Mēs bijām Comic Con Baltic 2023 Lietuvā!

Tieši tā! Nedēļu atpakaļ mēs bijā Viļņa, lai apskatītu un pastāstītu par notikušo Comic Con Baltic 2023, kas kā konvencija diezgan atšķiras no mūsu pašmāju piedāvājuma.


Vairāk klausīšanās un skatīšanās linkus kā Spotify atradīsi šeit.

Piedalījās: @Maass, @Kadiljaks, @Menestrels
Video montāža: @Asmens
Audio: @Menestrels

7 Likes

Brīnumainā kārtā, es ar pabiju konā Svētdienā :D No savas puses varu nokomentēt sekojošo:

  • Biju stipri vīlusies +18 sadaļā. Es cerēju uz čupu ar bēbīšu taisīšanu mantiņām un komiksiem ar skaistām nedabīgu formu sievietēm. Diemžēl tur bija tikai…Iqos…
  • DJ spēlēja aukstumā…:(
  • Gaming zonā bija ļoti forša. Varēja visko paspēlēt, čempionships bija interesanti.
  • NEBIJA ŪDENS. Reāli, vienīgais, ko es dzēru, bija burbuļtējas…Mēs visi skraidījām pa gaming un anime zonu - ūdeni nekur nevarēja nopirkt.
  • Lieliska merch zona. Daudz ko varēja nopirkt, daudz kvalitatīvākas mantiņas un figūras.
  • Gribējās satikties ar TomSka…bet es viņu palaidu garām.

Kopā, man bija super jautri! Ceļš atpakaļ bija ekstrēms un neaizmirstams :fire::joy:

3 Likes

Paga paga, tur bij 18+ zona?

Latvija čist atpaliek XD

2 Likes

+ šmiga

Kaut kur bija, bet nez kur. Es redzēju vīriešu tualetē kā viens staff čalīti stāv ar lielo bunduli un to pilda ar mazo plastmasas glāzīti. :joy: No tā es secinu, ka ūdens bija, bet tas beidzās.

Nu fig zin, kafejnīcās/ēdnīcās varēja. Mierīgi. Varbūt kādam tur pieveduma nebija or so…

Bet jā, kas te jāizceļ tiešām, šajā jautājumā UC ir organizētāki.

Ayo, wtf is this shit? :face_vomiting:

Pirdienu kociņi :fire:

Oh wow! Tur bija TomSka?!

1 Like

Šis pipars? Es zinu tikai, ka viņš ir youtuberis un man patika panelis kurā viņš runāja. :D

2 Likes

Tiešā vai netiešā veidā garantēju 100% ka esi redzējis viņa darba augļus.

3 Likes

Paskatījos viņa visu laiku skatītāko video sarakstu. Šo to no tā esmu redzējis. Damn, TomSka galīgi nav no mazajiem satura veidotājiem. Katram video ir virs miliona skatījumu.

2 Likes

Viņam ir rēcīgi video, tikai viņš pārvācās no UK uz USA un TĀ UZBLĪDA… Un pa lielam pārstāja taisīt video. Maybe saistīts.

Cik dzirdēts tas vairāk viņam saistīts ar psihiskajām problēmām, nekā jebko citu. Bet also mēs viņu kā cilvēku nepazīstam so nav īsti smuki par šādām lietām spekulēt imo.

I mean…nav jau tā ka šis uzzinās ka vienā latviešu forumā vinu aprunā

1 Like

Nedzirdēju visu viņa paneli, varbūt viņš pieminēja kādēļ nav video. No tā ko dzirdēju, viņš ir eksperimentējis ar modernajiem vertikālajiem video un viņam rada problēmas YouTube algoritmi, kas presē tumšus jokus. Respektīvi viņam var neatmaksāties darbs, ja neuzmanās.

1 Like

Es šādu mentalitāti nesaprotu. Ja viņš nav pats teicis, kas ar viņu notiekās, tad vienīgā alternatīva ir spekulēt. Ja ir teicis, tad gimme the source, un jautājums pats par sevi atkritīs. It’s that simple. Otherwise, sounds like meaningless censorship to me.

Cilvēks skaļi sevi prezentēja, izlika savus darbus, prezentē sevi konvencijās…un mums par viņu ir jābūt klusiem?

Tas ir sociālo mēdiju likums - momentā, kad tu publiski sevi izliec, tu automātiski prasi cilvēku opinions un spekulācijas. It iz what it iz.

2 Likes

Tas ka tu fiziski vari publiski spekulēt un tev saprāta robēžās par to nedraud sekas, neko nesaka par to cik smuki tas ir. No tukša gaisa spekulēt par satura veidotāja privāto dzīvi ir viennozīmīgi nesmuki. :stuck_out_tongue: Arī tas, ka to dara citi, nepadara to smukāku. Čalis taisa smieklīgus video, nevis ir savas dzīves blogeris(pieņemu, ka nav ;D). Man grūti nosaukt visādu negatīvu baumu izplatīšanu, jo čalis ir populārs, par smuku.

Mēs tā pats pa sevi mēdzam darīt un ap drāmi/baumām ir vesela industrija, bet tas nav smuki. :grimacing:

2 Likes

Ok, to be fair, tas, ka viņš drūmi pieņēmās svarā, nav nekāda spekulācija, bet fakts. Tāpat, kā tas, ka video jaunus vairs netaisa, vismaz ne savā oficiālajā kanālā.
Vienīgā “spekulācija” no manis bija, ka VARBŪT tās lietas ir saistītas, un tie bija nieka 2 vārdi, bet uzreiz taču jāsāk cepties… Reāli, ja FlowerChild nebūtu to otro teikumu uzrakstījis, tad ar to arī viss būtu beidzies.

Lol, tas visp nebij cepiens. Vnk piezīme xD