atļauj ienākt skolā ar Borata kostīmu😌

2 Likes

Trešā daļa noskatīta, bija ļoti smaga filmiņa no Irānas, viena mazāk smaga no Sudānas, un viena no Ukrainas.

Tas, kā tas tiek pasniegts, man galīgi neizskatās pēc iesmiešanas par jebko. Farss.